Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як знайти щастя і внутрішню гармонію

Ми постійно чуємо фразу «Хочу простого людського щастя!» Але досить складно буває пояснити навіть самій собі - що таке просте щастя? Ще древні мислителі помітили, що щаслива людина - той, хто знаходиться в ладу з самим собою. У сучасному світі щаслива людина - це той, хто досягає поставлених цілей,живе насиченим подіями і враженнями життям і задоволений тими, хто його оточує. Але стану внутрішнього спокою вдається досягти небагатьом, незважаючи на зовнішню успішність. Як відчути себе гармонійною особистістю? Однозначної відповіді не існує. Треба самостійно розставити пріоритети, зрозуміти, в чому полягає ваше власне щастя.

 

У філософському визначенні щастя йдеться про самореалізацію і повноти життя. Відсторонитеся від побутових турбот, забудьте на мить про сімейні неприємності, про проблеми на роботі і спробуйте побачити себе, припустимо, з космосу. Уявіть цей величезний світ, країну, в якій ви живете, суєту вулиць вашого міста. А ось і будинок, в якому ви живете.Ви можете подивитися у вікно. Що ви там виявили? Чудову казкову обстановку, в якій мешкає щаслива сім'я, а над усім царіте ви - повноправна господиня домашнього вогнища? Можливо, це стильна і ультрамодна квартира цілеспрямованої кар'єристки? Або миле крихітне пристанище двох щасливих закоханих? Зверніть пильну увагу на себе.Яка ви в звичних для вас умовах? Як ви виглядаєте, коли не думаєте про це? Дуже важливо ваше обличчя - що воно виражає? Занепокоєння, зосередженість, страх? Або, навпаки, обличчя розслаблене, умиротворено? Цей невеликий тренінг покаже вам,наскільки ви задоволені своїм нинішнім життям і яке на даному життєвому етапі ваш внутрішній стан. Тільки не обманюйте себе. Не думайте про те, що у вікно вашого будинку заглядає хтось сторонній - адже перед людьми ми часто постаємо зовсім не тими, ким є насправді.А головний успіх цієї вправи укладено у вашій щирості й природності.

 

Тепер подумайте про те, яке місце ви займаєте в світі. Пишаєтеся ви вашим суспільним становищем? Чи приносить воно вам задоволення? Ким ви відчуваєте себе у своїй сім'ї, чи задоволені ставленням близьких? Хто ви на роботі, яка ваша місце серед колег? Якщо, відповідаючи на ці питання,ви випробували невдоволення собою - внутрішнього балансу ви досягнете нескоро. Чи задоволені ви своїм звичним розпорядком дня, або ж живете в режимі вічного цейтноту? Закріпіть в своїй свідомості ту область життя, яка не приносить вам радості і сплануйте, як ви будете над нею працювати.Якщо ж ви відчуваєте задоволеність усіма галузями життя, але все одно чимось стурбовані-згадайте, що іноді щастя складається з дрібниць. Можливо, покупка милою дрібнички або забавного аксесуара принесе вам радість. Зробіть такі милі радості постійними вашими супутниками протягом дня. Купуйте улюблені журнали,готуйте собі напої, які вам подобаються, підберіть нову зубну пасту із запаморочливим смаком ... А може бути, навпаки, варто від чогось позбутися? Намагайтеся уникати того, що вас дратує. Робіть те, що раніше приносило вам радість, а тепер незаслужено забуто.
Складніше,якщо причина вашої незадоволеності криється не в зовнішніх чинниках, а в вас самої. Відчуття щастя всередині себе потрібно пестити і плекати, адже бути щасливою - це щоденний нелегку працю.
Прийміть себе з усіма перевагами та недоліками. Якщо полюбити себе ніяк не виходить - починайте змінюватися, не відкладаючи. Сідайте на дієту,вчіть іноземні мови, освоюйте нову професію. Полюбіть себе, навчитеся собі подобатися - і навколишні побачать вас вашими ж очима. Якщо якісь недоліки неможливо змінити - задумайтеся, а раптом саме в них полягає ваша неповторність, несхожість на інших людей? Дозвольте собі бути унікальною!
Можливо, ви думаєте,що негідні щастя. З дитинства нам нав'язується думка, що щастя треба заслужити, а за всі подарунки долі потрібно заплатити високу ціну. Але ж щастя - всюди, і ніхто не може перешкодити вам просто насолоджуватися ним. Дозвольте собі бути щасливою вже зараз, не ставте собі рамок і бар'єрів.
Зрозуміло, це не означає,що потрібно зупинити роботу над собою. Але не чекайте, що щастя прийде тільки тоді, коли ви станете досконалістю. Дозвольте собі сміливі і безрозсудні мрії, але не переставайте при цьому жити сьогоденням.
Зробіть своє життя більш насиченою - частіше бувайте на природі, створюйте рукотворні шедеври,заводите нових друзів! З цих приємних подій буде складатися щаслива нове життя.
Дуже важливо те, як ви починається ваш день. Посміхніться, налаштуйтеся на те, що день буде плідним і повним щасливих подій. Скрупульозно запам'ятовуйте навіть найнезначніші радісні моменти і дозвольте собі забути про невдачі.Перед сном закріпіть в своїй свідомості позитивні події минулого дня. Заснувши з посмішкою, ви прокинетеся щасливою
Переконайте себе в тому, що ви щасливі, щодня нагадуйте собі про це - і радісні зміни не змусять себе чекати! Більшість нещасних людей просто не дозволяють собі стати щасливими,пам'ятаючи лише про невдачі і негативних подіях. Коли люди говорять нам про те, наскільки ми щасливі, маючи на увазі нашу міцну сім'ю або успіхи на роботі, ми часто відмахується, гірко зітхаємо «так що ти, хіба це щастя ...». Це неправильна позиція, роблячи такі твердження, ми проганяє щастя геть з нашого життя. Зізнайтеся собі і оточуючим,що ви неймовірно щаслива людина - і щастя негайно знайде вас. Тільки від вас залежить, знайдете ви внутрішню гармонію. Зважитеся на це!

Додати коментар


Захисний код
Оновити