Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Прості ідеї для проведення вечірки

Ви без розуму від вечірок, посиденьок з приятелями, але чим частіше і більше ви зустрічаєтеся, тим одноманітною і нудною вони стають? Отже, настав час для впровадження свіжих нехитрих ідей для проведення вечірки. Побачите - це цікаво.

Якщо традиційні застілля стали здаватися вам монотонними і однотипними,можете прислухатися до рекомендацій професійних організаторів вечірок, і тоді будь-яке святкування обернеться яскравою подією для всіх.

 

Вечірка не перетвориться на святкове шоу саме по собі, потрібний настрій не з'явиться, якщо його не сформувати. Далі до вашої уваги кілька версій тематичних вечірок. Не забувайте,атмосферу свята важливо не тільки створити, але й розвивати протягом всієї вечірки, дотримуючись певної ідеї.

1. Костюмовані свята.

Необхідний костюм можна запросто знайти в салоні прокату, а можна, включивши фантазію та вміння, винайти самому.

Наприклад:

- Вечірка в стилі ретро -обумовлюєте певний період часу (довоєнний, післявоєнний, пострадянський), вибираєте потрібні костюми, що не забуваєте відповідати обраному стилю. Теми для обговорення, музичне оформлення - все повинно бути просякнуте духом обраного часового періоду.

- Союзмультфільм запрошує - в цьому випадку,крім костюмів улюблених персонажів, буде потрібно демонстрація їхніх характерних рис, талантів, виразів.

- Привіт, Голлівуд - тут можна перевтілитися в людину-павука або жінку-кішку або стати героєм з «Зоряних воєн», а можна організувати церемонію вручення премії Оскар.

2. Тематичні вечірки.Такого роду вечірки вимагають попередньої підготовки, але, якщо обрана тема актуальна для учасників, результат перевершить всі очікування, адже тут приємне поєднується із корисним.

Наприклад:

- Поетичний вечір - це може бути вечір одного поета або кожен може вибрати свого коханого. У перебігу вечора читайте поетичні шедеври,необов'язково напам'ять, головне, щоб від душі. Це збудить інтерес, викличе дискусію.

- що де Коли? - Вечір стане незабутнім для інтелектуалів і просто допитливих людей. У фіналі, після напруженої боротьби, переможе найрозумніший.

- Вечір знаменитої особистості - підготуйте цікаві відомості з біографії який-небудь видатної особистості і обговоріть з друзями неординарність відомої людини.

3. Кулінарні вечора.

Всі посиденьки, як правило, припускають традиційні застілля, фуршети, чаювання. Додавши родзинку в меню, можна будь-яке застілля перетворити на кулінарне шоу.

Наприклад:

- Рибний день - тут без коментарів.Святкове меню складається з риби і морепродуктів. Оригінальні страви смачні і корисні. Можливі презентації та обмін рецептами.

- Вечір національної кухні - це може бути грузинська, єврейська, російська чи якась інша. Дегустують і діліться враженнями.

- Профільне меню - спортивне, дитяче, санаторне. Пікантність полягає в тому,що все пізнається в порівнянні і в кінці вечора власна куховарство може здатися кулінарним шедевром.

4.Вечерінка колірна.

Основне правило - дотримання певних норм в стилі і кольорі одягу. Відповідати - обов'язкова умова, інакше вводяться штрафні санкції, наприклад чергування по кухні. Можливі варіанти подібних вечірок.

Наприклад:- Світлофор - ваш ансамбль повинен містити три кольори світлофора - червоний, жовтий, зелений. Тема розмов про дороги, світлофорах, машин і пішоходів.

- Державний прапор - кожен гість вибирає яку або країну і одягається, використовуючи кольори національного прапора. Заодно можна почитати про обраній країні, про прапор,про значення кольорів на ньому і поділитися цікавими фактами з друзями.

- Однотонний вечір - переважаючим в одязі повинен стати один який або колір, наприклад - чорний. Розмовляйте про все, що пов'язано з цим кольором. В даному випадку це може бути готика.

5.Вечер прикладного хобі.

Пригадайте, коли востаннє ви робили що-то своїми руками? Цілком можливо, це було ще в дитячому садку. Тим цікавіше експеримент та несподіваною результат.

Наприклад:

- Аплікація - включайте політ фантазії і творіть. Тема може бути вільною або однієї для всіх, матеріал - ідентичний або різний, головне, що в підсумку вийде унікальна річ, створена вашими умілими ручками.

-скульптура - насправді ліпити можна не тільки з пластиліну, існує спеціальна глина, гіпс, можна ліпити з солоного тіста. Визначтеся з заданою темою і творіть, наприклад, бюст господаря, бажано впізнаваний.

- Гурток очманілих ручок - виявляється, з непотрібних речей і предметів теж можна спробувати зробити щось своєрідне,а може навіть і приносить користь. Такі вечори можуть відкрити в вас сплячі здібності і, можливо, знайти для себе цікаве хобі.

Звичайно, це далеко не межа, і список тематичних вечірок можна поповнювати все новими ідеями. Їх так багато,що на хвилі куражу може не вистачити вихідних і свят! Можливі варіанти проведення вечорів у вигляді конкурсів, змагань, шоу. Стимул у вигляді похвального листа, почесного членства або сувеніра зробить ваш відпочинок незабутнім.

Висновок простий: при бажанні і додатку певних зусиль нехитрі ідеї для вечірки допоможуть урізноманітнити ваш відпочинок,перетворити його в яскравий запам'ятовується свято!

Додати коментар


Захисний код
Оновити