Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вдало вибрати подарунок

Кожна людина часто у своєму житті вирішує одну й ту ж проблему - проблему вибору подарунка. При покупці презенту всі ми керуємося приблизно однаковими критеріями: бажанням догодити своїм подарунком і кількістю грошей, яке ми можемо витратити.

Якщо ви не знаєте смаків та уподобань людини, то, швидше за все,скористаєтеся подарунком з категорії «універсал». Це різні сувеніри, цукерки, квіти. По-справжньому ощасливити людину таким подарунком не вдасться, і той, хто дарує, і той, хто приймає подарунок, будуть однаковою мірою усвідомлювати, що це - данина поваги, традиція, не більше того.

Якщо ж ви точно знаєте,що людина любить такого роду подарунки, то ще й зробите йому приємне.

 

Якщо ви, вибираючи подарунок, будете безцільно бродити по магазинах в надії знайти щось підходяще, то швидше за все нічого не знайдете або в черговий раз самі залишитеся незадоволені покупкою. Потрібно спочатку вирішити,яку суму ви готові викласти на подарунок і що саме ви хотіли б придбати.

Іноді процес вибору подарунка перетворюється на справжню екзекуцію, коли ми довго не можемо придумати, що купити, потім довго не можемо знайти саме те, що нам потрібно, а в кінцевому підсумку сумніваємося, чи правильно поступили. Щоб не помилитися з вибором,потрібно керуватися правилами. Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що таких правил не існує.

Важливі правила і професійні поради щодо вибору подарунка

Перш за все, успіх залежить від упаковки. Яким би дивним це не здавалося, але чим яскравіше і оригінальніше упаковка, тим більше захоплення випробує одержувач подарунка.Ще один важливий момент - пакувальна коробка повинна бути великою, навіть маленький сувенір можна упакувати в коробку на три розміри більше і залишився простір заповнити конфетті.

Що ж стосується величини самого подарунка, то великі, об'ємні презенти завжди залишають приємне враження значущості, суттєвості і цінності.Інша важлива правило - подаруй те, що хотів би отримати сам, але завжди утримує брак часу, коштів чи усвідомлення того, що «можна обійтися і без надмірностей». Це можуть бути квитки на спектакль, абонемент у фітнес-клуб або сертифікат на відвідування спа салону.

Напевно ви знаєте, про що давно мріяв ваш близький друг,але так і не зважився здійснити бажане. Якщо ви подаруєте йому його мрію, то відчуєте тепло від дружньої подяки.

Які подарунки краще не дарувати?

Якими б благородними не були ваші наміри, все ж краще утриматися від практичних подарунків жінкам. Праска, каструля або міксер зайвий раз нагадають жінці, що її місце на кухні.Чоловіки не люблять отримувати в подарунок блокноти, різні дрібнички, статуетки та сувеніри.

Діти не оцінять подаровану їм одяг, але зрадіють, якщо до светра буде прикладена шоколадка.

Особливу цінність набуває той подарунок, на який не просто витрачена сила-силенна грошей, але ще й вкладена душа. Такий презент точно буде вдалим, адже він буде по-справжньому доріг винуватцеві торжества і в той момент, коли йому доведеться зіткнутися з проблемою вибору подарунка для вас, він точно не обмежиться чергової ввічливістю.

До речі, зрозуміти, чим людина захоплена не так вже й складно. Іноді достатньо побіжного огляду квартири, щоб зрозуміти, що господар колекціонує фаянс або є шанувальником фен-шую.Іноді багато прояснюється в розмовах з друзями, часто сам людина неусвідомлено натякає, чого б йому сильно хотілося. Головне - вловити цю думку, взяти її на замітку, тоді не доведеться довго думати над подарунком, коли прийде час його вибирати.

Можливо, ви не в змозі втілити бажане в реальність через обмеженого бюджету. Не біда,можна скластися з іншими запрошеними і подарувати людині те, про що він дійсно довго мріяв. Це краще, ніж розрізнені дешеві презенти.

Якщо наші поради щодо вибору вдалого подарунка вам так і не допомогли визначитися, купите те, чого б ви хотіли самі. Це може бути якась дрібничка, але з душею, зі змістом, куплена не взагалі,а для конкретної людини. Тоді подарунок принесе задоволення і одержувачу, і вам.

Прагніть до того, щоб вручаючи подарунок, ви б самі відчували задоволення, тоді успіх гарантований.

Додати коментар


Захисний код
Оновити