Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як поводитися в громадському транспорті

Незважаючи на те, що в сучасному цивілізованому світі царює демократія, яка нібито надає кожному людина щасливу можливість проявити свої неабиякі творчі здібності, продемонструвати рівень інтелекту, готовність до самовідданій фізичної праці і, відповідно, поступового збагачення, а також помітне збільшення кількості реалізованих, які відбулися і особистостей, власний автомобіль досі може дозволити собі аж ніяк не кожна активна і енергійна персона.

Деякі ж матеріально забезпечені жителі планети, які скоюють за службовим обов'язком безліч поїздок,елементарно бояться відповідальності на настільки небезпечній дорозі, де з кожним роком технічного вдосконалення і фінансової доступності авто кількість аварій і жертв тільки збільшується. Та й взагалі, якщо тільки теоретично уявити ситуацію в світі, що у кожного хоча б повнолітнього жителя планети є машина, можна передбачити, во-перше, нереальну згубну загазованість, а по-друге, моторошні багатогодинні пробки, які вже спостерігаються в мегаполісах, що суттєво гальмує виробництво і бездарно і марно забирає час настільки швидкоплинного життя.

 

Так що затребуваність громадського транспорту і сьогодні досить велика,а його значення в цілому в звичному укладі життя працездатного жителя планети важко переоцінити. Особливо якщо врахувати той факт, що багато людей починають трудовий день саме з проїзду на відповідальну роботу або навчання саме з громадського транспорту, від атмосфери в якому безпосередньо залежить настрій людини до вечора.Щоб гарантувати і собі, і випадковому оточенню в громадському транспорті позитивний настрій і натхнення на майбутній насичений і плідний робочий день, а також виключити стресові ситуації, викид негативних емоцій на ні в чому неповинних людей, необхідно точно знати і чітко дотримуватися простих правил поведінки.

1.Першими в будь-який вид громадського транспорту (автобус, тролейбус, трамвай, маршрутне таксі, метро) на кожній зупинці заходять жінки, діти і люди похилого віку; посадка закінчується входом представників сильної половини людства.

2.Мужчіни займають сидячі місця лише в тому випадку, коли вони вільні після розсаджування милих дам,чарівних дітей і зворушливих літніх людей, і то - лише з громадського дозволу.

3.Якщо на наступних зупинках увійшла представниця прекрасної статі, дитина дошкільного та шкільного віку або старий (особливо людина з обмеженими фізичними можливостями - інвалід),чоловік будь-якого віку та статусу (за винятком явної інвалідності) зобов'язаний поступитися місцем; однозначно, незалежно від обставин, повинна їхати сидячи вагітна жінка і мама з грудним малюком; крім того, за правилами етикету, можна запропонувати своє місце державному службовцю високого рангу і шанованого віку (міліціонер, рятувальник, Депутат, ветеран війни і т.д.).

4.Уступая місце, необхідно чемно звернутися до тієї людини, який заслуговує подібної честі, щоб не створювати незручної ситуації, коли без всяких вказівок людина встає, а його місце спритно і прудко займає інша персона.

5 осіб,якому поблажливо поступилися місцем у громадському транспорті не повинен відмовлятися від подібного роду привілеї і неодмінно зобов'язаний подякувати вихованого і уважного пасажира.

6.Прі вході в громадський транспорт необхідно негайно звільняти плечі від об'ємних спортивних сумок, дорожніх і навчальних рюкзаків,щоб не займати зайве місце, не перегороджувати прохід в салон (у разі стоячого положення) і не створювати дискомфорт для оточуючих пасажирів у вигляді загрози вимазати їх одяг і пр .; бажано по можливості з вантажем зайняти сидяче місце, так само як і у випадку необхідності проїзду із дитиною чи твариною.

7. Багаж,дитина або тварина (якщо це собака бійцівських, обов'язково слід надіти намордник і перевозити, але, природно, не в годину пік на повідку, причому. У сидячому або лежачому положенні біля ніг господаря) повинні постійно перебувати поруч зі своїм господарем, який зобов'язаний подбати про зручність інших пасажирів - в першу чергу,забезпечити спокій і безпеку.

8.Якщо пасажиру вдалося зайняти лише стояче місце, слід в цілях власної безпеки та комфортного проїзду міцно триматися за поручні; у разі занепокоєння сусідніх пасажирів (наприклад, людина випадково наступив на ногу) потрібно негайно принести вибачення у ввічливій формі.

9.Якщо поїздка в громадському транспорті подарувала випадок зустріти знайомого людини, друга, колегу, родича, важливо вшанувати його увагою (привітатися на занижених тонах), спробувати акуратно підійти до нього, не потривоживши пасажирів і тихо почати розмову: про сокровенні сімейних проблемах, клопотах, незлагодах , конфліктах на роботі і т.д.не обов'язково чути всьому салону.

10.Невежлівим жестом вважається нахабне підслуховування розмови пасажира-сусіда по телефону або підглядання в предмет його читання (багато пасажирів мегаполісу, особливо в метро, ​​обожнюють займати себе і з користю проводити значний час, витрачений на транспорт, за книгою, газетою, журналом,лекційним матеріалом і т.д.); взагалі, до слова, не варто порушувати так звану особисту зону людини в діаметрі 25-50 см.

11.Нельзя порушувати громадський спокій транспортуванням включеного магнітофона, радліопріёмніка, тим більше що сучасний громадський транспорт міського,міжміського та міжнародного призначення оснащений подібної розважальної технікою.

12.Не варто в громадському транспорті організовувати апетитну і спокушає ароматом і зовнішнім виглядом трапезу: по-перше, не ввічливо їсти одному, коли оточуючі голодні, а по-друге, можна забруднити і себе,і найближчих пасажирів або навіть викликати блювотний рефлекс, алергічну реакцію у сусіда по проїзду.

13.Несмотря на значну тривалість поїздки в громадському транспорті і сверхзанятость сучасної всебічно реалізованої бізнес-леді, не варто навіть з міркувань естетики (і етики, до речі, теж!) Робити мккіяж, зачіску, манікюр (і,звичайно ж, переодягатися) в автобусі, тролейбусі, трамваї, метро (виключенням, мабуть, є поїзд далекого сполучення), руху чого вельми різання і небезпечні (особливо якщо врахувати, що технології створення краси використовують травматичні колючі-ріжучі предмети, алергічні хімікати в засобах декоративної косметики і т.д.).

14.До виходу слід готуватися заздалегідь, щоб безперешкодно покинути салон громадського транспорту, особливо якщо оплата проїзду або пред'явлення проїзних пільгових документів здійснюється не при вході; юнак зовсім не зобов'язаний оплачувати проїзний квиток своєї супутниці

15.Первимі, ​​як правило,покидають громадський транспорт молоді чоловіки (представники сильної статі похилого віку виходять пізніше), щоб попередньо звільнити своїх дам від важких сумок і при виході подати руку, щоб леді не оступилася на підборах і слизькій поверхні.

Ось так просто,зрозуміло і цілком доступно виглядають основні правила поведінки під час поїздки в громадському транспорті, де, до речі, можна і себе показати, природно, в кращому світлі, і на інших подивитися, від душі повеселитися, просвітитися,

надихнутися креативними ідеями і навіть зарядитися позитивною енергією для втілення всіх ретельно продуманих в період маршруту планів в майбутній насичений день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити