Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки?

Чи важлива зовнішність чоловіка для жінки?? - Особливо цікавить закомплексованих чоловіків. Чи має вплив зовнішність чоловіка на жінку? На які людські якості звертає свою увагу жінка в першу чергу - на чоловічу зовнішність чи характер? Що є головним фактором при виборі свого обранця? Чим керується жінка при першій зустрічі, силою розуму чи емоціями? Спробуємо докладно розібрати ці питання.

Жінка повинна виглядати добре завжди! Це вже давно ні в кого не викликає ні яких сумнівів.

«Чоловік любить очима» і цією фразою все сказано. Але чи важлива зовнішність чоловіка для жінки? Чоловічій статі дозволено бути трохи краще «мавпи» і на цьому все закінчено. Тобто виходить середньостатистичний зовні чоловік вже є красенем і гідною парою. Насправді зовнішність партнера дуже важлива як для чоловіків, так і для жінок. Перший наш погляд ми завжди звертаємо на зовнішній вигляд - статура, обличчя, запахи ... Давно відомо, що красиві хлопці користуються "попитом" у дівчат. Ці улюбленці долі завжди нарозхват, за ними бігають дівчатка в садку і в школі, як результат це сильно псує молодих і красивих хлопців. Вони звикають до підвищеної уваги, до власної зовнішності і дуже часто не думають про серйозні стосунки. Для них вибір величезний і вони цим, на жаль, користуються. Вже з підліткового віку складається особистість такого чоловіка. тому зовнішність чоловіка для жінки важлива!

Але, з іншого боку, молодий гарний на зовнішність хлопець не завжди легковажний і ветрен. Зустрічаються красиві чоловіки, здатні на серйозні стосунки, в них з дитинства закладені, високі моральні життєві принципи. У теж час зустрічаються деякі хлопці, яким подобається роль Казанови і деякі «простушки» пишаються, коли думають, що завоювали такого «мачо».

Іноді при вигляді красивого чоловіка ми стаємо просто «неспроможними», особливо якщо він починає чинити нам різні знаки уваги. Але стара істина вірна - зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Коли перше знайомство пройшло, починається впізнавання один одного. Якщо ваш новий знайомий не представляє собою абсолютно нічого як особистість і людина, «красива упаковка» не сховає цього, те ж саме відноситься і до красивих дівчат. У цьому аспекті зовнішність чоловіка для жінки не настільки важлива. Якщо всередині дівчина порожня, то навряд чи її вибере серйозний чоловік для тривалих відносин. Чому те побутує думка, що бути одночасно красивою і розумною - це погано, але, як показує життя, саме такі дівчата завжди в ціні. Чоловікам в плані зовнішності пощастило більше, їм достатньо мати красиву душу, бути цікавим, успішним, вміти спілкуватися. Саме успіх і спроможність чоловіки в роботі і в житті здатні підкорити будь-яку жінку. 

Чоловіки теж замислюються «Чи важлива їх зовнішність для жінки»? А жінки знають правдиву відповідь: «Важлива, але не принципова». Якщо розставити пріоритети, то зовнішність займе не перше місце серед чоловічих достоїнств і особистісних якостей.

«На даний момент я зустрічаюся з чоловіком, якому наплювати, як він виглядає, і що про нього думають інші люди. Але це глибокий і дуже цікава людина. Він - справжній чоловік, за його спиною можна сховатися від життєвих проблем. Я - типова левиця маю чудову яскраву зовнішність, стильно одягаюся і завжди стежу за собою. Прикраса мого чоловіка це я. Напрошується висновок про притягання протилежностей. Для мене є головним сексуальна і зовнішня привабливість, але не та, яка подобається всім, вона повинна бути приємною для мене »- одкровення однієї дівчини. Іноді ми зустрічаємо пари, які начебто і не пара, але цим людям так добре разом і найголовніше - їм добре вдвох. Внутрішній стрижень і чарівність - це головний козир, а зовсім не зовнішність чоловіка, здатний зачарувати жінку сильніше, ніж сама «яскрава» зовнішність.

І звичайно, варто зауважити, якщо дівчина зустрічається з сексуальним, красивим, струнким чоловіком це не є свідченням, що цей чоловік буде її супутником по життю. Для сім'ї важливі інші якості. Чоловік повинен бути стабільним, вірним, надійним, любити дітей. Якщо вам подобається чоловік, його запах, і ви хочете від нього дітей, то сміливо йдіть під вінець.

Який саме ваш принц, знаєте тільки ви. Який головний фактор вашого вибору зовнішня краса чи природний розум, або щось інше - ці головні ноти підкаже ваше серце. Покладаючись на свою внутрішню інтуїцію, ви ніколи не помилитеся і зробите чудовий вибір. Розумних, красивих і чарівних чоловіків, бажаємо вам, милі дівчата!...

Додати коментар


Захисний код
Оновити