Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сюрприз на день народження коханій людині

Сюрприз на день народження коханій людині - це те, що виділить вас з натовпу звичайних гостей. Дуже хочеться, щоб ваш подарунок був оригінальним, доречним і звичайно запам'ятовується. Таке поєднання не залишить байдужим жодного чоловіка. При всій простоті підходу вибрати таку річ дуже нелегко.

У першу чергу вам варто відмовитися від всіх стандартних варіантів, що приходять у вашу голову в першу хвилину. Книги, краватки, парфумерні набори і т.д. - Залиште їх для колег по роботі, братів чи сестер. Потребуєте вибрати незвичайний подарунок і відповідним чином обставити сам процес дарування.Якщо розглядати, так би мовити, полуексклюзівний варіант, то цілком підійде гаманець, гарний шкіряний ремінь і т.д. Тільки дані варіанти необхідно «додумати». Для гаманця хорошим доповненням буде ваша фотографія в незвичайній красивій рамці, а ремінь обов'язково потрібно постачити солідної бляхою з ексклюзивною гравіюванням.

Позитивним моментом у цьому випадку є ваше вміння співати, малювати, писати вірші чи танцювати. Можна намалювати що-небудь на чашці або гуртку, головне, щоб цей малюнок або напис відображали ваші почуття.

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні засобами, то існує маса варіантів дорогоцінних і напівкоштовних прикрас або виробів. У цьому випадку при виборі подарунка варто спиратися на смак чоловіки і акцент зробити на той камінь або метал, якому ваш улюблений віддає перевагу.

Зовсім відособлено серед теми подарунків варто хобі коханої людини. Якщо ваш обранець колекціонує монети, моделі автомобілів і т.д., то у нього завжди є заповітна мрія. Колекціонери, як правило, «хворі люди», у яких є найзаповітніша мрія у вигляді відсутнього примірника колекції. Якщо ви виконаєте його мрію, то ви вознесеться в його очах на недосяжну висоту. Крім виконання його самого заповітного бажання, ви ще покажете чоловікові, що вам цікаві його думки та інтереси, що буде також гідно оцінений представником сильної статі.

Сюрприз на день народження коханій людині може бути і практичним, якщо сам чоловік схильний вести практичний спосіб життя. У цьому випадку заповітна мрія чоловіка досить очевидна і вам не доведеться гадати про його бажання. Вам залишається тільки красиво оформити подарунок або зробити його несподіваним.

У більшості випадків чоловіки позиціонують себе як несентиментальні істоти. Вони щосили розповідають, що красиві квіти, кульки, конфетті і т.д. - Все це їм не потрібно. Однак, коли справа обертається так, що все це підносять йому в день народження, а всі гості веселяться і радіють, то чоловік різко змінює свою думку. Принадність такої задумки і полягає в тому, що таке відзначення дня народження зустрічається вкрай рідко і не приїдається. Незвичайність ситуації, схожість з веселими дитячими святами змушують дорослої людини забути всі негаразди і повністю віддатися у владу святкового настрою.

Сюрприз на день народження коханій людині може виглядати не як коробочка, перев'язана стрічкою. Якщо у людини є прагнення до підвищеного рівня адреналіну або до подорожей, то подарунок може виглядати як путівка на екзотичні острови, де можна займатися дайвінгом, оплачений турпохід по незайманих лісах і озерах та інші цікаві варіанти. Для людей, що люблять адреналін, можна порекомендувати спуск з вершини гори всередині прозорого кулі (зорбінг), надвисокі стрибки і швидкісний біг за допомогою спеціальних «Сапогів - скороходів» (Джиммі джампінг), катання на швидкісних снігоходах взимку і т.д. Якщо у людини є заповітне бажання побувати в певному місці Земної кулі, то поїздка туди буде відмінним сюрпризом.

Окремо можна поговорити, якщо ваші відносини зайшли досить далеко або ось-ось готові переступити певну межу. У цьому випадку жінка може зробити чоловікові незабутній подарунок. Для нього знадобитися красиве нижню білизну, інтимна обстановка, свічки, легке вино, гарна музика і ваша фантазія. Тут поради особливо не потрібні, головне забути про рамки і дати волю вашої фантазії. Дуже до речі буде нова рольова гра, екіпіровку для якої можна придбати в спеціалізованому магазині. Не зайвим буде і красивий стриптиз або пристрасний парний танець.

Додати коментар


Захисний код
Оновити