Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Маніакальне захоплення мобільним телефоном

Навіть на день ви не можете розлучитися з власним мобільним. Під час сну тримаєте його під подушкою або, ще краще, в руці. Натискаєте на кнопки свого телефону за будь-якої можливості, навіть, якщо у вас немає мети зробити дзвінок. Знайте, що подібне невинне захоплення своїм «кишеньковим одним» - це залежність від мобільного.Психологи вважають такий маніакальний прояв інтересу до стільникового телефону нічим іншим, як хворобою. Телефономану іншим словом. Телефономану, з наукової точки зору - це безпосередня залежність людини від мобільного телефону. Одним словом, сучасний прогрес подарував суспільству не тільки свої ноу-хау,але змусив представників цього суспільства залежати від тих чи інших предметів щоденного користування.

Ви вже напевно зрозуміли що тема нашої розмови «Маніакальний захоплення мобільним телефоном». Давайте постараємося разом з'ясувати, чи є у вас залежність від свого телефону.У наш час досить складно уявити людину не має мобільний телефон. Цей маленький предмет спілкування, за допомогою якого кожен з нас завжди залишається на зв'язку з колегами, близькими, рідними вважається сучасним дивом. Є випадки, зовсім цього не помічаючи,ми набуваємо маніакальне потяг постійно лазити в стільниковому і робити це без особливої ​​потреби. А ще, з урахуванням сучасних можливостей наших айподов і смартфонів: Інтернет з доступом до соціальних мереж, мультимедіа, розваги, ігри та багато іншого, що тут можна сказати. Не один рік своєї роботи витратили мобільні виробники,щоб звичайний засіб зв'язку перетворити на «кишенькового монстра нашого інтелекту». Природно, ніхто не міг навіть припустити той факт, що це невинне захоплення може придбати форму захворювання, а точніше - «телефономану».

 

Дуже часто телефономану можна зустріти серед тих, хто нас оточує. Озирніться навколо себе і побачите, що кожен третій тримає в руці телефон, просто сидячи на лавочці або їде в транспорті і зайнятий з головою своїм мобільним. Природно, це абсолютно не означає, що цих людей відвідує маніакальне бажання натискати на кнопки стільникового,можливо у них зовсім немає симптомів телефономани. Все ж більшість людей все-таки вважають, в першу чергу, телефон засобом зв'язку і абсолютно спокійно можуть прожити і без нього. Як все-таки виявити в близьких або собі ця недуга, і як можна зрозуміти, що людина живе мобільним світом, переступивши межу реальності,коли він став жертвою маніакального захоплення мобільними телефонами? А якщо і ви самі вже давно живете світом свого телефону?

Розглянемо основні симптоми, які можуть проявлятися у людей мають залежність від мобільного телефону.

1. У телефономани мається постійне нервове очікування того, що йому хтось скине ММС або СМС, подзвонить.Для цього він носить із собою по всій квартирі мобільний або нервової рукою часто дістає його з кишені (футляра, сумки), щоб перевірити пропущені виклики.

2. Дуже часто люди, що мають залежність від телефону годинами говорять про дрібниці з тими, з ким попросту можна поспілкуватися в «живу». Телефономану простіше подзвонити,ніж зробити пару кроків для розмови зі своїм опонентом.

3. Варто тільки з'явитися вільному часу, телефономан тут же витратить його на свого «кишенькового друга». Цілі можуть бути різними: вихід в Інтернет, відправка ММС, СМС. Ці люди досить часто відправляють комусь СМС-ки, які не мають жодного сенсу.

4.Ці люди постійно посилено оновлюють і збільшують «начинку» свого стільникового новою музикою, відео, картинками, заставками, темами. Для цієї мети вони готові весь свій вільний час, годинами копирсатися в Інтернеті або перекачувати це все з телефонів друзів. Для них вважається нормою постійно включений Блютуз і вихід в Інтернет.Адже він повинен бути завжди напоготові, щоб не дай Бог не пропустити щось свіженьке і нове.

5. Якщо телефономан втрачає свій стільниковий або забуває його десь, у нього, за одну мить, все життя проходить перед очима. Він не може знайти собі місця, все перестає радувати його і починається роздратування.У подібних випадках така людина вважає себе самим нещасним в цьому світі, і те, що з ним сталося, найстрашнішим подією, яка просто «відрубало йому руки». Адже він позбавлений тепер можливості дзвонити, а тим самим став попросту відірваний від світу.

6. Ці люди часто ганяються за вдосконаленими і новими моделями айфонів,смартфонів і мобільних телефонів. Для них найголовніше - крутий апарат, навіть половина функцій в меню їм не потрібна і незрозуміла. Вони постійно відстежують новинки стільникового світу і намагаються не упустити жодної нової моделі, яка представлена ​​на мобільному ринку. Чим крутіше апарат, тим їм приємніше пишатися своїм телефоном.

7.Телефономани свій мобільний рахунок поповнюють регулярно, причому на досить великі суми. Але найголовніше, що ця сума блискавично покидає свій рахунок. Вартість дзвінків і відправлення СМС тут зовсім не важливі. Адже є Інтернет, в якому нові програми, ігри, картинки, рінгтони.

8. У кожного другого телефономани мається по кілька сім-карт різних операторів. Навіть якщо телефон розрахований максимум на дві - три його це абсолютно не зупиняє. Адже можна в будь-який час прикупити ще пару мобільних телефонів і носити їх все з собою зі спокійною душею.

9. Люди, що мають маніакальну залежність від мобільного, майже не випускають його з рук, бо вважають,що це маленьке диво має бути завжди під рукою, а точніше в руці. Дуже часто вони хваляться друзям, показуючи їм весь новий «фарш» свого телефону (фотографії, мелодії, відео, картинки).

10. Замість гудків мелодії - не можна представити телефон такої людини без цього. Мелодії можуть змінюватися, як рукавички, як дорого вони не були варті.Ось ми і розглянули основні ознаки гострого і хворобливого захоплення своїм мобільним телефоном. Якщо ви виявили схожі ознаки у себе, постарайтеся змінити своє ставлення до цієї речі. Адже це просто звичайний аксесуар з вашого повсякденного життя, а вже ніяк не її зміст.

Додати коментар


Захисний код
Оновити