Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Фобії сучасних чоловіків

Наш двадцять першого століття ще на зорі, з точки зору психології, можна з упевненістю назвати епохою ідеалів з еталонною зовнішністю (коли природні дані були естетично і презентабельно оформлені досягненнями косметології, фітнес-індустрією, дієтологією, пластичною хірургією, модними брендами) і прагненням до душевної гармонії. Однак далеко не завжди спільне життя благополучних, що відбулися і повноцінних особистостей дійсно означає щастя, в чому найчастіше виявляються винними реальні або надумані фобії.

 

Всілякі страхи, пов'язані з минулим, сьогоденням, а тим більше - майбутнім, завжди і скрізь не дозволяли людині насолодитися красою життя.Однак довгий час психологія сімейних відносин приділяла пильну увагу вивченню дитячих і жіночих страхів - як істот слабших, беззахисних за своєю природою, а також різним формам боязні людей обдарованих (геніїв), які дуже вразливі, недовірливі, образливі, а фантазія їх безмежна.

Хоча насправді і у сильної і безстрашного статі є чимало фобій, про які слід знати кожній жінці, щоб допомогти коханому чоловікові і разом впевнено побудувати міцну сім'ю. Однак, перш за все, всім представницям прекрасної статі варто запам'ятати, що найбільше, усіх бід і випробувань чоловіки бояться божественно красивих,сильних духом, розумних, мудрих, незалежних і непокірних жінок, які роблять їх слабкими, вражаючи їхнє самолюбство.

А взагалі, фобії сучасних чоловіків можна розпізнати ще під час знайомства, враховуючи той науково доведений факт,що деякі страхи можуть бути приховані в потаємних глибинах заплутаною чоловічої душі і виявлятися поступово протягом багатьох років шлюбу. Отже, розглянемо найпоширеніші фобії сучасних чоловіків на кожному етапі романтичних відносин:

1. Страх (а швидше - комплекс) нерішучості.Після цікавого знайомства і взаємного прояви симпатії консервативно вихована дівчина очікує першого кроку, пропозиції (ну або хоча б дзвінка!) Від нового потенційного кавалера, який боїться побачити байдужість у відповідь. Навіть якщо чарівна знайома на декількох побаченнях,під час спілкування по електронним засобам комунікації дає зрозуміти про своє бажання продовжити відносини, чоловік розуміє, що їх розвиток залежить тільки від жінки: перший поцілунок, запрошення додому з імовірним інтимним продовженням чаювання і т.д.

Подібна ситуація не дозволяє чоловікові відчути себе господарем становища і виконати свої бажання, що його засмучує, нервує і дуже турбує.

2. Фобія відмови. Будь-якій людині неприємно і навіть образливо буде почути «ні» у відповідь на щирі пориви і серйозні наміри, далекосяжні плани, надії і мрії. Особливо принижує відмова гордого і владного чоловіка - переможця за вдачею і лідера по життю. Його обурює зневага ним, що робить його більш грубим, різким, безкомпромісним,вимогливим від образи і спраги помститися всього жіночої статі, за рахунок якого і самоствердитися.

3. Страх вибору. Самостійний, незалежний і відповідальний вибір є ознакою склалася особистості, у якої є своя думка, власні погляди, смаки, інтереси, принципи, амбіції і т.д. Безумовно,кожна людина у своєму виборі неодноразово здійснював помилки, отримуючи життєвий досвід. Чоловік же страшенно боїться зробити неправильний вибір на користь тієї чи іншої дівчини, про що після таємно шкодує у більшості випадків поодинці, побоюючись того, що, дізнавшись про його необачності, близькі люди будуть дорікати його в дурості.

4.Фобія відповідальності Подібний страх знайомий всім діє- і правоздатним жителям планети, які відповідальні за виконану роботу, домашні доручення, власну поведінку, слова, емоції, життя родичів і вихованців і т.д. Відповідальність же чоловіки подвоєна, оскільки, згідно культурно-побутовим устоям, стереотипам, він - глава сім'ї, годувальник,господар у домі, від якого завіт благополуччя і батьків, і подружжя, і його дітей.

5.Страх серйозних відносин. Цю внутрішню тривогу, що найчастіше проявляється у затягуванні цукерково-букетний період, навмисному відмові від спільного проживання і офіційного оформлення відносин, що є гарантією для соціально незахищеної дівчини,плануючої сім'ю, відчуває кожен чоловік у певному віці переважно матеріально незабезпеченого. Хоча навіть вихованці благополучних сімей, яким завбачливі батьки вже забезпечили світле і безтурботне майбутнє, банально бажають вести розгульний спосіб життя в своє задоволення і без жодних зобов'язань.

6.Фобія втратити свободу. Кожному вихованцю демократії потрібно запам'ятати: свобода не їсти вседозволеність, якої пишатися і до чого прагне сучасне покоління, справжня свобода увазі відповідальність, обов'язки, права та обмеження: наприклад, свобода одного в будь-яких (юридичних, корпоративних, дружніх,романтичних) відносинах закінчується там, де починається свобода іншого. Тобто якщо вольні вчинки і слова одного партнера ображають, принижують, ущемляють його пасію, це не свобода, а прояв вседозволеності. Свобода в любовних відносинах вимагає компромісу, угоди, взаємні поступки і, відповідно,деяких жертв заради добробуту коханої людини - скажімо, табу на парубочі в нічних стриптиз-клубах, близьке спілкування з екс-фаворитками тощо. Однак, якщо дівчина дійсно хоче продовжувати серйозні стосунки без конфліктів, не потрібно забороняти коханому його захоплення (музика, танці, риболовля, полювання, фітнес та інші хороші звички, За винятком, звичайно, сигарет, алкоголю в непомірних кількостях і наркотиків), періодичні зустрічі з друзями, колегами у неформальній обстановці і т.д. Помилкою зарозумілою, примхливою і владної жінки стане маніакальна ідея змінити кардинально звичний і підходящий її молодій людині його спосіб життя, світосприймання, імідж і т.д.на свій лад.

7.Страх втратити друзів. Чоловіки насправді набагато більше вірять, дорожать дружбою, ніж пані, які можуть назавжди розірвати довірчі відносини з-за вподобаного обом хлопця або модного плаття в одному екземплярі. Одним з показників для чоловіка того,що знаходиться в даний момент поруч з ним дівчина дійсно здатна стати його законною супутницею життя, є гостинна зустріч будинку його друзів, гідний прийом близьких родичів і делікатне спілкування з ними.

8.Фобія позбавлення грошей. Оскільки, згідно стереотипам, які неможливо викорінити зі свідомості народу,чоловік є годувальником, а його дружина - мудрим і економним домоправителем, який управляє сімейним бюджетом, то чоловікові слід повністю віддавати всі доходи своєї пасії. Сьогодні існує маса ефективних способів гарантувати фінансову незалежність - це і усне обговорення і договір формувати спільними зусилля бюджет на загальні витрати, А також мати свої гроші на кишенькові витрати або навіть власні банківські рахунки, а також шлюбний контракт.

9.Комлекси, пов'язані із зовнішністю. Поза всяким сумнівом, у кожної дівчини є власний ідеал свого чоловіка, який сформований під впливом кумирів сучасності, предпочитаемого типажу мами і схожістю з коханою татом,де важливу роль відіграє і зовнішність. Якщо ж нинішній обранець красуні, об'єктивно кажучи, виглядає трохи краще мавпи, то починає сильно переживати і іноді настільки, що соромиться постати оголеним перед партнеркою в спальні, а також коли помітить, як його обраниця з цікавістю дивиться на симпатичних перехожих.Невпевненість породжує ревнощі, яка і руйнує стосунки. Разом з тим, доглянутість, презентабельність і стильність у зовнішності допоможуть облагородити вигляд чоловіка, якого по-справжньому любляча жінка буде цінувати за рідкісні позитивні риси характеру, досягненню і т.д.

10.Страх сексуально не задовольнити жінку. Основна фобія,яка може супроводжувати далекого від можливостей і зовнішності Дон Жуана, Алена Делона, Пірса Броснана, Джорджа Клуні, Тома Круза, Антоніо Бандераса, Бреда Піта, Філіпа Кіркорова, Сергія Безрукова, Андрія Малахова та ін. чоловіка. Тим, хто сумнівається починаючому ловеласу дуже необхідні слова захоплення і компліменти.

11.Боязнь власних поганих звичок. До повнолітньому віком у більшості людей вже присутній набір звичок, від яких дуже складно, хоча можливо позбутися, - наприклад, розкидані брудні речі, творчий безлад на робочому столі, прийом їжі серед ночі, спів у ванній кімнаті та ін.Ці милі пустощі можуть злякати педантичну інтеліґентку і аристократку і постійно дратувати нову господиню в будинку, ніж провокувати сварки. У такій типовій ситуації в період горезвісної «притирання» потрібно навчитися з гумором та іронією ставитися до химерним звичкам коханої людини,а не безглуздо і марно витрачати дорогоцінний час на порожні докори та образи.

12. Страх перед буденністю. Багато представників сильної половини людства всіма силами намагаються продовжити інфантильний період солодкої холостяцького життя,бажаючи по вихідних замість енергійних танців у клубі нарощувати пивний живіт за переглядом футбольного матчу і бачити улюблену обурену дружину в брудному халаті з віником. Бажано проявляти фантазію і робити один одному приємні для двох сюрпризи - скажімо, романтична вечеря і приватні східні танці для чоловіка, політ на повітряній кулі,прогулянка по околицях на конях, вихідні в Мецці модниць - Мілані і т.д., що допоможе урізноманітнити дозвілля і разом пізнавати багатогранний і дивовижний світ земних чудес, розділяючи прекрасні емоції.

13.Фобія матеріального недоліку. Будь-який чоловік боїться, відмовивши дівчині в бажаний подарунок, втратити її, стати ненадійним супутником життя,який не в змозі гарантувати безхмарне майбутнє дітям. Цей серйозний комплекс багатьох добувачів і справжніх господарів в будинку здатний спонукати на активні пошуки альтернативних заробітків, підкорення високих кар'єрних вершин і т.п., проте тільки за мудрій політиці дружини, яка підтримує і спрямовує повного сумнівів чоловіка,а також при здоровому кліматі в домашньому вогнищі.

14.Страх перед майбутніми тещею і тестем. Поза всяким сумнівом, всі батьки бажають своїм дітям тільки щастя, тому дуже уважно вибирають гідну, вигідну і надійну пасію. Будь наречений побоюється не задовольнити вимогам батьків коханої,яка під їх впливом може змінити свій вибір на користь конкурента.

15. Боязнь одруження. Наскільки б не була ідеальна дружина, чоловік завжди з почуттям сумною ностальгії за безповоротній бурхливої ​​молодості буде згадувати про шалено веселою холостяцького життя. Оскільки чоловіки в більшості своїй по натурі - власники, вони самі боятися кому-то належати, а тим більше - залежати психологічно, морально від жінки, тому в штампі в паспорті багато представників сильної половини людства схильні бачити мертву петлю, яка з кожним роком спільного життя в шлюбі затягується все тугіше.

Взагалі, чоловіки, які насправді набагато слабкіше в моральному (емоційному,психологічному) аспекті стійких жінок, ще бояться ранньої менопаузи, старості, смерті, не доживши хоча б до пенсійного віку ... Одним словом, у чоловіків комплексів, фобій не менше, аніж у неспокійних дам. Тим більше що фантазія чоловіків (причому, не тільки еротична) часом здається набагато масштабніше, ніж жіноче уяву.Не дарма адже серед діячів літератури, кіно, музики, живопису, танцю, скульптури та інших видів мистецтва більше чоловіків. Ось так чоловіки придумають собі фобії, а їх дружинам потім з ними боротися все життя. Таким чином, щоб жоден страх не отруїв отрутою рай з милим, краще заздалегідь, до походу в Палац одружень дізнатися про його страхи, звичках та інших примхах, які, цілком імовірно, коханому чоловікові можна і пробачити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити