Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як справити хороше враження на майбутню свекруху

Ви хочете вийти заміж за чоловіка своєї мрії, а мама його далеко не подарунок? Пам'ятайте, що враження, яке скластися про вас вперше дуже важливе, і змінити його надалі буде важко. Розташування людини, як відомо складно завоювати, особливо якщо він до вас налаштований недоброзичливо. Практично все залежить від вас. Можна звичайно сказати,щоб ви були самі собою, але таку пораду в цій ситуації вам скоріше за все не підійде. З цієї статті ми дізнаємося, як добре справити враження на майбутню свекруху.

 

Як же справити на свекруху гарне враження?

Така підготовка вимагає особливих витрат в емоційному і психічному плані. Тут головне не боятися.Якщо настрій у вас спочатку буде негативним, то тут точно вже ніщо не вийти. Варто задуматися про те, що ви будуєте настрій зі звичайним нормальним і адекватною людиною, а не мамою. Адже жити то в майбутньому з чоловіком, а не свекрухою.

Ретельно продумайте весь ваш зовнішній вигляд (взуття, одяг і звичайно манікюр).Що дозволити собі в одязі можна, а що ні, тут краще перестрахуватися. Зробіть так, щоб зовнішній вигляд нагадував ненав'язливість і елегантність. Тут також добре допоможе думку чоловіка (хлопця). Як і що, він би вам про маму не розповідав, це його думка, і воно іноді буває вкрай помилковим.

Роблячи макіяж, пам'ятайте,що він повинен бути зовсім не зухвалим. Можете трохи підкреслити очі, іноді цього буває більш ніж достатньо. Нехай майбутня свекруха у вас побачить витончену жінку, а не розпущену особу. Людям потрібно давати завжди час, особливо якщо це стосується того щоб звикнути до вас. Далі, коли вона зможе звикнути до вас повністю,ви зможете собі дозволити більш сильний макіяж і інший одяг.

Взуття, повинна бути зручною і добре разношенной, яка дозволить вам розслабитися, а не постійно сидіти в напругу. Нові туфлі ніколи не думайте навіть одягати. Яка страждає вираз, які у вас від них буде (через годину) на обличчі, прибрати буде дуже важко.Що скоріше всього сприймуть співрозмовники не належним чином.

Ваш чоловік повинен бути одягнений за стилем з вашим стилем. Ви пара, і тому вибирайте одяг разом. У своєму сині, мама завжди буде бачити тільки чудового чоловіка. Якщо він на знайомство з нею призведе кохану, а у нього буде поношена майка, ви вже точно отримає винуватою,що не змогли вплинути на його вибір. Тут вже ніхто не може знати, що буде відбуватися в голові його матері в цей момент. Приведіть його зачіску і одяг до належного вигляду і все повинно бути добре.

Отже, перше знайомство.

Настав момент, якого ви чекали, і ви побачили оцінює погляд свекрухи. Боятися не варто, пам'ятайте,що ввічливість вашу зброю. Дивіться їй в очі і привітайтеся з нею. Постарайтеся на свекруху справити враження. Можете зробити продуманий і зважений комплімент. Відводити очі не варто, інакше вона відразу помітить, що вами можна буде в майбутньому управляти,що в підсумку увіллється в низку цінних на її думку порад щодо вашого життя з чоловіком. Є необхідно дати зрозуміти те, що ви розмовляєте з нею на рівних. Допускати, щоб почути з її боку поблажливий і повчаючий тон можна. Займати оборонну і наступальну позицію з вашого боку теж не варто. Свою точку зору не варто нав'язувати, таке ще нікому не вдавалося. Але якщо ви здастеся особливо нахабною і зухвалою дівчиськом, це вона запам'ятає надовго.

Зверніть свою увагу на те, яким темпом і голосом ви з нею розмовляєте. Він повинен бути спокійним і розміреним. Також можете будинку до того як піти до неї заздалегідь потренувати його.Зніміть себе, приміром, на камеру, а потім побачене проаналізуйте і спробуйте виправити те, що не сподобалося. Або ще краще покажіть подрузі, яка з боку зможе об'єктивно оцінити і дати вам слушну пораду. Міміка, жести, голос і поза дуже важливі. Оцініть всі свої слабкі і сильні сторони і сконцентруйте на головному весь акцент.При особистій зустрічі ваша поведінка вплине на всі відносини надалі. На свою сторону, якщо буде можливість, доведеться тягнути на свою сторону свекра. У більшості випадків навіть його думка для дружини особливо авторитетним не є, але як крути і навіть камінь вода точить. У майбутньому він може вам послужити велику службу. Способи як інтуїтивно залучити чоловіка до себе в друзі, інтуїтивно повинна вже знати будь-яка дівчина.

Якщо будуть дрібні нападки, захищатися не варто, якщо навіть для вас її думка не буде прийнятним. Це може хіба що підтвердити, про те, що ви в чомусь вже точно винні.Спробуйте загострити свою увагу на позитивній стороні вашого хлопця (майбутнього чоловіка). Постарайтеся його хвалити (тут головне не переборщити), говорите про його правильному вихованні (мама це оцінить, адже вона його виховувала), про звички, про ваше знайомство. Вказувати на недоліки вашого партнера при зустрічі з мамою не варто. Відразу наберіться терпіння, так як іноді при зустрічі батьки хлопця намагаються вчити вас уму розуму. Слухайте їх до кінця з піднятою головою. Наприкінці просто подякуйте за таке важливе думку з боку його батьків.

Ось ви і дізналися, як можна провести на свекруха при першій зустрічі хороше враження. Якщо вже так склалося,що вечір гладко не пройшов? Зате, будете знати, що необхідно буде зробити для того щоб підкорити його сім'ю, якщо звичайно це коштує того, щоб і далі продовжувати боротися за свого хлопця.

Додати коментар


Захисний код
Оновити