Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як розлучитися з хлопцем, якщо він мене любить?

Ти зустрічаєшся з хлопчиком вже якийсь час, він щодня зізнається тобі у своїй любові до тебе, але ти розумієш, що твої почуття до нього вже пройшли. Подібна проблема не рідкість, з нею стикається буквально кожна друга дівчисько. Таке теж буває. Адже ти вільна і можеш любити того, кого хочеш. До того ж, дівчатка дуже люблять життєві зміни. А для того, щоб щось змінити у своєму житті, потрібно для початку розірвати відносини, які тебе вже не влаштовують. Але постає питання - адже він мене любить, як же я так з ним? Як бути в ситуації, якщо любов знайшла однобічність? Як розлучитися з хлопцем, якого ти вже не любиш, а він тебе так?У подібній ситуації головне - це не затягувати подібні відносини. Чим довше ви будете з ним, тим важки і болючіше буде розставання. Якщо він і справді тебе любить, зовсім не виключено, що зможе зрозуміти і пробачити, він сам тебе відпустить. Любові притаманна також і жалість, а людині, яку любиш, завжди бажаєш тільки хорошого. Тому, якщо це справжнє кохання, то він пробачить і відпустить. Просто дуже важливо все правильно пояснити йому. Постарайся поговорити з ним спокійно, без скандалів і не потрібних криків. Спробуй довести йому, що ти не та дівчина. Яку він гідний, що він знайде ще ту, яка набагато краще за тебе і обов'язково буде щасливий. При можливості, знаючи його смаки і переваги, познайом його з якою-небудь зі своїх подружок. Також можеш сама знайти йому іншу дівчинку - через чат або соціальну мережу. Зв'яжись з нею, поговори. Якщо їй він подобається, то можна постаратися і влаштувати їм зустріч в реальності. Гарантій, звичайно, немає ніяких, але ж все може і вийде. Є така приказка «на війні всі засоби хороші». Головне - залишайся щирою і чесною з ним, не вигадуй неіснуючих причин для розриву. Просто скажи йому все так, як є насправді. Для більшості людей правда, якою б вона не була, набагато краще придуманої солодкої брехні. Все одно, йому буде боляче, що б ти не говорила. Заспокоїти його може хоча б те, що ти була щирою і сказала йому правду. Не варто повідомляти хлопцеві про це по телефону, через СМС або інтернет. У даній ситуації необхідно, щоб ви дивилися в очі один одному. Це повинен бути «жива розмова» і обов'язково «один - на - один». Не варто принижувати його під час вашої розмови. Він повинен зрозуміти, що ти шанобливо ставишся до його почуттів, але розділити їх, на жаль, не можеш. Тільки ти можеш допомогти йому погасити свої почуття по відношенню до тебе. Не варто позбавляти його спілкування з собою, запропонуй йому залишитися друзями, все одно, так чи інакше, йому знадобиться час, щоб забути тебе. Наведений вище спосіб розставання - найвідоміший і розповсюджений у разі, коли вам потрібно розлучитися з хлопцем, який любить.

Якщо ж ти не можеш набратися сміливості і поговорити з ним прямо, то можна знайти інші способи розриву відносин. Наприклад, хитрістю. Але в даному випадку необхідно розуміти і усвідомлювати, йому в кожному разі буде боляче. Далі наведено кілька способів. Можна спробувати посваритися з ним (причину сварки можна знайти, орієнтуючись на конкретну ситуацію). Просто почни скандал з певними претензіями до нього, а потім піди, грюкнувши дверима. Тут головне - вибрати дійсно серйозну причину для вашої сварки, так як він буде робити спроби помиритися з тобою, а у тебе на це повинен бути готовий вагомий аргумент проти. Важливий момент - якщо сварку затіяла ти, то не потрібно здаватися з половини, а бути холодною і йти до кінця. При даній схемі розриву відносин про подальшу дружбу не може бути й мови. Зворотний бік - з часом його почуття до вас можуть перерости в ненависть. 

Ще один спосіб - натякнути хлопцеві про те, що ти охолола до нього. Перестань відповідати на його дзвінки, зведи до мінімуму побачення з ним, знаходь причини, щоб не бачитися з ним. Будь-якими способами привілей свою холодність по відношенню до нього. У даному випадку може бути два варіанти результату відносин: він все зрозуміє і сам відсторонитися, спробувавши розлюбити вас, або ж справа поступово дійде до попередньої ситуації.

Просто знайди нового хлопця або попроси когось із знайомих (кого він не знає) підіграти тобі і виконати роль хлопця на час. Скажи йому просто - я покохала іншого людини і мені хочеться бути з ним. Варто здатися в оточенні нового знайомого в місці, де бувають ваші спільні знайомі і друзі. Цей спосіб, звичайно, допоможе розірвати відносини, але він самий брехливий з усіх способів. Хлопцеві ти зробиш цим дуже боляче.

Вибирати який конкретно спосіб підходить тобі - тільки твоє право. Наостанок лише зазначимо, що найкращий спосіб - це сказати правду. Правдиву розмову на прямоту може багато значити і багато чого змінити в майбутнім взаєминах. Просто потрібно постаратися «достукатися» до нього. Навряд чи він буде тримати тебе проти твоєї волі (якщо він не маніяк, звичайно). Якщо ти дійсно хочеш йти - зважся і піди, спробує зупинити тебе - пішли. Всім відомо, що насильно милим не будеш. Чи не від нас це залежить, це життя. Не варто боятися розмови з ним, не варто боятися говорити правду. Але якщо ти твердо і безповоротно вирішила йти - йди, не оглядайся і не зупиняйся на півдорозі. Сама стався до цього як можна простіше - всі люди сходяться і розходяться, шукають і знаходять. Скажи йому все як є і йди, не обертайся, іди твердо. Його прохання і благання про твоє повернення старайся ігнорувати, навіть якщо тобі це дається насилу.

Не варто давати йому будь-якої надії, ніяких «може бути ...» або «коли-небудь потім ...». Не забувай, що у нього є почуття до тебе. А почуття людини, нехай і не коханого, це не іграшка. Ти сама прийняла це рішення і прекрасно розумієш - іншого виходу з цієї ситуації не існує. Чим довше ти будеш тягнути, тим складніше це буде зробити. Не варто спілкуватися з ним після розриву, що не підтримуй його розмови про те, наскільки йому важко і погано без тебе. Просто він сліпий через свою любов і не розуміє, що тобі було важко перебувати поруч з нелюбом людиною, та й не зовсім справедливо це. Він не хоче тебе відпускати, така чоловіча природа - вони просто не люблять програвати. Тобі потрібно просто піти і не повертатися. Тобі його шкода? Можливо. Але знай, жалість - це не те почуття, на якій стоїть будувати свої відносини. Як би ти не старалася, йому все одно буде боляче, тому не варто мучити ні себе, ні хлопця. Якщо вже вирішила розлучитися - зроби це по-чесному, чи не придумуючи і обігруючи живі сцени. Якщо і правда любить, то він зрозуміє. А час вилікує його рани в серце. І з часом можливо ви станете хорошими і близькими людьми, але тільки вже не парою - друзями, колегами, а може навіть і далекими родичами....

Додати коментар


Захисний код
Оновити