Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати електричну кавоварку або кавоварку

Всі шанувальники кави рано чи пізно вирішують придбати кавоварку. Рішення поставленої задачі може виявитися не простим, оскільки в даний час вибір дуже великий, а отже - в такому достатку товарів дуже легко розгубитися. Щоб не зайти у глухий кут, слід визначити: яка саме електрична кавоварка або кавоварка вам потрібна.Спочатку слід визначити різницю між "кавоваркою" і "кавоваркою". Словники говорять нам про те, що "кавоварка" - це кухонним прилад, який призначений для приготування кави. "Кофемашина" описується як автомат, продукує кави, в який можна опустити купюру і отримати бажаний напій. Тобто принципова відмінність кавоварки і кавомашини полягає саме в пристрої приладу.

 

В даний час ринок пропонує нам обширний вибір електричних кавоварок, серед яких є: краплинні, ріжкові, капсульні і комбіновані. Вибір обмежений лише тим, яку саме каву ви любите, як часто його варите,а також скільки часу можете затратити на приготування. Але, крім того, обмеженням є і бюджет.

Краплинні кавоварки прості: вам потрібно тільки завантажити кави і залити воду в спеціалізовані резервуари, а все інше кавоварка зробить самостійно. Пристрій краплинної кавоварки дуже просте: ємність для води,виконана зі скла (на ній є шкала обсягу), ємність для кави та «приймач» для кави на підігрівається підставі.

Вода, доведена фактично до точки кипіння, потрапляє на подрібнений кави, що знаходиться у фільтрі-ситечку, а після вже готовий напій стікає в приймач.Фортеця і аромат майбутнього напою безпосередньо залежить від швидкості проходження води крізь мелену каву. У разі якщо вода стікає повільно, то буде охолоджуватися дуже швидко, а це, у свою чергу, загальмує заварювання напою. Чим вище потужність краплинної кавоварки, тим міцніше кави ви отримуєте і тим менше вам доводиться засипати меленої кави.Зручно і те, що підігрівається підстава може зберігати готову каву гарячим близько двох годин.

У крапельних кавоварках воду очищають спеціалізовані фільтри (паперові, синтетичні або з «золотим» покриттям з нітриду титану). Паперові вважають найбільш гігієнічними, але так як вони одноразові, то купувати їх доведеться часто.Багаторазові синтетичні фільтри легко мити, але вони по закінченні часу можуть надавати напою дуже неприємний присмак. Даного недоліку немає у хімічно інертних «золотих» фільтрів, але головний їхній мінус полягає у високій вартості.

Гейзерні кавоварки відомі простотою і якістю виробленого кави. Вони бувають електричними,і для приготування кави на плиті. Складається така кавоварка з трьох різних за ємності резервуарів: для води (нижній), для кави (середній) і для напою (верхній). Таким чином, вода доведена до кипіння, проходить крізь шар меленої кави, а після по спеціалізованій трубці надходить у верхню ємність і вже там конденсується.Ось власне і весь процес варіння кави, потрібно лише залити воду в нижній резервуар, насипати кави в фільтр, з'єднати всі частини приладу, поставити кавоварку на плиту або включаємо її в мережу, хвилин через п'ять ваш кави буде повністю готовий.

Сьогодні гейзерні кавоварки виробляють з харчового алюмінію або нержавіючої сталі,оснащують їх термостійкої ручкою. У них можна приготувати від 1 і до 18 порцій кави. У електричні моделі часто вбудований таймер, який зберігає температуру готової кави до півгодини, можна приготувати так само капучино. Кава з даної кавоварки істотно смачніше, ніж з крапельної, але все одно залишає бажати кращого.У кавоварках еспресо (ріжкові) кава готується так: пар під високим тиском пропускається крізь шар кави. Найважливішим при приготуванні хорошого еспресо є саме ступінь трамбування порошку в ріжку. Якість еспресо потрапляє в залежність від саме Вашого вміння. Віддавайте свою перевагу кавоварці, яка оснащена металевим,а не пластмасовим ріжком. Це дозволить вам готувати смачний і ароматний напій з пишною пінкою.

Ріжкові кавоварки вважають найрозумнішими, оскільки вони самостійно скидають надмірний тиск пара, а в разі необхідності зупиняють нагрів, при перегріві відключаються, якщо води немає, то й не включаться.Переважна більшість ріжкових кавоварок здатне приготувати капучино, для цього вам буде потрібно молоко або вершки. Збиту молочну пінку додають у каву, при бажанні можна прикрасити зверху меленою корицею, тертим шоколадом, мускатним горіхом або цедрою цитрусових, в даному випадку залежить тільки від вашої фантазії.Кавоварки капсульного типу застосовують кави в капсулах. Для приготування тут потрібно просто завантажити капсулу в спеціальне гніздо, після включити прилад і не забувати про чищення лотка, в якому збираються використані капсули.

Кожна капсула містить в собі сьомій грамів кавової суміші (рівно одна порція напою),яка герметично упакована в пластик або ж алюміній. Сьогодні налічують більше сорока видів капсул. Але ніхто не дасть гарантії, що капсули одного виробника підійдуть для кавоварки іншого.

Кавомашини є комплексом кавомолки та кавоварки ріжкового типу. Вони оснащені ємністю для води, фільтром, а також індикатори робочого стану, управління температурою води, кави. За бажанням можна запрограмувати одночасне або ж послідовне приготування двох порцій. Людині потрібно тільки засипати зерна кави в кавомолку, після утрамбувати в ріжку мелену каву, а потім помістити його в кавоварку і включити апарат.Програмні кавомашини є найбільш дорогою різновидом пристроїв для приготування кави, що власне і не дивно, оскільки процеси в них повністю автоматизовані. У подібних машинах кави, а також пара і вода дозуються, крім того, можна регулювати фортецю і обсяг приготавливаемого напою,а одну порцію кави можна приготувати всього лише за 40 секунд. Індикатори завжди покажуть вам рівні завантаження складових і безліч інших параметрів, а крім того, режим можна відрегулювати під воду різної жорсткості. Вбудовані в ці машини спеціалізовані захисні пристрої, які забезпечують автоматичне відключення при перегріву і в яких- Яких інших аварійних ситуаціях.

Тепер, розуміючи різницю в різновидах приладів для приготування кави, вам буде значно легше вибрати кавоварку або кавоварку. Перед тим, як вибирати собі помічницю в приготуванні кави, заздалегідь визначте, якими саме властивостями повинен володіти апарат.

Додати коментар


Захисний код
Оновити