Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Роль краси навколишнього світу в житті жінки

Наше життя складається з періодів, серед яких досить часто зустрічаються і сірі, нудні будні. Робота нецікаві, відносини вступили в стабільну, передбачувану до позіхання фазу, кругом панує зневіра і безвихідність.

Якщо так триватиме деякий час, то дуже ймовірно, що настане депресія.Тоді буде перемагати одне непереборне бажання - виїхати на безлюдний острів і нікого не бачити. Іноді гостро хочеться, щоб ніхто не чіпав і навіть не розмовляв.

А від цього проблему тільки нашаровуються як сніг в кому - на роботі аврал, будинки конфлікти і розжарена обстановка. Дратує навіть коханий чоловік і всі інші,такі задоволені своїм життям.

 

Але ж усе це можна було запобігти. І навіть якщо це сталося - не пізно виправити. Треба просто відірвати погляд від землі і подивитися на зоряне небо. Воно прекрасно, а жінці життєво необхідно відчувати постійний зв'язок з прекрасним. Найчастіше, вийшовши заміж,жінка самовіддано поринає з головою у вир сімейних справ, і яких не було, поки вона була вільною і красивою дівчиною. А прекрасне, яке не є предметом першої необхідності на відміну від чистих сорочок і смачного обіду, відсувається на другий план, потім на третій, а потім взагалі втрачається з виду.А якщо жінці ще й пощастило і вона вийшла заміж не за непрактичного романтика, а за бережливого і грунтовного сім'янина, то поняття про прекрасне змінюється і прекрасним стає покупка нової шафи. А дружина, навіть оточена практичними і потрібними речами, в'яне з незрозумілої причини. Здавалося б, чого їй не вистачає?Якщо чоловік готовий розділити з вами прагнення до прекрасного, в яке по праву входять виставки, концерти, то використовуйте це. Якщо ж ні - це не привід забувати про себе і своїх бажаннях. Подумайте, наскільки важлива роль прекрасного, піднесеного у вашому житті і відведіть йому в ній гідне місце. Адже людині для того, щоб жити,необхідно повноцінно харчуватися тричі на день. А для того, щоб повноцінно жити - треба спілкуватися з прекрасним хоча б раз на тиждень. Тому виділіть час для прекрасного у своєму щільному графіку життя і обов'язково збагачуйте її спілкуванням з творами мистецтва.

1. Знайдіть джерело інформації - де, які виставки, концерти,літературні вечори відбуваються у вас в місті, як працюю постійні храми мистецтв і придбайте квитки на найближчі заходи. Візьміть за правило періодично дозволяти собі культурні походи і не порушуйте періодичність. Нехай це буде навіть візит до місцевого краєзнавчого музею. Ви впевнені,що все знаєте про історії свого міста? Відвідування музею підштовхне вас до прочитання додаткової літератури, збагатить ваші знання, розширить кругозір, а значить, ви зробите крок у самовдосконаленні.

2. Читайте хороші книги. Найчастіше хороші - не означає популярні. Почніть з класичних творів, навіть тих, які «проходили» в школі.Тепер, після закінчення років, вони відкриються вам з абсолютно іншого боку. Знайдіть собі гуру в книгочитання, який буде вам радити книги - це може бути давній знайомий, бібліотекар в найближчій бібліотеці, продавець в книжковому магазині, завзятий книголюб з вашого улюбленого форуму. Ніхто з них не відмовиться допомогти вам з вибором хорошої літератури.

3. Не варто обмежувати свої пошуки прекрасного тільки спеціально відведеними для цього місцями. Повертаючись додому з роботи, дозвольте погуляти собі по парку. Витрачені на це двадцять хвилин не критично вплинуть на приготування вечері, але отримане настрою від краси заходу, від запаху прілого листя, від витонченості дерев в інеї,від пробудження перших нирок залишиться з вами ще довгий час.

Зверніть увагу на продуманість кожної лінії в малюнку крил метелика, на строгість вигину моста, на мінливість перламутру річки, на райдужний відблиск бризок фонтану - помічена навіть в малому краса додасть свою цеглинку у побудову вашої прекрасної душі.

4.Змініть буденний маршрут з дому на роботу і назад. Той, на якому вже знайомий кожен камінчик, і може навіювати тугу. Нехай інша дорога буде довшою, але вона буде новою, а значить, цікавою.

5. Цікавтеся людьми, нехай навіть перехожими, яких зустрічаєте по дорозі. Хіба не красива ця пара, закохано тримається за ручки.А ось малюк, розкинувши руки, біжить, углядівши тата. Захопитися красою дівчини, що йде на побачення. А поважні старий і старенька, ніжно підтримують один одного на вечірній прогулянці - хотіли б, що так було у вашому сімейному житті через багато років? Шукайте красиве в людях - і ви обов'язково знайдете.

6.Чи знаєте ви своє місто? Влаштуйте собі прогулянку по цікавих місцях вашої малої батьківщини. ЇЇ можна зробити спільно з дітьми, показувати їм рідне місто, розповідати його історію, пов'язану з тим чи іншим місцем. Звичайно, попередньо треба буде підготуватися. Навіть, якщо ви побачите будинок цікавою, старовинної архітектури, і вам,і дітям буде цікаво дізнатися, чому і з чого такі будинки будувалися в вашому місті двісті років тому або які були побудовані недавно. Адже місто таїть у собі багаторічну історію, і ми добровільно відмовляємося від неї через незнання і ліні. А якщо мають приїхати гості з інших місць, то не провести екскурсію по знаковим місцях рідного міста,не розповісти їх історію та сучасність, просто неможливо.

5. Повертаючись додому, не потрібно вибирати маршрут, на шляху по якому ти знаєш кожного перехожого і кожен камінчик на дорозі, вибери щось нове і більш складне.

7. Часто у важкі хвилини нас зігрівають спогади. Вони спливають у нашій пам'яті, викликані знайомим запахом або музикою.Виділіть час, переглянете фото і відео тих моментів, коли життя здавалося вам прекрасною. Вони напевно підкажуть, що потрібно змінити в сьогоднішньому житті, щоб ці відчуття повторилися.

Якщо все ж позитив ніяк не може вас визволити з депресії, то можна почати діяти від протилежного.

Дефіцит краси - і світ ніщо не врятує

На жаль,пріоритети сучасної жінки зараз зрушені в бік зовнішніх атрибутів. На перше місце ставиться краса зовнішня, яка досягається шляхом покупок нового одягу, відвідувань спортзалу і салонів краси. Безперечно, те, як жінка виглядає, дуже серйозно впливає на її настрій і світовідчуття. Але,якщо серйозно порушується баланс між красою зовнішньої і внутрішньої наповненістю, то це призводить до втрати гармонії, і перш сього самій з собою. Радість від зовнішніх украшательств проходить швидко, вони приїдаються, і наступна доза зовнішньої краси вже не так чіпає. А внутрішня пустота заповнює все життя і навіть відображається на обличчі,такому красивому і з правильним макіяжем.

З іншого боку, існує виправдання у тих жінок, які повністю загрузли в домашньому побуті. Вони всіх себе присвятили чоловікові, дітям, їм ніколи ходити по концертам і виставкам, тому й нема чого вбиратися і виглядати красиво.Що стосується зовнішньої привабливості - то слід визначитися: така жінка дружина або домробітниця. Домробітниці дійсно нема чого добре виглядати перед чоловіком. А брак коштів на гарний одяг і зачіску не заважає читати, гуляти в парку або по місту.

Найголовніше - має бути бажання і вміння бачити прекрасне.Все інше - лише виправдання своєї ліні і черствості. У тому числі і твердження, що в сучасному світі немає місця прекрасного. Воно є, але до нього треба йти, вчитися бачити і цінувати. Благо, зараз немає відсталих догм що красиво, а що ні. З широкого спектра усього створеного природою і людиною кожен може вибирати і знаходити те,що знаходить відгук у його душі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити