Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як допомогти жінці пережити насильство від чоловіка

Життя кожної сім'ї є загадкою, що відбувається за дверима будинку, ніхто, звичайно ж, не знає, та й не багатьом це буде цікаво. Не факт, але цілком можливо, що саме дана закритість і таїнство стає причиною активного зростання насильства в сім'ї.

Поза сумнівом, моторошно, коли чоловік жорстоко б'є свою дружину і маленьких дітей.Зустрічаються випадки, коли побиття відбувається нібито за певним графіком, а жінка в страху попросту терпить жорстокість. Поза сумнівом, це страшно, але вона вже давно змирилася з звуком ударів об тіло.

 

Зовсім інша справа, якщо побита відома жінка, тоді ця інформація обов'язково стає надбанням країни.Знімками побитої зірки будуть виблискувати сторінки безлічі газет і глянцевих журналів. Більшість людей прийметься смакувати особисте життя і вчинки зоряної сімейної пари. Незважаючи на те, що це дивно, але все ж знайдуться і захисники чоловіка-гвалтівника. Однак по закінченні часу суспільство забуде цю історію,та й саму тему жорстокого поводження в сім'ї. А ось якщо насильство відбувається у звичайній родині, то воно взагалі нікому не цікаво.

Що ж являє собою насильство? Насильством є навмисні дії з боку одного члена сім'ї проти одного або кількох членів даної сім'ї. Дані дії можуть бути і сексуального, і фізичного,і психологічного, і економічного характеру.

У більшості випадків дані дії дуже сильно порушують права людини, за винятком моральної шкоди, вони серйозно порушують фізичний і психічний стан людини.

Якщо вірити офіційним даним,то в правоохоронних органах Російської Федерації на сьогоднішній день зареєстровано більше чотирьох мільйонів осіб, що вчиняють насильницькі дії в сім'ї.

Але, незважаючи на все це, ні самі жертви, ні співробітники правоохоронних органів не поспішають оформляти дані випадки офіційно. Загальновідомо і те,що з усього числа гвалтівників 3355000 чоловік є «повноцінними» і навіть шанованими членами соціуму, незважаючи на те, що вважаються сімейними мучителями.

Основними жертвами сімейного насильства є жінки. Сімдесят відсотків побутових скандалів в РФ завершуються смертю жертви,отже в нашій державі через кожні сорок хвилин помирає одна жінка від руки чоловіка гвалтівника. Переважна більшість співвітчизниць стають жертвами побутового насильства з причини пияцтва або ж економічних чинників. Щороку в РФ завершують своє життя самогубством приблизно дві тисячі жінок,які попросту вже не можуть терпіти побої. Такі великі цифри змушують сучасний соціум звернути увагу на дану проблему і шукати відповідь на питання, яким чином допомогти жінці перемогти насильство?

Але, швидше за все, ще рано говорити про допомогу з боку суспільства, оскільки сам соціум поки не готовий не просто до рішення,але й навіть до обговорення безлічі аспектів. Приміром, більшість сусідів і навіть рідних, які знають про систематичному побитті жінок, впевнені в тому, що жертви самі винні в даних випадках. З тієї причини, що вони самі вибирали чоловіка, і взагалі варто було при першому такому випадку просто кинути насильника!

Побутує й думка про те,що жінка сама винна в побитті, оскільки вона провокують чоловіка.

І на самій-то справі, а як допомогти пережити насильство, якщо жінка терпить і не йде?

За винятком цього, в деяких країнах насильство в сім'ї фактично узаконено офіційно. Приміром, в деяких країнах навіть діють норми,надають чоловікові визначати права і свободи дружини, а так само дітей.

На дану проблему вперше звернули увагу саме в західних країнах, ще на початку 70-х.

Найперші кризові центри для пережили насильство, з'явилися в американських штатах.

В даний час співвітчизниці все ж набралися сміливості і вирішили розповісти про свою біду.Вони вже усвідомили, що якщо чоловік б'є, то винна зовсім не дружина. На даний момент в РФ діє величезна безліч громадських та неурядових організацій, які створені для захисту прав і свобод жінок. З ініціативи жінок, які пережили колись дану трагедію, сформовано безліч притулків, центрів, діють телефони довіри.За рахунок цих послідовних дій, суспільство отримало можливість дізнатися про злочини в сім'ї і допомогти жертвам насильства.

Тепер жінка, яка піддалася жорстоким побоям, вже не стане відчувати себе самотньою. Діяльність даних товариств та організацій яскраво продемонструвала, що можна дійсно допомогти пережити насильство.Такі організації можуть допомогти значно скоротити чисельність осіб, які загинули або які отримали серйозні тілесні ушкодження унаслідок сімейних конфліктів.

Вже зараз в соціумі сформувалася думка про те, що в сім'ях є жорстоке насильство, яке має бути обов'язково покаране. За винятком цього,на офіційному рівні сімейне насильство вже вважається національною трагедією. Проблема насильства в сім'ї починає вирішуватися на державному рівні. Однак даний процес йде неймовірно повільно, а поки жінки зможуть володіти хоча б елементарною інформацією, яка обов'язково допоможе у випадку критичних ситуаціях.У разі якщо положення вже критичне, слід без зволікання покинути будинок. Незважаючи навіть на те, що в будинку залишаються гроші та документи. Життя значно дорожче, а їй загрожує величезна небезпека. За винятком цього настійно радиться підготуватися до втечі завчасно. Слід в надійному місці заховати адреси і телефони людей,які можуть допомогти. У разі якщо жінка повергається насильству, їй слід негайно звернутися до лікарні і в правоохоронні органи, обов'язково зателефонувати за телефоном довіри, шукати притулок в спеціалізованих притулках, прийти в психологічну консультацію.У випадку, якщо конфлікт розпочався несподівано і просто немає можливості подзвонити в міліцію, слід дуже голосно кричати і вибивати скло в своєму будинку. Після побиття слід звернутися за допомогою в лікарню і отримати медичну довідку про всі травмах. Знайте ви не одні, насильство в сім'ї можна побороти, і в першу чергу слід зробити дану ситуацію видимої для всіх інших.

Додати коментар


Захисний код
Оновити