Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як вибрати домашню тварину

Як вибрати домашня тварина? - Цим питанням спантеличені багато батьків, у яких їх чадо попросило в подарунок вихованця. Люди з давніх часів були сусідами з тваринами. Спочатку їх тримали лише тільки в господарських цілях, в нинішній час домашніх тварин заводять з метою отримання задоволення і приємного спілкування. Загальновідомо, що тварини чудово знімають стрес, допомагають побороти депресію і навіть певні захворювання. Однак далеко не всі люди можуть уживаються зі звірками. Для того, щоб дружба була міцною, а любов - взаємної, слід вибирати домашня тварина, виходячи з особливостей його характеру.Як вибрати домашню тварину: собака

Швидше за все, всі в дитинстві хотіли собаку. Собаки - найбільш вірні, люблячі і неймовірно актуальні домашні улюбленці. У нинішній час існує безліч порід: бійцівські, пастуші, охоронні та кімнатні, пухнасті і гладкошерсті. Вибрати одного начебто не складно.

Для того щоб ви і вихованець відчували себе комфортно, керуйтеся певними правилами при виборі. Першочергово, дізнайтеся про породу, яка сподобалася як можна більше інформації. У випадку якщо ви домосід, то вам не підійде таке домашня тварина, як активна собака і навпаки, якщо почитаєте активний відпочинок, то меланхолійний пес стане поганою компанією. Обов'язково врахуйте стан здоров'я всіх членів родини. Шерсть може спровокувати алергію, з цієї причини довгошерсті породи гарні в друзі не всім.

Критично підійдіть до умов утримання, коли вирішили вибрати домашня тварина. Деякі породи вимагають багато місця, щоб рости повноцінно і щасливо, деяким потрібно тепло, третім - безліч уваги. З цієї причини не слід брати в квартиру величезного пса, заводити собак, у разі якщо в будинку є маленькі діти, які не вміють поводитися з тваринами, слід відкласти придбання собаки, в тому випадку якщо вподобана порода славиться ревним ставленням до власника.

У більшості випадків собаки гарні людям, шанують активний спосіб життя, прогулянки. Слід не забувати, що собака є вічною дитиною в будинку з такими ж поглядами, інтересами і проблемами. З цієї причини не дивуйтеся погризені тапках і готуйтеся довго і терпляче виховувати.

Як вибрати домашню тварину: кішки

Кішки з давніх часів привертають увагу. Це неймовірно красиві і горді тварини. Більшість представляє кішку в якості пухнастого мурличущего грудочки шерсті. Але мало хто розуміє, що деякі породи не відрізняються терпінням, ласкою і бувають надмірно агресивними. 

Кішки провокують алергію частіше за інших тварин. У нинішній час існують породи, які фактично не мають шерсті. У певних випадках вони небезпечні, оскільки шкіра продукує ферменти, які є лютими алергенами. З цієї причини, якщо ви страждаєте від алергії на тварин, попередньо поспілкуйтеся з кішкою, перед тим як брати її в свій будинок.

Кішки вимагають безліч уваги і терпіння від своїх власників. Спочатку, коли вирішили вибрати домашня тварина, їх слід ласкаво, але твердо привчити до лотка, потім виділити місце для прийняття їжі та ігор, де вони можуть б без шкоди для оточення точити кігті, грати і спати. Кішки - вельми примхливі тварини, незалежно від того, що вони сильно прив'язуються до власника. У разі якщо кішка без настрою, вона може боляче поранити. Крім того, кішку складно змусити терпіти знаки уваги з вашого боку, якщо вона не бажає відповідати.

З цієї причини даний звірок підходить спокійним людям, які не стануть принижувати тварина, яка менше їх, незважаючи на всі його дрібні капості. Пам'ятайте про те, що кішки не терплять жорстокості та байдужості.

Як вибрати домашню тварину: птахи

Птахи люблять дарувати маленьким дітям. Вони не вимагають особливого догляду, проживають в клітці, співають пісні і деякі навіть розмовляють. Однак птиці, як і всі живі створення, мають певні потреби, які власникові доведеться обов'язково задовольняти. У деяких випадках це свобода, оскільки птахам важливо розправляти свої крила, іноді вони бажають другу половинку, загальновідомо, що більшість видів птахів живуть довше тільки будучи в парі.

Птахи гарні для тих, хто готовий терпіти балаканину веселого співрозмовника.

Як вибрати домашню тварину: гризуни

Хом'ячки, морські свинки, криси, білки, шиншили, карликові кролики, ховрахи-істинні лідери продажів зоомагазинів. Дані милі звірятка підкорили серця багатьох людей. Вони поєднують в собі все, що можна чекати від тварини: невибагливі, милі, пухнасті. Але проблема полягає в тому гризуни, що гризуни вельми рідко бувають товариські, вони надмірно полохливі, рідко відповідають на ласку. У певних ситуаціях навіть невинна шиншила може поранити значно сильніше, ніж кіт без настрою. Часто поведінка даних тварин просто непередбачувано.

Тварини гарні для тих людей, які не мають можливості проводити зі звірками тривалий час, хто любить тактильні відчуття і всім тим, хто просто любить милі створення.

У нинішній час вибір вихованців надмірно великий: павуки, змії, рибки, ігуани, черепахи і навіть мавпи і всіх їх можна придбати в зоомагазині. Але пам'ятайте, що ви купуєте не іграшки, а друзів, які точно як і всі люди потребують любові і турботи....

Додати коментар


Захисний код
Оновити