Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Дівчатам з вищого суспільства важко уникнути самотності

Все частіше можна зустріти дівчину, яка має високе положення в суспільстві, фінансову незалежність, свою справу, але, незважаючи на все це до своїх за тридцять років не може створити сім'ю. Або не хоче ...? Психологи провели опитування таких жінок у віці від 30 років і приблизно до 50 і результати були вражаючими.Самотність як ніби виховує в жінках самостійність, дає можливість справлятися з проблемами, чого не можна сказати про тих які незаміжня. Помилково вважати, що ця група жінок більше схильна депресії і стресів. Згідно з результатами опитування все якраз навпаки.Соціологи спільно з психологами вирішили розібратися в питанні - чи є самотність, негативної складова життя жінки, або такого поняття більше не існує?

 

Європейські жінки на третину мають статус одиноких. І абсолютно щасливі! Життя з чоловіком в одному приміщенні абсолютно для них неприйнятна.Їх повністю влаштовують любовні відносини, засновані на зустрічах, побаченнях, але ніяк не спільного життя. Так в чому ж тут причина цього явища? Що боїться втратити жінка, якій не потрібен шлюб та сімейні стосунки? Бути може сформувалася в собі особистість, або стати домогосподаркою,втративши свою справу і можливість так само за собою доглядати. А може жінки не можуть знайти людину під стать своєму фінансовому становищу, так як вони домоглися багато в житті і не хочуть створити рівні партнерські відносини. Або може все набагато простіше і причина в боязні бути обманутою у шлюбі, тому що дуже багато знає одружених чоловіків,які намагаються за нею доглядати.

Причин для самотності сучасної жінки може бути безліч, давайте спробуємо розібратися в них.

- Жінки, яким зараз близько тридцяти років прожили дитинство і дівоцтво в стандартній радянській сім'ї. А з чим асоціюється радянське життя у сучасних людей? Це повна відсутність вибору в чому - небудь,будь то одяг або харчування. Це жінки, які цілодобово стоять в чергах, працюють, а потім ще й перевіряють уроки у своїх дітей. Всі це бачили дівчата у своєму дитинстві, дивлячись на матерів. Так може, вони просто підсвідомо бояться такої сімейного життя? Вони ніяк не можуть «насититися» шопінгом, вільними відносинами, кар'єрним ростом.Вони люблять займатися собою, ходити в spa-салони і в спорт - зал.

Будинок, дівчата-«холостяка» - це ідеальний порядок, з встановленими тільки їй правилами. Боязнь, що все це зруйнується і почнеться хаос, відлякує від заміжжя. А знайти людину, яка ідеально «впишеться» у її спосіб життя дуже складно.
Але якщо розібратися з цим. Зараз наше життя відрізняється від радянської на всі 180 градусів. Дівчина,що має гроші, цілком може собі дозволити обладнати будинок по новітньому словом техніки і тоді побут чи не стане таким складним. Та й чоловіки цілком можуть натискати на кнопки пральної машини і мікрохвильовки. Зараз це не проблема. Тому не варто озиратися на сімейне життя своїх батьків. Вони жили зовсім в іншій країні.Озирніться краще по сторонам: може, людина, яка вам потрібен вже давно вписався в ваш спосіб життя.
- Багато самотніх жінок живуть весь час в оточенні чоловіків, які за ними доглядають. А це значить, мають постійну увагу, квіти, подарунки. Одним словом романтичні стосунки. Їм здається, що, як тільки чоловік набуде статус її чоловіка,все це припинитися, чого дуже не хочеться.
Звичайно, це злість сучасного часу, чоловіки перестали довго і красиво доглядати і домагатися уваги жінок. А в сімейному житті вся романтика зводиться лише до ліжка і сексу. Але ж, якщо чоловік по-справжньому буде зацікавлений у відносинах з дівчиною, а та в свою чергу буде самою собою,то і їх спільне життя буде по-своєму вельми романтичною. З сюрпризами, побаченнями та подарунками. Головне, що б ви самі цього хотіли дуже багато чого в поведінці чоловіка залежить від того як жінка себе поставила в його очах. 50% чоловіків бажали б бачити поряд з собою справжню особистість. Так будьте нею!
- Дівчатам з вищого суспільства,як співається у відомій пісні, важко уникнути самотності. Як же так? Чому це відбувається. Вища найкраще освіту, краса, яка підкреслена красивою одягом, і доглянута в дорогих салонах, і підтягнута фігура. Що ж ще потрібно чоловікам! І начебто прагне побудувати серйозні відносини і хоче, але чоловіки в чергу не стають.Так може причина в тому, що дівчина, яка практично ідеальна, знає собі ціну! Чоловіки відчувають, що до неї потрібен особливий королівський підхід. Але, напевно, не кожен настільки впевнений у своїх силах, щоб бути цікавим КОРОЛЕВІ. Боячись потерпіти невдачу, чоловіки просто не хочуть навіть пробувати.
Звичайно, ви - КОРОЛЕВА і гідні найкращого,але ж чоловік який буде любити вас, подарує набагато більше - королівське щастя. Дайте йому тільки шанс!
- Надивившись на що не склалися сімейні шлюби і відносини подруг, які оточують дівчину, вона дуже боїться такого ж розчарування. Бояться довіритися чоловікові, розкритися, стати залежною від нього. Демонструючи,що цього ніколи не станеться, вони всім своїм виглядом показують, що свою свободу не бажають ні на що розмінювати, ніхто не зможе підпорядкувати їх собі. Не рідко це все знову ж йде з дитинства, якщо батьки, наприклад, розлучилися, або перша любов закінчилася дуже плачевно.Такі події залишають дуже глибокі сліди на серці і відштовхують нові відносини, боячись нової зради.
Відпустіть це почуття - було і пройшло. А життя йде вперед і, бути може, скоро ви будете з посмішкою згадувати, дивлячись на чоловіка, якого по-справжньому полюбите, що у вас як ви вважали, було перше кохання. Живіть сьогоденням,нічого не боячись! Адже ви найсильніша.
- Жінка, яка сама добилася і добробуту і положення в суспільстві, дуже боїться втратити це. Намагаються не впускати у своє життя сторонніх, всім і завжди доводячи рівноправність. Може бути, в дитинстві з її думкою мало вважалися,і метою її життя стало - всіма силами змінити це і коли це відбувається, дівчина починає, наче мстити суспільству, абсолютно не зважаючи з чужою думкою. Звичайно, це впливає і на стосунки з чоловіками.
Найкраще в цьому випадку придивитися до себе і прийняти цей факт і постаратися щось змінити.
Сильна, забезпечена жінка, напевно,скаже, а навіщо мені чоловік? Я все можу сама! Але чи так це насправді, адже ніщо і ніколи не зможе замінити сімейний затишок. Щастя десь поруч, просто придивіться і все вийде!

Додати коментар


Захисний код
Оновити