Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Користь і шкода використання солярію

Солярій має переваги і недоліки застосування. Поза сумнівом, про красивий загар мріють багато, оскільки вважають, що він робить шкіру більш привабливою. Оскільки шоколадна шкіра виглядає свіжою і здоровою, та й до того ж загар приховує недоліки шкірного покриву.У разі якщо немає можливості поїхати на море і поніжитися вдосталь під сонечком, або ж за вікном холодно, існує лише один можливий вихід, а саме - солярій, переваги та недоліки застосування якого повинні бути відомі кожному.

 

Солярій здатний допомогти людям, які страждають висипом вугрів, оскільки викликає лущення шкіри.У даному випадку з поверхні шкіри видаляються і клітини, які закупорили виходи сальних залоз. Після цього пропадає і запалення в проблемних зонах. Може допомогти солярій і у випадку псоріазу, користь від штучної засмаги в такій ситуації всім зрозуміла. У разі якщо на пошкоджену ділянку шкіри впливати слабким ультрафіолетовим випромінюванням,лусочки стануть отшелушиваться, а плями при цьому істотно зменшаться в розмірах. Систематично відвідуючи солярій, можна знизити ризик захворювання остеопорозом, оскільки при дефіциті вітаміну D, який досягає свого максимуму у весняну пору, істотно сповільнюється засвоєння кальцію, відчувається слабкість і сонливість.Ультрафіолетове випромінювання збільшує вміст антитіл у крові, і тим самим допомагає імунітету впоратися з можливими застудами. Та й до того ж загар, отриманий в солярії, набагато безпечніше сонячного, з тієї причини, що солярій повністю виключає присутність променів С.

Однак, незважаючи на такий великий перелік переваг,існує й ряд протипоказань застосування для засмаги в солярії. Наведемо приклади, коли використання штучних променів повністю протипоказано: при дерматозах - оскільки зневоднені ділянки шкіри пересушується, а це в свою чергу ще більше погіршує її стан; у разі якщо на шкірі є сильне запалення протоків сальних залоз,солярій лише посилить дану висип; у разі неправильно підібраної дози випромінювання колагенові зв'язки шкіри поступово руйнуються, втрачаючи при цьому свою еластичність і отже виникають зморшки, та й до того ж зростає ризик появи меланоми (рак шкіри). У більшості випадків даної небезпеки більше схильні люди мають світлу шкіру,а також всі ті, хто має родимки (понад 100) і опуклі родимі плями діаметр яких більше сантиметра.

Солярій повністю протипоказаний людям, які страждають хлоазмою і вітіліго. У першому випадку плями на шкірі активно темніють і стають ще помітніше, а в другому випадку шкіра активно згорає, в чому проявляються недоліки такого засмаги.
Солярій не бажаний і тим, хто має захворювання крові, туберкульоз, варикозне розширення вен,різноманітні проблеми з серцево-судинною системою, бронхіальну астму та інші захворювання.
Слід утриматися від відвідування солярію всім вагітним, людям, які приймають гормональні препарати, антибіотики, сечогінні, а також психотропні засоби.
У випадку якщо ви не належите до жодної з груп, зазначених вище,і бажаєте при цьому якісно виглядати, то можете сміливо вирушати в солярій. Першочергово слід проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем, з тієї причини, що сприйнятливість шкіри до засмаги повинна визначаться індивідуально. Люди, що мають світлу шкіру, ризикують отримати опік навіть після короткочасного перебування в солярії,що демонструє недоліки. Навіть у разі якщо вони обережно прийматимуть ультрафіолет, у них все одно ніколи не буде красивого шоколадного засмаги. Організм людей, що мають темний колір шкіри, здатний виділяти достатній обсяг меланіну, щоб повністю захистити себе від згубного впливу променів.Чутливість людини до засмаги безпосередньо залежить від обсягу шкірного пігменту і товщини самої шкіри, але переносимість солярію у кожного різна. Кваліфікований фахівець призначає персональні процедури, плавно збільшуючи тривалість сеансу і дози випромінювання. У більшості випадків спочатку достатньо кількох сеансів на тиждень,а після п'яти сеансів потрібно перерву приблизно декілька тижнів, щоб не відчути недоліки. Слід обов'язково прислухатися до свого самопочуття і завжди дотримуватися золотої середини.
Вибір солярію. Солярій - це спеціалізований апарат, який обладнаний лампами різної потужності. Чим вище потужність ламп, наприклад, 160 -180 Вт кожна, тим більше буде доза випромінювання. У даному солярії можна засмагати людям, які мають смагляву шкіру. У випадку якщо ви маєте світлу шкіру, відвідуйте солярій середньої потужності з лампами по 100 Вт. Ще слід обов'язково дізнатися, коли змінювалися дані лампи, оскільки термін служби складає лише 540 годин.У разі якщо їх змінили зовсім недавно, то час процедур необхідно зменшити, щоб недоліки застосування не проявили себе.
Солярії можуть бути і горизонтальними і вертикальними. Турбосолярії більш комфортні, оскільки оснащені системою вентиляції та охолодження, яка запобігає небезпека перегріву.У день процедур слід відмовитися від лазні і не митися з милом. Це дозволить зберегти захисний шар шкіри і таким чином уникнути її пересушування. У професійному солярії перед процедурою вам запропонують спеціалізовані сонцезахисні окуляри, шапочку, а також пластикові конуси для захисту сосків, щоб не були явні недоліки прим Енен.Слід повністю роздягтися, зняти прикраси і видалити косметику. Після застосувати спеціальні засоби для засмаги, вони зведуть до мінімуму згубні наслідки опромінення та й до того ж посилять засмагу. Після сеансу слід обов'язково нанести на шкіру лосьйон після засмаги і випити склянку соку моркви, вони «проявлять» загар і надійно закріплять його на шкірі.У разі якщо все ж ви отримали опік, допоможе якісне зволожуючий молочко або кефір.
Засмага, безсумнівно, гарний, але, отримуючи додатковий обсяг ультрафіолетового випромінювання, подумайте, чи потрібно це насправді, адже потім ви можете пошкодувати, коли побачите на шкірі не переваги, а недоліки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити