Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як швидко змінитися в добру сторону

Багато людей хотіли б змінитися в добру сторону, причому, за короткий проміжок часу. Як же їм стати краще? Більшість людей хотіло б це зробити, не докладаючи жодних зусиль. Якби в нашу час існувала така таблетка, яка допомагає поліпшувати себе, то вона напевно користувалася б не меншою популярністю, ніж віагра. Але, на жаль,не все так просто. Давайте подумаємо разом, що ж треба зробити для зміни в кращу сторону.

 

Для початку потрібно визначитися з тим, що саме ви хотіли б у собі поміняти. Які якості у вас є, і для чого, власне, вони вам потрібні. З них виберіть те, яке хотіли б змінити більше за інших.Адже змінити себе повністю завдання практично нездійсненне. Найкраще почати з однієї звички або риси характеру. Якщо ви буде поступово привчати свою свідомість до змін, то інші якості змінити вам буде набагато легше і швидше. Треба сказати, що саме бажання змінюватися вже є великим кроком на шляху до успіху.Варто гарненько подумати, навіщо вам потрібні ці зміни, що у вашому житті вас не влаштовує. На самому початку необхідно контролювати даний процес. Це потрібно до тих пір, поки ці дії не увійдуть до звички, не стануть рисою вашого характеру. Процес зміни увазі собою усвідомленість скоєних дій, а також емоцій і думок.Кожен з нас повинен самостійно вирішувати, яким він буде, як надалі навколишні до нього будуть ставитися. Ви повинні прийняти на себе відповідальність за своє життя. Тільки тоді можна змінитися. Необхідно чітко визначитися, яким ви хочете стати. Потрібно також усвідомити,які вчинки були вами вчинені під впливом тієї чи іншої риси характеру. Не зайвим буде знайти корінь поведінки, яке вас абсолютно не влаштовує. Часом досить побачити, звідки ростуть проблеми. Це допоможе позбутися від них. Визначтеся і з тим, яким чином ви будете змінювати своє життя.Допомогти швидко змінитися в добру сторону вам можуть такі інструменти:

1) Розум (інтелект). Більшу частину свого часу ми живемо, наче біоробот, тобто за конкретно заданою програмою. Робота, будинки, знову робота. Ми не відчуваємо дійсності. І так відбувається рівно до тез пір, поки щось не виб'є нас з колії. Прокиньтеся, і тоді ви побачите, як ваше життя змінюється.Щоб «прокинутися» потрібно ставити собі такі питання: «У чому полягає сенс життя?», «Що для мене найважливіше в даний момент?», «Які мої справжні бажання?». Всі люди різні. У кожного є свої цілі і мрії. Для когось на першому місці стоїть любов, а для когось - робота і самореалізація.
Після цього варто подумати про те,які дії потрібно зробити для досягнення найважливішого в нашому житті. А потім переходите до активних дій. Тільки вони можуть привести вас до результату. Не забувайте ставити перед собою цілі. Вони можуть бути, як довгострокового, так і короткострокового характеру. Впевнено рухатися вперед вам допоможе лише чіткий план.Непогано було б завести щоденник звершень. Там можна записувати цілі на день, місяць і навіть рік вперед. Більшість людей абсолютно не замислюються про те, куди вони йдуть. Якщо ви запишіть всі свої цілі і складете план досягнень, то зможете змінити не тільки себе, але і все своє життя. Адже вам тепер є куди йти.
2) Прощення.Позбавлення від образ є найважливішим чинником у поліпшенні себе і процесі того як швидко змінитися в добру сторону. Від цього вантажу неодмінно потрібно позбутися. Адже ви витрачати всю енергію на образи, а на зміни може зовсім не вистачити сил. Згадайте всіх, хто вас образив, і постарайтеся подумки пробачити їх.Поговоріть вголос »« Я прощаю тебе (ім'я) за те ... ». Образи повинні покинути вас.
3) Любов. Кожній людині хочеться бути коханим. У нас є потреба не тільки отримувати, але й дарувати любов. Але для початку треба полюбити самого себе. Адже тільки щиро любить себе людина здатна ділитися любов'ю від чистого серця.Постарайтеся знайти позитивні сторони, пригадавши всі добрі вчинки, що коли-небудь здійснювали. Обов'язково запишіть на папір свої досягнення. Адже вам, насправді, є, за що себе любити. Просто вам потрібно навчитися виражати свою любов. Частіше кажіть і собі, і близьким людям про свою любов до них.І вони негайно дадуть відповідь вам взаємністю.
4) Спілкування. Кожен з нас хоче, щоб його розуміли. Тому нам так важлива підтримка і схвалення близьких і друзів. Потрібно вчитися спілкуватися, бути відкритими як діти. Лише тоді люди до вас потягнуться, будуть любити і поважати вас. Постарайтеся знайти собі однодумців. Хоча в наш час зробити не так-то просто. Можна створити групу в контакті. Запрошуйте в неї всіх, хто, так чи інакше, близький вам по духу.
5) Мудрість і духовність. Наш світ складається не тільки з матерії. А значить, щастя неможливе без душевного спокою та рівноваги. Вивчення духовних законів буття допоможе вам його здобути. Слідуючи цим законам, ви зможете змінитися самі,а також змінити світ навколо себе.
6) Музика. Підберіть красиву музику, під яку ви зможете розслабитися, як тілом, так і душею. Візьміть за правило розчинятися в цій музиці щодня. Із задоволенням співайте і танцюйте. Сміливо висловлюйте свої емоції через тіло. Таким чином, ви позбавитеся від зайвої агресії і втоми.Відмінним варіантом є класичні твори.
7) Радість. Можете дозволити собі радіти життю. У кожному дні намагайтеся знаходити щось прекрасне і радісне. Ранок рекомендується починати з посмішки. Просто підійдіть до дзеркала і посміхніться самому собі, побажавши доброго ранку. Чи давно ви сміялися так,щоб від душі? Адже сміх не тільки продовжує життя, але і робить людину прекраснішим. Щедро діліться радістю оточуючих, а вони, у свою чергу, дадуть відповідь вам тим же самим.
8) Подарунки. Даруйте подарунки не тільки близьким, але й самому собі. Зовсім необов'язково, щоб подарунок був дорогим. Приміром,можна просто піти в кіно або купити собі невеликий букетик конвалій. Дозвольте собі недовго побути дитиною, це дозволить вам швидко змінитися в добру сторону. Подаруйте гарний настрій своїм близьким людям. Не бійтеся змінюватися. Адже це, насправді, дуже захоплююче заняття. Не забувайте про те, що життя прекрасне.Потрібно шукати у всьому позитивні сторони. Телебачення в нашому житті відіграє важливу роль. Поетом відмовтеся від перегляду кримінальної хроніки і новин. Краще сядьте і подивіться небудь хороший сімейний фільм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити