Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому чоловіки обіцяють і не стримують обіцянку

Вже довгий час серед чоловіків ходить закон: якщо назвати його таким можна, цього знати не може ніхто, чому ж вони не стримують свої обіцянки. По суті, це насправді правда, адже практично всім відомо те, що більша частина чоловіків свою обіцянку не стримують або просто напросто забудуть про те, що пообіцяли, а потім почнуть викручуватися,тим самим обманювати вас.

Існують й інші думки, і розділяти людей на різні характери можна. Свої обіцянки не стримують і жінки, а не лише чоловіки.

Давайте перестанемо бути відвертими, адже жінка теж любить розповісти історію, прикрасити її, попліткувати. А потім тільки й чуєш: «Мій не виконав те, що обіцяв».Якщо задуматися в дійсності, то чоловіки про таке і зовсім не говорять. Але якщо ми почали говорити на цю тему, то варто і продовжити.

 

Спробуємо розібратися в причині все, але зробити це буде складно. Це можна назвати особливою наукою, яку здебільшого ми не здолаємо. Якщо ми зможемо її зрозуміти або хоча б частково зрозуміти її механізм,то позбутися ілюзії ми зможемо теж частково, особливо якщо вона буде вас переслідувати. Якщо ви зможете позбутися такого роду ілюзії, тим самим ви позбудетеся і від тягаря переживання, від усього того, що тягнеться за ними. Давайте так, щоб не вийшло в підсумку каші, спробуємо почати з самого початку.

Знайдіть людину, якій би подобалося те,щоб його змушували насильно щось робити. Природно, що цього ніхто не любить, а особливо є такі люди, кого це надзвичайно дратує. Якщо ви знайдете чоловіка, який зможе таке зробити, а тим більше що бажання у нього на це не буде, то повірте в те, що свою душу він у цей вкладати не буде. Якщо взяти ситуацію іншу,то в ідеалі він сам до цього повинен дійти, і сам повинен захотіти цього. Якщо таке в підсумку не відбулося, то на, то ви і жінка, щоб підштовхнути його на правильну дорогу, і зробити так, щоб те, що задумали ви, стало його бажанням. Завжди намагайтеся такі дії робити правильно, так як від цього може багато залежати.У підсумку все повинно вийти саме так, як захотілося вам. Можете зробити чоловікові ультиматум або продемонструвати жіночу м'якість, використовуючи при цьому психологію та хитрості.

У такій ситуації необхідно знайти момент. Бувають такі випадки, що обидва моменти можуть одночасно бути хорошими. Тут головне - їх не поплутати,і не посилювати виниклу ситуацію використовуючи при цьому абсолютно не той метод. Сподіватися на те, що чоловік вже точно стримає дане обіцянку не варто. У чоловіків діє закон: «Пообіцяти і не стримати те, що пообіцяв». Такий закон підтверджувався вже не один раз.

Для прикладу: дівчина чекає хороший момент,коли її коханий або чоловік провалить її «завдання» і в підсумку каже: «А адже я так і знала, що тобі довірити нічого не можна». Така дія в майбутньому його точно підштовхне на те щоб стримати обіцяне. Іншим способом він буде мстити і доводити, що він вміє тримати своє слово. У підсумку чого, буде демонструвати можливості і сили.Або не захоче її розчарувати, тим самим почавши їй допомагати у всьому, що вона попросить.

Якщо взяти з іншої точки зору, то завжди можна дослухати те, що говорить чоловік, у підсумку повірити в причину виникнення його невиконання обіцянки. Далі сказати: «Ну, природно!». Природно, що він, можливо, скаже, що не хотів,але така відповідь буде вже не по-чоловічому. Ви у відповідь йому скажете, що це зовсім не по-чоловічому. Таке він вже точно надовго запам'ятає. Якщо він зможе довести серйозні доводи і сказати, що зможе виконати обіцяне, але вже пізніше, тоді можете сміливо знати, що підкорили його. Адже до всього можна дійти спокійній бесідою і простим розмовою. Ніж починати відразу кричати на нього, тим самим забувати про те, що він ваш чоловік. Якщо наступного разу це трапитися знову, можете сміливо йому про це нагадати, або сказати що його за язик ніхто не тягнув, коли він давав обіцянку. Раз вже пообіцяв, зволь зробити!

Розуміти про те, що чоловік не стримує те, що наобіцяв можна іноді не правильно,так як іноді він це робить лише тому, що образити свою улюблену не хоче, а тому обіцяє, роблячи так щоб не ображати і не засмучувати її. Причиною цьому є любов. Адже бачити, як його кохана ображається, і ставати сумною, відразу на себе накидає багато завдань, які в підсумку зробити не може. Чоловіка це звичайно не виправдовує, Але буває і таке. Якщо у вас аналогічний випадок, то шанс на, те, що він виконає обіцянку, дорівнює нулю.

Ви чітко повинні розуміти всі аспекти людського вибору, і якщо він пообіцяв, при цьому тисняви ​​з твій боку на нього не було, нехай тоді виконує.

Те, що ви прочитали, по суті, не завжди може бути здійсненним,адже багато чого залежить від конкретної ситуації. Забувати про чоловічу дружбу вам не варто. Ви на певний час призначили йому похід в кафе, а по дорозі до нього він зустрів дуже близької або старого друга. На вас він, звичайно, це не поміняє, але з ним йому теж необхідно буде трохи поговорити, запитати про його життя. По суті це правильно.Скоріше всього, на його місці, ви б зробили так само, але між вами є величезна різниця. Якби це був ваш чоловік, він би ні слова вам би на цей привід не сказав, а ви навпаки почали гнітити його, попередньо засмутившись.

Врахуйте також ще такий момент: проміжок,між якими проходить час до «підписання нікого договору» і планом здійснення, весь цей час ви даєте своєрідний кредит довіри. У період цього часу він відчуває те, як ніби він уже виконав те, що обіцяв, і що ви до нього будете ставитися добре.

Ось тут за аналогією використовується принцип наркотиків, у нього спочатку настає кайф,а вже потім відбувається ломка. Ломка речі буде в обох випадках.

З усього прочитаного настав час зробити висновок.

Всі чоловіки не роботи. Все, що вони роблять за вашим вимогам - це те, що вони можуть зробити і іноді, щоб вас не засмучувати. Часто це їм не вдається. Якщо йому щось не по силам, вимагати від нього цього не варто.Тут вже справа не в завданні, і не в його складності, і тим більше не в строках в які йому необхідно буде його зробити.

Чоловікам не вистачає жіночої віри. Секс і їжа - це не все, що їм необхідно. Вони хочуть розуміти і точно знати, про те, що ви їм пишаєтеся і цінуєте. Давайте їм хоча б деколи перепочити,і він завжди буде намагатися радувати вас вчинками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити