Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Розіграші на день народження

Якщо у свій день народження Ви зібрали велику і галасливу компанію, то для того, щоб усіх розважити, ми пропонуємо Вам оригінальні та цікаві розіграші на день народження.

Хочете чудово провести час у свій день народження і скучили за розвеселити настроєм - тоді використовуйте веселі розіграші, які ми пропонуємо. Для чого чекати 1 квітня, щоб пожартувати над співробітниками на роботі або друзями, якщо можна це все зробити на своє свято - день народження. У цей день Вам зможуть пробачити, навіть самі безжальні розіграші, того що що Ви сьогодні справжній государ вечірки - у Вас настуаіл день народження!Розіграші на день народження - "Лампочка"

Для цього розіграшу потрібно дві людини, краще всього, якщо це будуть дівчина і хлопець. Двоє провідних розводять їх по різних сторонах кімнати, після чого пояснюють їм завдання. Хлопцеві говорять, що він повинен буде взяти стілець, після чого вкрутити уявну лампочку. Також йому кажуть, що дівчина буде його вмовляти не робити цього, а він повинен переконати її в протилежному. Без слів.

Дівчині ж повідомляють, що хлопець хоче повіситися, але вона повинна переконати його у зворотному. Природно за правилами - без слів.

Розіграші на день народження - розіграш з картами

Потрібні дві людини, колода карт і стіл.

Один з обраних людей буде показувати фокус.

Другий буде працювати з ним інкогніто, тобто дурити всіх заздалегідь.

Фокусник відвертається або виходить з кімнати.

На стіл викладається дев'ять карт, по три карти в ряд.

Люди, яким показується фокус, повинні вибрати одну з карт, після чого покликати ведучого.

Завдання ведучого вгадати карту, яка обрана.

У цей момент у справу включається напарник. Для впливу з ведучим йому необхідний якийсь прямокутний предмет, наприклад, коробка з-під карт. Він ненароком вказує на місце на предметі, тим самим схематично позначаючи обрану карту. Після цього фокусник, демонструючи різні рухи над розкладеними картами, вказує на загадану карту.

Після цього багато хто захоче повторити фокус і так буде тривати, поки Вас з напарником не розкриють.

Розіграші на день народження - "Джентльмен"

Виводимо одного з хлопців в іншу кімнату обіцяючи запросити на цікавий конкурс.

Дві дівчини фарбуються, вбираються, створюється атмосфера дванадцятого століття. На стіл ставимо пляшку вина, споруджуємо з табуреток лаву, на якій щільно натягуємо ковдру. Дівчата сідають по різних сторонах цієї лавки.

Хлопця кличемо до кімнати і говоримо йому, що він зобов'язаний зобразити себе справжнім джентльменом. Занурюємо хлопця в дух 19-го століття. На лавці сидять дві обрані дівчини. Хлопець повинен відразу вибрати ту, яка йому найбільше подобається і продемонструвати свою симпатію таким чином, щоб не зачепити почуття іншої дівчини, для того, щоб він придумав, як він це буде робити, даємо йому на роздуми 20 секунд. У 90% випадків хлопці сідають між двох дівчат і падають на підлогу.

Вся сіль розіграшу в тому, що посередині немає табуретки, а ілюзію твердої поверхні створює щільно натягнуте покривало. Для більш жорсткого розіграшу під уявної лавою можна розмістити тазик з водою.

Розіграші на день народження - "Павутиння"

Розіграш потрібно проводити, коли в кімнаті заснуло достатню кількість осіб, причому заснули вони міцно. Простий ниткою потрібно зв'язати ногу одну людину, великий палець іншого, кисть третього, лікоть першого і так далі.

Той, хто прокидається, мовчить, допомагаючи зв'язує.

Розіграші на день народження - "Помідор"

Спочатку проводиться захоплююча гра, на табуретку або стіл між двох гравців кладуть купюру з невеликим номіналом, по сигналу ведучого необхідно першого грюкнути по купюрі. Можна підігріти азарт і віддати купюру виграв, наступну ставку взяти з програвшого. Після цього правила ускладнюються, гравцям зав'язують очі. А після того як все буде готово перед сигналом ведучого купюра змінюється на помідор. Кожен з учасників хоче швидше вдарити по купюрі, тим самим роздавлюючи помідор.

Розіграші на день народження - жорстокий розіграш з бананами

Для розіграшу знадобляться дівчини. Говоримо їм, що зараз буде проводитися конкурс на швидкість з'їдання банана, а для того щоб було складніше дівчатам зав'язують очі. Після цього на кожен з бананів одягається презерватив. Дівчатам дають банани в руки, з того боку, де ще залишилася шкірка.

За командою старт дівчата починають їсти банани. Зазвичай конкурс сприймається нормально ;)

Розіграші на день народження - з шампанським

Людина бере в руку пляшку шампанського і в цей момент затіває парі, кажучи, що зможе надпити зараз з цієї пляшки 30 грам шампанського. Люди починають думати як це можливо і погоджуються на спір. Після цього він перевертає пляшку, наливає в неї з іншої пляшки, і випиває. Якщо Ви досить педантичні до цифр, то можете заміряти заздалегідь як там об'єм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити