Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Стрип-пластика - жіноча магія в танці

Стрип-пластика (або Strip dance) - це щось середнє між класичною аеробікою і класичним стриптизом. Не варто думати, що цей напрямок танця виник в часи падіння моралі в сучасному суспільстві. Танці з роздяганням (слово «strip» перекладається як «роздягання») були відомі з часів перших царів і жерців. Наложниці або служительки храмів проробляли перед своїми господарями хитромудрі рухи, метою яких було спокусити і порушити чоловіка. Важливо було зробити це красиво, під звуки музики і плавні рухи власного тіла. По-суті процес спокушання нагадував заздалегідь продуману композицію, де в залежності від обставин жінки виявлялися оголеними або просто показували своє вміння еротично рухатися.

 

У сучасному світі стрип-пластика більше знайома по тематичним барам і асоціюється з жердиною і напівоголеними дівчатами. Насправді все набагато складніше. Ніхто не заважає дівчині, освоївши це мистецтво, влаштувати своєму коханому уявлення будинку в напівтемряві палаючих свічок. Завдання танцю або набору рухів тіла в тому, щоб показати свою чуттєву натуру, ніжність, обожнювання і бажання. Чи будете ви при цьому повністю роздягатися або залишитися практично одягненою, залежить тільки від вашого бажання і заздалегідь продуманого сценарію.

Для стрип-пластики радимо вибирати специфічний одяг, який з одного боку дозволить чоловікові розглядати окремі ділянки вашого тіла, з іншого - буде щось приховувати. Адже нічого так не збуджує чоловіка, як майже одягнена жінка. Повна нагота створює враження завершеного спектаклю, де нічого не потрібно вгадувати, де все вже ясно і зрозуміло. Постарайтеся залишити коханому хоч трохи загадки у вигляді шматочка матерії або напівпрозорої накидки.

Позитивним моментом цього виду танцю є розширення свідомості і почуття розкріпачення. Без внутрішньої свободи вам не вдасться створити образ спокусниці, а повалення уявних, надуманих пуританських обмежень і заборон піде дівчині тільки на користь. Адже любов і секс виходять від душі, в якій все має бути просто і природно.

Що стосується техніки виконання, то тут дівчині потрібна певна фізична підготовка, бо деякі обов'язкові елементи пов'язані з розтяжками, умінням тримати рівновагу, напружувати певні групи м'язів, плавно переходити з одного положення в інше. Дівчина може рухатися сидячи, лежачи або стоячи в залежності від обраних зв'язок елементів у композиції. Важливо, щоб танець не виглядав напружено, адже ви танцюєте для свого коханого, а не для журі на чемпіонаті з художньої гімнастики.

Особлива увага приділяється фізичній підготовці ніг і преса. Це основні моменти, які допоможуть дівчині справити хороше враження. Більше того, і в житті ноги без «апельсинової кірки» виглядають куди краще і привабливіше. При цьому дівчина ні в якому разі не повинна бути перекачаною, бо ми хочемо показати красу і жіночність, а не фотографію з обкладинки журналу для бодібілдерів.

Стрип-пластика із задоволенням використовує багато предметів, вдало вписуючи їх у сюжетну лінію. Найвідоміший приклад - шест, який стає цвяхом програми і дозволяє виконати складні трюки. Проблема тільки в тому, що шест вже автоматично асоціюється зі стриптизом і донести до партнера щось інше вже буде складно. Дівчата з успіхом можуть експериментувати з напівпрозорими шматками тканини, елементами одягу,свічниками із запаленими свічками, словом з усім, що гармонійно впишеться в ідею танцю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити