Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Кращий спосіб продовжити життя

Усім нам дають поради і різні рекомендації, що робити, а що ні, щоб, наприклад, запобігти хворобам, щоб бути щасливим, щоб жити як можна довше. Для того, щоб бути здоровим, слід багато працювати над собою, відмовитися від шкідливих звичок.

Але є й корисні звички, що подовжують життя людині, вони не складні у виконанні,але тим не менш дуже корисні. Включіть їх в розпорядок свого життя, так ви зможете підвищити шанси на те, щоб жити довгим і здоровим життям. Про кращі способи продовження життя ми розповімо вам в даній статті.

 

Їжте фрукти і овочі

Овочі та фрукти містять у своєму складі антиокислювачі і поживні речовини,уповільнюють процес старіння і допомагають запобігати хворобам. Щоб знизити ризик захворювання серця на 60%, слід щодня з'їдати більше п'яти порцій фруктів. У разі якщо їсти по три порції овочів в день, то ви збільшите дану цифру тільки лише на 10%. Найбільший обсяг антиокислювачів міститься в таких овочах і фруктах: шпинат,червоний болгарський перець, чорниця, суниця, слива.

Прогулянки

Активні фізичні вправи добре захищають від депресії, діабету, остеопорозу, захворювань серця і навіть онкологічних хвороб. Заняття спортом знижують ризик передчасної смерті приблизно на 27% і отже продовжують життя.Щодня приділяйте по пів години на фізичну активність. Привчіть себе прогулюватися перед вечерею, ліфт замініть на сходи.

Їжте вівсянку

Спеціалізована дієта, збагачена цільними зернами, істотно знижує ризик виникнення діабету і гіпертонії. За винятком вівсянки, багаті на корисні речовини: неочищений рис, поп-корн,многозлаковий або ж цільнозерновий хліб. Щоб затримати вікові хвороби, наприклад, недоумство, хвороба серця, остеопороз, слід їсти овочі, фрукти, боби, цільнозернові продукти, оскільки в них міститься менше калорій, і вони не так сильно насичені жирами. Не слід пропускати сніданок,оскільки сніданок сприяє позбавленню від непотрібних кілограмів схуднути. Кваліфіковані експерти запевняють нас в тому, що люди, які не відмовляються від сніданку, за день з'їдають значно менше калорій.

Порції

Щоб, як можна довше зберігати здорову вагу або позбутися непотрібних кілограмів, потрібно завжди контролювати розмір порцій.Оскільки зайва маса тіла безпосередньо пов'язана з гіпертонією, діабетом, хворобою серця і багатьма формами раку.

Пристібайте ремінь безпеки

В Америці щогодини помирає хтось через не пристебнуті ременями безпеки. Пристібання ременем насправді є результативним способом, щоб зменшити отримані травми при аварії.Водієві слід завжди відключати мобільний телефон, оскільки він є головною причиною автокатастроф.

Їжте рибу

Риба є джерелом омега-3 жирних кислот, вони добре допомагають боротися з різноманітними онкологічними утвореннями, а ще з діабетом і хворобою серця. У випадку якщо ви не любите рибу, то вживайте засоби з омега3 жирами, або продукти харчування, які мають у складі омегою-3, наприклад, лляне насіння, волоські горіхи.

Говоріть з друзями

Соціальна ізоляція або ж самотність згубно позначаються на імунної та серцевої системі, а ще на гормональному рівні. Жінки гостро переживають самотність, в два рази сильніше схильні до стресу, у порівнянні з жінками,провідними активне життя. Тому навіть коротка розмова з друзями дасть відчути себе потрібним.

Розслабляйтеся

Стрес хронічного характеру забирає фізичну і розумову енергію, впливає на тіло, також від нього залежить гормональний баланс і функціонування серцево-судинної, нервової, імунної систем. Наприклад,заняття йогою істотно поліпшують тиск, чутливість інсуліну, стійкість глюкози. Знижуючи рівень стресу, зменшується ризик серцевого нападу. Заспокоїти себе можна і читанням, заняттям манікюром, прослуховуванням музики, роботою в саду і багатьом іншим, на дані заняття слід приділяти час щодня.

Сон

Люди, які не висипаються,мають безліч проблем з настроєм, а ще знаходяться в ризику підвищення концентрації холестерину, огрядності, різних форм діабету. Спочатку слід з'ясувати, скільки годин сну вам потрібно для повноцінного відпочинку і спите ви необхідний час. Поганий сон пов'язаний з підвищеним ризиком гіпертонії, діабету, різноманітних захворювань серця.Приберіть зі спальні телефони, ноутбуки і всі стресові речі. Пускай розум і тіло пов'язують вашу спальню виключно зі сном.

Киньте палити

Куріння є провідною причиною смерті і впливає на кожен орган тіла людини. Серед усіх смертельних випадків раку, дана звичка була відзначена у 30% людей.Куріння значно підвищує ризик остеопорозу та захворювань серця. Через рік після відмови від даної згубної звички на 50% падає ризик виникнення серцевих хвороб.

Корисні звички здатні продовжити життя, з цієї причини і є кращим способом боротьби з хворобами і профілактикою їх появи.

Додати коментар


Захисний код
Оновити