Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Якщо не вистачає грошей на життя

Якщо не вистачає грошей на життя - це проблема. На жаль, ця проблема характерна абсолютно для всіх віків і, як не дивно, для всіх соціальних рівнів. Тільки поняття «не вистачає» може вимірюватися у старого буханцем хліба, а у бомонду - парою мільйонів для чергового бзік.

Пенсіонери - це одна з найбільш незахищених частин нашого суспільства. У них проблеми зі здоров'ям, у них маленька пенсія. Але, врешті-решт, вони самі прийшли до такого своєму становищу, не зумівши за все життя створити собі надійної платформи в старості. Куди гірше справи у молоді, яка тільки починає жити.

Ми не говоримо зараз про «золотої» молоді, мова ведеться про тих молодих людей,які вирішили або змушені жити самостійно і заробляти собі на шматок хліба.

 

Політика держави по відношенню до молодого покоління не відрізняється прихильністю. Воно надано саме собі, і тільки власна енергія і невелика допомога з боку батьків і родичів є засобом виживання в цьому світі.Молоді необхідно не тільки не померти з голоду, але й стати на ноги, створити платформу для майбутньої сім'ї. У цей момент зазвичай катастрофічно не вистачає грошей, і ми спробуємо вас навчити, як поліпшити ситуацію.

Через що виникає дефіцит грошей? Просто ваші доходи досить малі, а витрати досить великі. Розглянемо питання по черзі.Доходи

Вам необхідно підрахувати свої доходи в місяць. Вони можуть складатися з:

1. Зарплата або стипендія.

2. Допомога батьків або інших родичів.

3. Додатковий заробіток.

Що ж тут можна збільшити? Стипендія - величина маленька і фіксована.

Зарплата - справа двояке. Все залежить від того,які цілі людина ставить перед собою в житті. Дуже рідко молода людина може знайти відразу гідну роботу. Зазвичай йому потрібно 2-5 років для отримання необхідних навичок (або закінчити інститут), тільки потім він може дозволити собі шукати пристойну роботу. Можна, звичайно, влаштуватися реалізатором в якій-небудь кіоск і т.д.,але які перспективи ви отримаєте навіть при непоганій оплаті?

Допомога батьків і родичів зазвичай також має певні межі і не завжди відрізняється постійністю. Радимо вам ставитися до цієї статті доходу як до приємної несподіванки, а не як до закономірності.

Тепер додатковий заробіток.Це найреальніший пункт для збільшення вашого бюджету, тільки необхідно правильно організувати процес. Радимо дотримуватися при цьому кількох правил:

1. Процес додаткового заробітку не повинен заважати основній роботі чи навчанні. Ви можете спокійно роздавати флаєри по вихідних, але не варто через це прогулювати роботу або навчання.

2.Постарайтеся знайти підробіток в тій області, де маєте основну роботу. Для будівельників характерні шабашки, для студентів - контрольні і т.д. Таким чином у вас буде додаткова практика і вам не доведеться перемикатися з однієї області знань в іншу.

3. Додатковий дохід не повинен вас сильно обтяжувати фізично і / або морально,інакше це дуже швидко позначиться на основній роботі або особистому житті.

4. Якщо у вас з додатковим заробітком виходить краще, ніж з основною роботою, то задумайтеся про зміну пріоритетів - можливо, ви помилилися при виборі первісну професію ?!

Тепер найнеприємніше - витрати. Якщо не вистачає грошей на життя,то витрати необхідно переглядати, тобто урізати. Намітимо основні пункти витрат і подивимося, що можна з ними зробити:

1. Квартплата (плата за гуртожиток) з урахуванням комунальних платежів.

Якщо ви знімаєте житло, то не соромтеся переглядати газети або Інтернет у пошуках кращого варіанту.При укладенні нового договору знімання намагайтеся збити ціну, наголошуючи на тривалий термін або внесення великий передоплати. Не соромтеся торгуватися - це той же ринок, тільки ринок житла.

Що стосується комунальних платежів, то економія світла, газу і води не повинна позначатися на вашому здоров'ї. Просто робіть все з розумом!

2. Харчування.Найболючіше питання, тому що якщо не вистачає грошей на життя, то догоджати шлунку постійно не вийде. Порахуйте, скільки грошей у вас йде на місяць на харчування, що саме ви їсте. Пам'ятайте, що найбільш економним варіантом є домашня їжа. Виключіть з раціону дорогі продукти, приділіть більше уваги овочам і кашам.Намагайтеся формувати список продуктів заздалегідь і купувати їх у магазинах, де у вас є знижки. Продукти у великій кількості придбайте на оптових ринках (наприклад, картопля на зиму). Дівчатам рекомендуємо напружити фантазію, щоб зі звичайних продуктів могли виходити найрізноманітніші страви.

3. Взуття, одяг.Намагайтеся не купувати ширвжиток - краще купити один раз хорошу річ на рік, ніж погану - на тиждень. Не соромтеся походити по секонд-хендів, там продаються цілком пристойні речі. Визначте для себе дійсно хворі пункти. Не варто купувати собі десяту кофточку, якщо у вас немає зимового взуття. Слідкуйте за розпродажами в магазинах,вчіться порівнювати одяг і взуття за критеріями ціна-якість.

4. Проїзд.

Ідеальним варіантом буде робота біля будинку, тоді на проїзд витрачатися взагалі не доведеться. Якщо ви користуєтеся транспортом постійно, то купуйте абонементи (при їх наявності). Вклавши один раз значну суму, можна заощадити 20-50% на загальній вартості проїздів.Якщо є можливість, вибирайте більш дешевий і зручний вид транспорту.

5. Отримання додаткових знань і умінь (тренінги, гуртки, секції і т.д.).

Визначте для себе необхідність цієї статті саме в даний момент. Якщо це важливо, то затягніть поясок, якщо ні, то може перенесете це питання на більш пізній термін?

6. Відпочинок,турбота про здоров'я.

Намагайтеся не запускати своє здоров'я, інакше зекономлений сьогодні рубль виллється вам завтра в сотню на ліки. Хоча в цьому питанні правильне харчування і правильний спосіб життя здатний зняти більшість акцентів по здоров'ю.

Що стосується відпочинку, то намагайтеся вибрати менш витратні варіанти. Якщо ж ви зважилися все-таки з'їздити на море, то відразу округлите суму витрат, щоб потім не було нестерпно боляче.

7. І т.д.

Найцікавіша в плані економії стаття витрат. Під «і т.д.» розуміється позапланові загули і витрати, без яких можна і обійтися. Для того, щоб не витрачати, ані майте звички просто носити з собою багато грошей.Занадто великі суми розслабляють, знецінюється окремо взята купюра в порівнянні з загальною сумою. На жаль, іноді від випивки з потрібною людиною просто не можна відмовитися, так як ви плануєте в майбутньому скористатися його послугами.У цьому випадку радимо вам такі зустрічі планувати заздалегідь і на свою тверезу голову порівнювати ступінь отриманої вигоди в майбутньому і обсяг накритою «поляни».

І ще прокрутите у себе в голові список ваших друзів і знайомих, які люблять погуляти за ваш рахунок. Може бути,варто обговорити з ними «нові умови співпраці на паритетних засадах» або повністю відмовитися від їхнього спілкування? До речі, таким чином ви їх перевірите на вошивість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити