Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Екзотичні тварини вдома: чи небезпечно це?

У нинішній час неймовірно актуально утримувати вдома різноманітних екзотичних тварин, наприклад, крокодилів, ведмедів, акул, та хоч мавпочку. Але ось яка небезпека криється за даними захопленням?.

Мила кицька - тигреня

Начебто, і немає різниці між ягуаром і величезним догом, розмір один та й ікла такі ж. Але насправді різниця величезна. Собаки і кішки за кілька століть спільного життя з людиною придбали важливі якості, що роблять нас сусідами і в переважній більшості випадків справжніми друзями. Адже безсумнівно приємно, коли біля порогу зустрічає пес і коли кішечка згортається на колінах, ніжно мугикаючи. Однак від тварин, для яких істинний будинок саме природа, такої ж поведінки чекати зовсім не доводиться.



Дикий звір завжди буде диким, навіть якщо дозволить себе приручити. Він не знає, як правильно поводитися з туалетом і справляти свої природні потреби, щоб при цьому не бруднити все навколо. Але головне, він не боїться людей і до того ж зовсім їх не поважає. У разі якщо для собаки квартира цілком здатна замінити конуру, а для кішки вона взагалі цілий світ, то екзотиці неймовірно тісно в нашому будинку, незвично та й до того ж некомфортно. Коли-небудь не сподобається, він не думаючи вчепиться в свого власника, оскільки гальм, які виробляються віками у нього просто немає.

Дикий ринок

На пташиному ринку можна зустріти масу тварин. Там є і ті, хто вже перебуває на межі вимирання, і ті, хто давним давно занесений до Червоної книги і навіть охороняємо законом. У випадку якщо ви бажаєте тримати вдома «екзотичних тварин», ні в якому разі не купуйте їх з рук у торговців! З тієї простої причини, що даним чином, ви просто заохочуєте контрабанду живим товаром, а прибутковість даної незаконної торгівлі досягає просто небачених величин.

У переважній більшості випадків ви купуєте ослаблених звіряток та ще й часто хворих-якими невідомими захворюваннями. Ніхто не дасть гарантії, що вихованець не загине незабаром і не заразить ваших улюбленців або вас самих-якої неприємної заразою. На ринку невідомо, що продають. Безліч людей набували «міні-пігів», а вони потім виростали до розмірів гіпопотама.

Мавпа

Багатьом здається вельми захоплюючим утримувати вдома мавпочок. Але мавп мало хто може довго терпіти, оскільки в клітці їх не втримаєш ніякими силами, а в кімнатах вони в секунду влаштовують розгром. У випадку якщо ви життя свого не мислите без дикого родича, то придбайте вже тоді маленьких узконосих мавп, игрунок або тамаринов, можна напівмавп-лемурів, а також галаго.

Ігрунки, безсумнівно чарівні створення розміром із звичайну білку; вони фактично не покидають господаря, висять на одязі, сидять на плечі і на голові. Тримати дану мавпочку слід у вольєрі зі скляними стінками і особливим мікрокліматом, оскільки дані істоти не виносять протягу, до того ж моментально заражаються усіма нашими інфекціями. Проте істотно більше клімату, ігрунка необхідне спілкування в даному відношенні лемурів і галаго містити простіше, але у них є погана звичка змащувати підошви своїх лап ароматних сечею.

З'їсти господаря

Мрія безлічі сміливо пройтися по вулиці з тигреням ну або пантерою на красивій ланцюжку. Перед тим як здійснити мрію, подумайте гарненько. Адже трагічні долі багатьох сімейств ще свіжі в пам'яті і навряд чи будуть забуті.

Не просто великі кішки, але і вовки, і абсолютно непередбачувані ведмеді повинні жити тільки на природі, але ніяк не в будинку. Найбільший фахівець з хижакам Я. Бадрідзе, якому не раз доводилося утримувати звірів, всі свої виступи завершує закликом не перетворювати їх на домашніх вихованців, оскільки це погано закінчується для всіх.

Рептилії

З рептилій частіше розводять саме сітчастих пітонів, оскільки вони невибагливі, і з ними приємно спілкуватися. Але є одне маленьке «але», всі змії їдять живу їжу. Ви готові годувати їх живими пахвами, на очах у власних дітей?.

Ігуан теж актуально тримати в нинішній час в якості домашніх улюбленців. Самці більші і суттєво красивіше, але у самочок краще характер, і буває, вони насправді прив'язуються до власників. Щоб ігуани комфортно себе почували, їх слід досить часто купати, але далеко не всім дана процедура подобається, і само собою, власники нерідко покусані в процесі.

Від крокодилів прихильності чекати і зовсім не слід. Даним екзотам цілком може прийти ідея закусити господарем і до речі привід їм зовсім не потрібен. Крокоділушка буває добрим лише в мультиках, до того ж слід пам'ятати про розміри красеня. Що ви станете робити, коли вихованець перестане поміщатися у ванні?

В очікуванні улюбленця

У випадку якщо ви все одно бажаєте містити екзотичну тварину, подумайте: "Чи безпечно це?" і підготуйтеся до множинних клопотам, а також матеріальним витратам.

Купуючи тварину, поцікавтеся у продавця його походженням. Ознайомтесь із спеціалізованою літературою з догляду та почитайте рекомендації тих щасливців хто їх вже містить.

Приготуйте вольєр, виберіть куточок у кімнаті, куди не потрапити в протягам. Дані тварини складно переносять клімат у нас. І не забудьте повісити термометр, оскільки тепер за температурою доведеться стежити завжди. Коливання температури, які нам непомітні, для звіра можуть стати фатальними.

Подбайте про корм, адже безліч екзотів в даному відношенні капризні і швидше заморити себе голодом, ніж з'їдять небудь невідповідний.

Дізнайтеся завчасно телефон фахівця-ветеринара. Доктор, що спеціалізується на собаках точно не стане лікувати ігуану.

Додати коментар


Захисний код
Оновити