Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Що потрібно кішці?

Що потрібно кішці?? - Це перше питання, яке задає собі і ветеринара новоспечений господар малюка сімейства Котячих. У випадку якщо ви бажаєте завести пухнастого звірка, то слід обов'язково знати, в чому він потребує і що потрібно кішці. Оскільки тварини входять в життя нашу точно так, як і нові члени родини. У них є власні потреби, які слід задовольняти, з цієї причини кожен люблячий власник повинен докласти максимум зусиль для того, щоб кошеня був завжди щасливий і здоровий, а також точно знати, що потрібно Кушку, і кіт обов'язково відплатить вірністю за проявлену турботу.

Що потрібно кішці: місцеВважають, що кішка не потребує власного місці, але це помилка. Насправді кішці необхідно своє місце будь то крісло, килимок або подушка, там вона зможе спокійно відпочити, але важливо, щоб дане місце належало тільки їй.

У випадку якщо ви не можете підібрати місце, необхідне кішці для повного щастя, слід просто поспостерігати за нею. У більшості випадків вони самі вибирають собі місце, яке їм найкраще підходить. Якщо помітили, що кішка спить в певному місці, поставте туди спеціалізовану корзинку або ж подушку, так у вашого вихованця з'явиться особистий маленький будинок.

Що потрібно кішці?: Лоток

Лоток обов'язково повинен бути. Незалежно від того, що потрібно звірку ще, лоток стоїть на одному з головних місць. Кішка стане справно ходити в туалет, у разі якщо лоток буде стояти в місці, де їй комфортно і безпечно справляти нужду, і, звичайно ж, він повинен бути завжди чистим. З цієї причини необхідно стежити за станом лотка і привчати до нього тварина, але при цьому слід проявити терпіння.

Кішкам істотно легше звикнути до лотка, у разі якщо в ньому є наповнювач, який можна в задоволення рити. Засипте якісний вбираючий наповнювач, виконаний з природних матеріалів, у разі якщо з якої-небудь причини він не подобається кішці, можна застосувати інший - може, це спрацює.

Що потрібно кішці: миска

Для прийняття їжі звірку необхідні дві миски - одна для корму, інша для води. Вони завжди повинні бути чистими, оскільки в брудних активно розмножуються бактерії, які провокують різноманітні захворювання у вихованців. Миска з водою повинна бути повною, а з кормом повинна бути напів порожній, в такому випадку тварина не переїсть. 

Що потрібно кішці: когтеточка

Слід завжди пам'ятати про когтеточку. Це спеціалізоване пристосування, про яке кішка може точити кігті або активно лазити по ньому. Дану річ можна зробити самостійно з дошки і шматочка ковроліну або ж придбати в магазині. Когтеточка позбавить власників від переживань з приводу Причинна меблів. 

Що потрібно кішці: переноска

Якщо ви плануєте брати кішку з собою в подорожі, то вам необхідна спеціалізована переноска. Переноска являє собою пластикову клітку, в якій тварину можна перевозити без ризику травм.

Що потрібно кішці: безпека

Кішки - безсумнівно, витривалі і сильні тварини, але навіть вони потребують захисту. Навіть домашніх кішок слід захищати від небезпек. Першочергово, в будинку, де проживає кішка, не повинно бути проводів, до яких вона здатна дотягнутися. Вікна повинні бути надійно захищені спеціалізованої сіткою, оскільки в іншому випадку тварина може випасти з кватирки або вікна. Від кішки, точно як і від дитини, слід ховати ліки і хімікати, які можуть завдати шкоди. І, само собою, не слід залишати звірка без нагляду на тривалий час, навіть з великим запасом корму. Від голоду кішка не помре, але от від нудьги вона обов'язково почне пустувати і нашкодить сама собі.

Всі хто вже містять кішок знають, що для змісту даного звірка не потрібно багато сил і витрат, головне - це ваша любов і ласка, що і потрібно кішці. Кішки - чуйні тварини, вони прив'язуються до власників і завжди відповідають щирою відданістю.

З цієї причини, перед тим як заводити кішку, слід завчасно підготувати будинок до нового мешканцеві і ще раз зважити власні можливості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити