Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи варто жінці завжди говорити правду

«Ніколи не бреши» - говорили нам батьки. «Краще гірка правда, ніж солодка брехня» - повторювали наставники. А справді краще? Адже, іноді, збрехавши, ми набуваємо набагато більше, ніж свідомість, того, що сказали правду. Життя досить складна штука, щоб заганяти її під абсолютні правила. Тому дуже часто перед жінкою постає питання - сказати правду чи ні?

 

Чому це питання взагалі може стати на порядку денному? Хіба не повинно бути між люблячими людьми повної довіри і розуміння. Повинно, звичайно. Але якраз сумнів у тому, що коханий зрозуміє правильно, і викликають подібні коливання.А адже правда підчас може бути набагато замисловатєє брехні і сказати її набагато важче. І в даний момент збрехати легше, тактично правильніше. Брехня - це можливість врятувати ситуацію, переграти її, відстрочити ухвалення рішення і спалах конфлікту. Адже скільки разів через принципову прямолінійності валилися відносини,упускалися можливості і ... губилося довіру. Чи існує золота середина між необхідною правдою і спасаючої брехнею?

По-перше, давайте подивимося - наскільки критичні ситуації, в які не хочеться говорити правду. Що хоче приховати жінка? Природно, перше, що спадає на думку підозрілого - це зрада. Приховувати таке від людини,який грає важливу роль в житті - дуже важко, тим паче жінці - суті емоційному і вразливому. Але зрада не виникла сама по собі на порожньому місці. Якщо її породили біль, образа, бажання помсти - то і брехати в общем-то не варто, інакше який був сенс в цій дії? Власне,ще перед зрадою було визначитися з цілями даного вчинку. І цілком може бути, що мета - саме показати зраду як доказ своєї байдужості до чоловіка і своєї цікавинки для інших чоловіків. А ось якщо відбулося помутніння мізків на тлі раптової закоханості, бажання отримати екстрим або ж під дією алкоголю,але висновок з усього, що сталося зроблено однозначний і дійсно коханого чоловіка втрачати дуже не хочеться, то однозначно краще промовчати, зробивши для себе певні зарубки в пам'яті. Всі муки совісті - явище запізніле і на втіху можна навести лише те, що пережите - це цінний досвід для подальшого життя.Муки совісті - це плата за придбаний досвід. Розповісти все і полегшити душу - цілком зрозуміле бажання, але раз мізки відсутні минулого разу, то, може, варто, підключити їх зараз. Психологія чоловіків в том відрізняється від психології жінок, що зраду вони переживають набагато важче і в переважній більшості випадків не прощають.У них дуже розвинене почуття власництва і зарозумілість. А навіть якщо і пробачить, душевні терзання його будуть мучити дуже довго і цілком може бути, що він їх не витримає і запропонує розлучитися. У кожному разі ви заподієте біль коханій людині. А навіщо? Щоб самій стало легше.Це досить егоїстично - ви не знаходите? І совість знову буде гризти, але вже з іншого приводу.

Правда, є ризик, що про те, що трапилося факті зради йому розповість хто-небудь інший. Наприклад, той же чоловік, з ким зраджувала. Тоді ситуація буде ще гірше, ніж якби розповіла сама. До образі приплюсується відкрився обман.У даній ситуації кожна повинна вирішувати самостійно, уважно зваживши всі нюанси ситуації і особливості характерів героїв.

Що ще може приховувати жінка за брехнею? Насамперед це негативне ставлення до нього тієї чи іншої людини, невтішні відгуки і грубі слова на його адресу. Треба сказати, що якщо підступи недоброзичливців можуть нашкодити чоловікові, то вже краще його попередити, щоб він зустрів їх у всеозброєнні. У даному випадку не треба боятися здатися ябедою або розладнати його поганою оцінкою сторонніх людей. Шкода від незнання можливих дій вороже налаштованих особистостей може виявитися набагато більшим, ніж особисті переживання.

Але ситуація буде зовсім іншою, якщо різке слово сказав друг або родич. Навіть найближчі люди часто сваряться між собою і в запалі роздратування можуть сказати багато неприємного. Але, адже якщо копнути глибше, ці люди хочуть добра вашому чоловікові, або принаймні байдужі, але ніяк не бажають зла.А передача таких слів, роздратування якраз і буде розцінено як ябіднічество. Через дрібницю може розгорітися серйозний конфлікт, який може порушити багаторічну дружбу, а рикошетом вдарити і по вашим відносинам. Жінка, що переносить чужі слова, вважатиметься пліткаркою, разносчіци бацили роздратування.Друзі чоловіки будуть налаштовані проти неї, а це вже ніяк на поліпшенні відносин не позначиться. Іноді з пустого слова може розгорітися полум'я ворожнечі, в якому згорять всі добрі стосунки. Тому краще промовчати і не влазити в сформовані відносини чоловіка з друзями та родичами.

Але якщо ви бачите, що за його спиною чоловіка ображають, принижують, користуються його довірливістю і добродушністю, то очі йому треба відкрити безсумнівно. Адже шкода від таких нездорових відносин може бути не тільки фізичний чи матеріальний, а й на ментальному рівні. Але часто давніх друзів і родичів чоловік любить, довіряє їм беззастережно,тому ваші слова про їх некрасивом поведінці він може просто не захотіти почути. Єдина відповідь реакція, яка може бути - це роздратування на вас. Що ж, у цей момент не треба наполягати. Сліпові треба відкривати очі поступово, і не словами, а фактами. І ще краще - у вигляді питань - чому і навіщо друг так поступає і так говорить.Примусьте його промовляти проблему. Чи не записуйте таких друзів у вороги, а, навпаки, тримайтеся до них ближче. А потрібну інформацію доносите чоловікові маленькими порціями, доступними для його розуміння.

Що ще приховують жінки від своїх чоловіків? Дивно, але вони приховують їх недоліки від них же самих. Ідеальний чоловік не попався ще нікому,у кожного є недоліки і з кожним роком спільного проживання їх тільки стає більше. Якщо ці недоліки критичні, то в спокійній і конструктивній обстановці треба поговорити з чоловіком і наполягти на тому, що ви їх не приймаєте. А такими недоліками може бути все,що завгодно - від розкидання шкарпеток по квартирі до проявів безвідповідальності. Якщо з виявленими недоліками ви змиритися не можете, а чоловік мінятися не збирається - розривайте стосунки. Говорити про них кожен день правду - не вихід. Настирливе нагадування про недоліки, природно,викликає у людини або роздратування або інтенсивний ріст комплексу неповноцінності. У кожному разі це не той результат, якого хоче добитися жінка. Тут важливий коректний підхід і почуття міри. Розмова повинна бути конструктивним, в спокійній і дружній манері. І точно повинен відбуватися наодинці. Обговорюючи недоліки чоловіка, особливо в різких виразах, у присутності його друзів і родичів, жінка лише принижує його. А особливо таке обговорення принизливо в присутності тих людей, думкою яких він дорожить, у присутності родичів дружини. Подібне обговорення викличе лише протест і абсолютно зворотну бажаної реакцію. Ненав'язливість і такт - ось ваша зброя.Пила - далеко не найкраще зброю жінки. І мова треба починати з компліменту, з яким чоловік не зможе не погодитися, але з якого невблаганно випливає зміна його поведінки в подальшому. Наприклад: «Ти розумна і освічена людина. Я тобою пишаюся. Але якщо ти досягнеш кар'єрних висот, яких безсумнівно заслуговуєш,то буду тобою ще більше захоплюватися! »

Навіть якщо чоловікові треба сказати гірку правду, то потрібно використовувати правильний метод. Маючи одну і ту ж мету, то висловивши свою позицію та бажання різними словами, можна добитися абсолютно протилежних результатів. Ні в якому разі не можна опускатися до принизливих образ.Навіть якщо вашому терпінню прийшов кінець, і ви вирішили розлучитися - висловіть все спокійно і виважено. Цим ви в першу чергу продемонструйте повагу до самої себе.

У кожній ситуації шукайте золоту середину між прямолінійністю і брехнею. Адже ваша мета - не показати, що ви головніший, а зробити ваше спільне життя комфортніше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити