Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інтимний пірсинг

Інтимний пірсинг в даний час користується популярністю, але дана мода не нова. Так як ще в стародавні часи чоловіки і жінки були тісно з ним знайомі. При даному виді пірсингу роблять спеціальні проколи на геніталіях, в які після вдягають предмети і прикраси. Такий пірсинг роблять, як на чоловічих, так і на жіночих статевих органах. Навіщо потрібен даний пірсинг?

 

Існує думка, що даний інтимний пірсинг вносить певне розмаїття в інтимне життя людей. Пірсинг можна застосовувати під час прелюдій і любовних ігор. Шанувальники жіночого інтимного пірсингу впевнені в тому, що предмети, які вставлені в проколи, здійснюють стимуляцію партнера в процесі сексу.Деякі жінки вдаються до даної процедури на прохання свого партнера, інші самостійно приймають рішення про даному виді пірсингу, матеріалізуючи свої сексуальні фантазії. Є й такі, для яких інтимний пірсинг є декоративною прикрасою і їм просто подобається прикрашати таким чином тіло.

Якщо вірити твердженням психологів,то інтимний пірсинг передбачає певні психологічні аспекти. У деяких це прямо пов'язане з комплексом недостатньою привабливості в плані сексуальному. Пірсинг в інтимній зоні робить свого володаря більш впевненим і розкутим. Жінки, що наважуються на подібний пірсинг,сподіваються на додаткову увагу до себе і підвищений інтерес з боку потенційних партнерів. Є й ті, хто темою інтимного пірсингу намагається зацікавити в собі чоловіка під час невимушеної бесіди.

Місця розташування проколів при інтимному жіночому пирсинге

Є кілька варіацій такого виду пірсингу.Можна зробити поверхневі проколи геніталій, даний варіант найпростіший. Крім цього проколюють ще малі, великі статеві губи, клітор і його капюшон. При наявності бажання можна зробити одночасно кілька проколів. Більш докладно зі схемами даних проколів можна ознайомитися в пірсинг-салонах,де є безліч каталогів з малюнками і фото для вибору найбільш оптимального варіанту. Кожна схема має свою назву, в більшості випадків це якесь милозвучна жіноче ім'я.

Період загоєння

У випадку, якщо прокол геніталій був проведений за всіма правилами, то загоєння займає кілька місяців. Але слід розуміти,що тривалість періоду загоєння ще й безпосередньо залежить від догляду за пірсингом і від дотримання особистої гігієни. В процесі загоєння значущу роль відіграє і сам метал з якого зроблено дане прикраса. Свою перевагу слід віддавати золоту, платині, хірургічної сталі, титану.При поганому догляді процес загоєння може розтягнутися на дуже тривалий період і принести масу проблем.

Додати коментар


Захисний код
Оновити