Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чому красиві дівчата часто залишаються самотніми

У нашій сучасності та суспільстві все більше і більше стає звичайним явищем самотність для красивої дівчини.

Крім усього цього, причини виникнення викликають особливий інтерес і широко обговорюються, а самі причини вкрай неочевидні. Якщо взяти насправді, начебто зовнішність для жінки вкрай важлива,і наявність її по життю як би безпрограшний варіант на аналогічну щасливу і яскраве життя. Але якщо взяти статистику, саме велика частина красивих жінок щастям такого характеру зазвичай обділені, бо одиноким щасливим не будеш.

 

Можливо, справа тут і зовсім не через зовнішність? Часто доводитися бачити звичайних дівчат, або «сірих мишок»,які як не дивно бувають набагато більше оточені чоловіками, ніж подруги з більш привабливою зовнішністю. Через що таке відбувається? Спробуємо розібратися, чому ж красива дівчина так часто в підсумку виявляється самотньою? Причин такої тенденції може бути декілька.

Якщо взяти суспільство, то товаром в ньому є жіноча краса.ЗМІ буквально з дитячого періоду втовкмачують нам цю аксіому. Особливо сильно їм у цьому допомагає реклама. Як довго б ми не міркували про духовне і внутрішньому світі, про пріоритети духовного над матеріальним, у підсумку дівчата завжди хочуть бути, в першу чергу, зовні красивими, а вже потім добрими, розумними і ніжними. А все з-за того що сторінки модних журналів показують нам красунь. Телевізори транслюють красунь. Дружини і подруги політиків, зірок, спортсменів теж красуні. У нинішньому світі краса - це своєрідний бренд, широко поширений в успішного життя. Якщо ти народилася красивою, то головною для тебе завданням в житті буде примножити,зберегти і в підсумку продати її дорожче. Жоден журнал, жодна реклама дівчат не вчить того, що їхня краса - це ненадійне, тимчасово і прихоже явище, яке якщо перевести на економічний термін бути надійним вкладенням або капіталом не може.

«Гола» краса жінки по своїй фактурі - безсила.Часто нам доводитися спостерігати на пустоголових дівчат-метеликів, дівчат-ляльок, у яких, окрім зовнішніх параметрів, більше нічого в своєму активі немає. Освіти немає, у житті вони не хочуть нічим займатися, амбіцій немає, життєвих планів немає. Єдине що у них є - це пошук спонсора з товстим гаманцем.Злітаються такі метелики на багатство і золотий вогник, і там же згоряють, у результаті залишившись покаліченими долею або не вдалася романом.

Буває, звичайно, і навпаки, що самотньою залишається інтелектуалка з кар'єрою і блискучою освітою. Але тут вже діють інші причини.

Такі дівчата, по-перше, вже добре для себе знають ціну. В основному,як відомо ціна до болю висока та неможлива. Якщо взяти прислів'я: «Не для вас простих людей, мене принцесу ростила мама!». Звідси і створюється неприступний і холодний образ «снігової королеви». Він у більшості випадків і стає перепоною для майбутніх потенційних партнерів. Якщо ви будете «залізної леді» то чоловіка це може відлякати,особливо чоловіка-лідера, а якщо чоловік буде слабким, який звик, щоб їм командували, йому вже точно хоробрості підійти до такої жінки не вистачить.

Беремо звідси «по-друге». У думках у чоловіка красива жінка народжує такі упередження:

  • «Раз вона така гарна, значить у неї точно багато шанувальників, в результаті - значить, вона не одна,а тому відшиє, отже, з цього намагатися і не слід. А сама дівчина, між тим, просто занадто боязка або горда, щоб взяти і першою познайомитися з хлопцем, який їй сподобався. Можливо, провиною всьому виховання бабусі, яка ще з раннього віку твердила, про те, що «пристойна дівчина з хлопцями першою не знайомитися».Якщо взяти в цілому, то завищені зарозумілості і егоїзм в межах норми потрібно мати кожній дівчині. Але він повинен бути саме здоровим і адекватним. Ставати закінченою стервом не потрібно, тому що, якщо у вас буде навіть найефективніша і видатною зовнішність, можете залишитися одній. Не варто себе переконувати в тому,що для того щоб бути красивою необхідно періодично влаштовувати істерики. Навіть в цілях профілактики, щоб чоловік повністю не розслаблявся, щоб постійно думав, що вона дорогоцінний камінь, який теж хоче особливої ​​уваги, якому все можна, а йому необхідно тільки змиритися і все це терпіти, в результаті чого просити прощення, і завалювати своє божество підношеннями та подарунками, робити не треба.
  • Природно, що трохи стервозності чоловікові не зашкодить, така виверт зазвичай у жінок поширена і часто може урізноманітнити відносини, внести особливої ​​гостроти, свого роду «перчинка відносин». Але навіть найсмачніше блюдо може зіпсувати велику кількість перцю. З-Через це і відбувається те, що чоловік кидає красиву подругу, у якої особливий характер, і йде до менш красивою. Такі дівчата у результаті виявляються спокійними, веселими і м'якими, з якими їм затишно, заради яких йому не доводиться робити «особливі жертви», а також, які завжди слухають його, пошкодують і навіть іноді підставляють своє плече.Після такого вже буде не важливим, те, що зовні вони звичайні або самі пересічні.
  • Ще одна причин, того, що красива дівчина чисто буває самотньою, - це невблаганний тимчасової закон. Буває часто, що дівчина себе каже: «ну з такою зовнішністю я точно завжди зможу вийти заміж, а зараз головне - робити кар'єру і вчитися». І проходить час,і завзяття досягає заданої мети. А коли мета досягнута, виявляється те, що всі чоловіки, які цікаві їй, або зайняті, або одружені. Всі ті, що залишилися, їй вже не цікаві, та й вибір уже не той. Ось у результаті і виходить те, що дівчина зовні красива, в житті все добре, але самотня.

 

Якщо підвести підсумок, то можна сміливо сказати,що у своїх самотності найчастіше дівчина самі винні. Краса ніколи не була гарантією для особистого щастя, іноді навіть зовсім навпаки. Краса - також не капітал, яким можна жбурнути в оборот і отримати з нього вигоду. Краса жінки - це дар, який безцінний, який повинен її власниці приносити радість.Ощасливити він може не тільки її, а й чоловіка, який буде разом з нею поруч, а для цього необхідно буде тільки трохи постаратися. Якщо взяти щиро, то красивою дівчину зробить не її класна фігура і риса особи, а відкритість, добро і ніжність до людей. Намагайтеся завжди бути такими, і у вас все зможе вийти. Інших рецептів тут не існує.

Додати коментар


Захисний код
Оновити