Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що говорить про людину його улюблена пора року

Поза всяким сумнівом, у кожної людини - навіть переконаного реаліста, який заперечує романтичні нахили і не приемлющего сентименти, - є не тільки обожнені страви, бажані стилі, забарвлення, фактура в одязі, взутті, аксесуарах, інтер'єрі, привабливі твори мистецтва і т.д. , а й улюблена пора року,що теж не менш мальовничо, багато ракурсів захоплююче характеризує особистість, про що кожен з нас замислюється, мабуть, лише при заповненні анкети або в разі невимушеного спілкування на першому побаченні.

Між тим, як зазначають психологи, грунтуючись на результати численних досліджень, саме погода і сезон року часто безпосередньо впливають як на фізичний стан людини (бадьорість, працездатність і т.д.), так і душевне самопочуття (натхнення, позитивне ставлення, настрій і т.д.). Так що передбачити поведінку і душевні пориви людини, правильно допомогти йому досить просто, якщо знати його улюблена пора року.

 

Якщо ж уважно переглянути анкети та опитування респондентів різної статі, віку, національності, місця народження, культури виховання, віросповідання, роду діяльності, способу життя, соціального статусу, сімейного стану, матеріального достатку, типу темпераменту та інших критеріїв, можна зробити висновок про те,що в більшості випадків людина вибирає, приймає і називає улюбленим часом року час його народження, від чого, на думку досвідчених астрологів, навіть залежить доля, професійні досягнення, особисте благополуччя і т.д. Тому що улюблена пора року відображає і одночасно впливає на характер і світосприйняття людини. Отже,розглянемо більш докладно характерні риси натури і життєвого шляху людини за названою їм коханому періоду року.

Улюблена пора року - зима

Відчувають неймовірний приплив сил і потужний заряд неодмінно позитивної енергії в самий холодний сезон року найбільш непередбачувані, завжди, скрізь і в усьому оригінальні люди,не терплять сталості і прагнуть до прояву індивідуальності, самовираження і вдосконалення. Звичайно ж, ці невловимо активні, наденергійні, сильні волею, морально стійкі перед різного роду випробуваннями не менше непередбаченої долі, витривалі, безстрашні, міцні здоров'ям, широко ерудовані, мудрі,розважливі і цілеспрямовані люди завдяки добродушному спілкуванню, відкритості, терплячості досить швидко і точно виконують власні найпотаємніші мрії, бо чітко знають, чого хочуть і по максимуму беруть від життя все.

Дійсно, люди зими успішні, заможні і повноцінно реалізовані в будь обраній сфері діяльності,бо здатні знаходити правильні психологічні підходи практично до будь-якій людині. Крім того, не позбавлені ощадливості, хитрості, чарівності. Людина, народжена в зимовий місяць року, достатньо цікавий, викликає довіру, хоча, як правило, не багатослівний в оповіданні про себе. Аналогічно потайливі такі люди і в прояві сильних почуттів.Серед численних достоїнств таких людей варто особливо відзначити їх вибірковість і у відношенні друзів, і у виборі супутника життя, в більшості випадків вони однолюби, надійні товариші, відповідальні працівники і зразкові сім'янини, які обожнюють комфорт, затишок і тепло - фізичний і душевний. Люди зими,хоч і позбавлені злопам'ятства і мстивості, не прощають зради і нехай і одноразової зради.

Так що трепетне і дуже вразливе, незважаючи на сувору зовнішність, серце такого «крижаного айсберга» можна відігріти і розтопити лише справжньою любов'ю і щирою турботою.

Улюблена пора року - весна

Пробуджуються, немов після зимової сплячки (анабіозу),тілом і душею вже ранньою сльотавій навесні під ніжним теплом перших сонячних променів особливо влюбливі, безтурботні, кілька вітряні та інфантильні натури, які не уявляють і дня без веселий розваг і заразливого сміху. А, як відомо, той чоловік, який відкритої посміхається, заряджаючи оточуючих позитивними емоціями,піднімаючи настрій всякому перехожому, геть позбавлені зла, підступності, помсти, заздрості. Відповідно, люди весни дуже доброзичливі, гостинні, комунікабельні, щедрі, здатні на героїчні вчинки, благодійні акти, натхненні слова і високі почуття. Такі люди, як правило, відрізняються м'яким характером і надчутливістю, Вельми образливі.

Проте в їх оточенні ніколи не буває нудно, тому що людина-весна дуже винахідливий і креативний, особливо в питаннях організації якого-небудь торжества, складання сценарію незабутнього відпочинку і т. Д. Люди весни Настільки не посидющі і цікаві, що ще в першій половині життя, як правило, відвідують всі унікальні,дивовижні і прославлені куточки планети. Аналогічно пам'яткам світу, люди весняного періоду року прагнуть пізнати всілякі типи людей, тому вони не здатні на тривалі дружні та й родинні стосунки (через часту влюбливості): пізнавши і повністю розгадавши людини, вони швидко втрачають до нього всякий інтерес. До того ж,тривалі відносини розуміють відповідальність і серйозність,, чого вони часто позбавлені навіть на годину прийняття фатальних рішень.

Якщо ж говорити про негативні риси характеру людей, що обожнюють весняний сезон, то варто згадати егоїзм, високу вимогливість до решти (більшою мірою, ніж до себе),забудькуватість (особливо про чужих турботи і проблеми), а також норовливість і примхливість. Хоча такі люди привертають прагненням до самостійності та незалежності - фінансової, матеріальної, психологічної. Тому, щоб знайти спільну мову з людиною-весна, не варто обмежувати його можливості і пригнічувати цю волелюбну творчу особистість.

Улюблена пора року - літо

Психологи з значним стажем роботи і відповідною освітою переконані в тому, що людина, яка обожнює літо, - природжений і цілеспрямований, самовпевнений і самозакоханий лідер, який наділений харизмою, зарозумілістю, манією величі і здатний захопити своїми креативними ідеями, вільнодумством,сміливістю і рішучістю багатьох людей заради досягнення заповітної мрії і зміни світу на краще. Взагалі, люди літа - це виняткові індивідуальності: у мисленні, світосприйнятті, поведінці, зовнішньому вигляді, внутрішньому стані і т. Д. Одним словом, таким людям, які палають пристрастями, ні хвилини не знають спокою і не бажають хандрити,творять революції в культурному та політичному аспектах. Вони дуже яскраво горять, подібно сонцю, повністю марнуючи і віддаючи себе покликанням.

Ясна річ, що цим центрам світобудови, цілувати Всевишнім, які нагородив кожного шанувальника літа яким або даром (творчим потенціалом), однозначно викликають заздрість більш убогих, жалісливих,непотрібних і ледачих, полохливих оточуючих, які народжені для підпорядкування, в той час як людина-літо прагне управляти і в більшості випадків досягає-таки влади - і над умами людей (скажімо, політики, промислові керівники, економічна, фінансова еліта, наукова інтелігенція) , і над їхніми душами (природно, геніальні артисти).Таких людей відрізняє віра, надія, позитивне, хоча і реалістичне сприйняття. Вони переконані в тому, що неможливе все-таки можливо. Саме тому життя людини-літа захоплююча, неповторна, непередбачувана, сповнена крайнощів типу злетів і падінь, обожнювання і розчарування і т. Д.

В особистих стосунках сонячні люди (дуже спекотні,пристрасні всередині і ефектні зовні) віддані гаряче коханій людині, за якого без коливань готові віддати життя і всі коштовності світу. Якщо ж самі випробували зрада, брехня, яку не в силах терпіти від близької людини, хоч і не здатні на помсту, а готові пробачити і ... все-таки відпустити назавжди. Тому,щоб постійно бути в променях слави незрівнянного і всемогутнього людини-літа, досить поводитися щиро і природно, дарувати безоплатно любов і ніжність настільки сентиментальним і образливим натурам, кожна з яких бажає бути єдиною - бо людина-літо завжди першим.

 

  • Улюблена пора року - осінь

 

В'янучої восени народжуються і дощовий період року воліють невиправні надчутливі романтики, які дуже вразливі і схильні до затяжних, причому, безпричинним депресій. За типом темпераменту ці замкнуті, щодо скритні люди, яким простіше зайняти позицію жертви ситуації, ніж відповідально і серйозно вирішити проблему.Як правило, виявляються флегматиками, або меланхоліками і інтровертами, які часто не вдоволені ні собою ні оточуючим світом, дуже дратівливі внаслідок власної неспроможності і безсилля.

Щоб відновити фізичні сили і придбати натхнення, людині-осінь необхідна самота, тривалий самоаналіз,який можуть супроводжувати алкогольні напої, наркотики і т. д., що характерно для суворих і зовні Відчуженість і фінансово незабезпечених, непристосованих в побуті художників, музикантів-одинаків, важко переживають особисту драму. Однак і людина дощу може бути і має право на щастя, якщо, звичайно, одного разу зустріне і з-за власної нерішучості не втратить споріднену душу.

Що ж, часи року, які постійно змінюють один одного, тим не менш, настільки неповторні і непередбачувані, повні сюрпризів, що здатні показати унікальний характер кожного жителя планети - досить тільки вибрати сезон, що панує в душі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити