Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як звільнитися від негативних емоцій: гніву, образи, ревнощів

Як звільнитися від негативних емоцій (гніву, образи, ревнощів), підкаже психолог. Які емоції вбивають в нас заряд позитиву, щасливі хвилини і посмішку? Це ревнощі, гнів і образа. В принципі, і інші негативні емоції. За дослідженнями лікарів, люди, які відчувають велику кількість негативних емоцій (напади гніву, ревнощів, образи),частіше за інших хворіють. Адже ніхто з нас - не робот. Всі ми відчуваємо протягом життя всілякі емоції. Однак необхідно в потрібний час позбавлятися від усього негативу і не витрачати свої нерви даремно. У цій статті ви можете прочитати про те, як позбутися такого негативу - від гніву, ревнощів, образи.

 

Наслідки негативних емоцій

Може бути, Не так страшно відчувати негативні емоції? Може бути, вони закладені у нас природою? Може бути, не варто так старанно від них позбавлятися? Проте статистика так не вважає. Безліч неприємностей трапляються через негативних емоцій: втрата хороших друзів, розриви сімей, проблеми на роботі і т.д. Навіть якщо у вас все-таки вийшло зберегти відносини, від непрощення образи на душі завжди залишається гіркота і зло. Але чому? Тому що ми не знаємо, як позбутися негативних емоцій ревнощів, гніву, образи.

Бувають такі ситуації, коли, хоч ми і просимо вибачення або пробачаємо, але в душі залишається осад. Чому ж все так трапляється?Величезна кількість спокус є в цьому світі. Найголовніший з них - бажання, щоб всю відповідальність за наші невдачі, труднощі і брак в любові прийняв хтось інший. Ми завжди чекаємо, що нас хтось зробить щасливим і радісним. Але всі, хто так вважають, в результаті залишаються ні з чим. Його завжди оточують розчарування, образи,зрада, а також засудження вчинків друзями. Так трапляється тільки з тієї причини, що ми забули про те, що на світ можна дивитися з любов'ю, довірою, великодушністю і благородством, щоб позбутися від гніву, ревнощів, образи.

Іноді ми просто чіпляємося за такі почуття, як образа чи ревнощі. Таким способом у наших близьких прокидається почуття провини. Все так відбувається тому, що ми намагаємося захистити себе від болю (несвідомо чи свідомо), а інших способів ми не знаємо. Навіть якщо людина просто пам'ятає якісь неприємні моменти або слова,постійне спогад про них повертає нас у минуле і заважає жити далі, будувати світлі плани і бути готовим для майбутнього щастя, для чого необхідно позбутися негативних емоцій гніву, образи, ревнощів. Адже ніхто не розуміє, що той негатив, який залишився в душі, запускає емоції за дуже злому колу: страх, біль, гнів.Все це створює прямий шлях до різних хвороб, навіть якщо ви дуже молоді. Нервове напруження змінює всю циркуляцію крові, знижує тонус судин, а також пригнічує імунну систему.

Осуд з боку - це не важливо

Іноді буває складно пробачити людину, яка нас образив тільки тому, що ми боїмося. Ми боїмося того,що ми даремно пробачимо цього нашкодити нам людини, і всі навколишні будуть сміятися над нашими помилками. Але не можна забувати про те, що пробачити - не означає виправдати поведінку людини. Пробачити - це значить бути готовим із співчуттям подивитися на те, що сталося раніше. Зазвичай той чоловік, який ображає інших,насправді просто духовно набагато слабкіше інших і не здатний позбутися негативних емоцій гніву, ревнощів і образи. Ти ж зовсім не заслужила образ на твою сторону, так що знайди в собі сміливість, щоб перестати вже ображатися.

Звільнися від усього негативу, який тебе оточує. Не тримай зла ні на кого,бо від цього почуття буде погано тільки тобі і більше нікому іншому. Пробачити у себе в душі всіх також обов'язково потрібно для того, щоб провести в собі генеральне прибирання, як у квартирі. Потрібно викинути все непотрібне і звільнити місце для нових, позитивних емоцій.

Виливати душу в листах

Потрібно навчитися прощати не тільки інших,але і самого себе. Як це зробити? Для початку потрібно подивитися на произошедшую ситуацію з іншого боку. Чому ти навчилася завдяки цьому? Які можливості відкрилися перед тобою після того, як тебе зрадили або підвели? За відомою східної мудрості - «Ніхто не знає, що добре, що погано». Може бути, все-таки,не потрібно застрявати на всіх цих образах і гіркоти і зупиняти на цьому життя, а просто спробувати позбутися від образи, ревнощів і гніву?

Щоб краще звільнитися від негативу, обов'язково пиши листи. Психологи дуже часто рекомендують такий незвичайний спосіб, щоб людина висловив всі проблеми і тяжкості, які у нього на душі. Вислови все,що ти думаєш самій собі. Нічого не соромся - ні почуттів, ні емоцій, ні слів. Ніколи нікому не дозволяй це читати і не відправляй. Душі мають таку особливість, що вони відчувають іншу душу на відстані. Тому коли-небудь до твого кривдника дійде вся та інформація, яку ти хотіла до нього донести. Постійно пиши ці листи.Поступово в тобі з'являться сили для того, щоб пробачити людину і погодитися з його думкою, якщо вчасно позбутися негативних емоцій гніву, образи і ревнощів. З кожним листом твій настрій буде все більше поліпшуватися. Потім ти повністю звільнишся, і минуле перестане тебе пригнічувати. Всі ті негативні емоції, з якими ти боролася,пройдуть. Залишиться вільний, відкритий простір, в яке можна помістити вже нові позитивні емоції, нові почуття і відносини.

Завжди будь щира по відношенню до самої себе. Так набагато легше звільнитися від негативу і йти далі. Ніколи не дивуйся, якщо ті люди з твого минулого ні з того ні з сього напишуть тобі чи зателефонують.Або ж, навпаки, далеко від тебе поїдуть. Так життя надає тобі можливість створювати відносини більш високої якості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити