Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Сервіровка столу на день народження

Сервіровка столу на день народження вимагає від дбайливої господині особливих навичок кулінарії, знань етикету, художнього погляду і неодмінно позитивного настрою. Безумовно, як і будь-яке важлива подія, з нагоди якого і організовують банкет, сервіровка столу потребує попередньої підготовки.

Насамперед, дизайнеру святкового столу на день народження, який на чолі з іменинником і опиниться в центрі загальної уваги і різнобічної критики кожного гостя, необхідно придбати:

мереживну скатертину за розміром столу, яка повинна бути білосніжною з райдужною вишивкою у відповідності з тематикою урочистості, клейонка , що полегшить прибирання зі столу і зробить і захистить витончене полотно на ньому від плям, вази (корзини) для фруктів і квітів, серветки (тканинні і паперові), порцелянові чи фаянсові тарілки різного розміру і призначення, столові прилади, склянки, чарки, келихи (різновид залежить від представлених спиртних і безалкогольних напоїв), сервіз (чайний, кавовий), соломки для пиття і пр. Всі застільні приналежності повинні чітко збігатися з кількістю гостей, список яких бажано скласти мінімум за тиждень до свята.

Безпосередньо перед тим, як почнеться сервіровка столу на день народження, поки що ваблять ароматом апетитні і екзотичні страви завершують приготування, слід визначити вигідну, зручне, прийнятне місце для столу, за яким компактно і дружно розмістяться всі кликані гості. Нерозумно ставити величезний святковий стіл (в основному прямокутної форми), на проході, протязі, біля дверей; цей предмет меблів краще розташувати так, щоб будь-який запрошений відчував себе комфортно, не порушуючи його особистого простору, а також клопітка господиня та її помічники могли непомітно наводити порядок на столі в процесі веселощів. Для історичної довідки варто відзначити, що обожнюють гучні застілля з неодмінною участю поетів, музикантів, художників буржуа 19-го століття накривали застілля в будуарі, бібліотеці, передпокої, камінної, на балконі, веранді, в альтанці, що за певних погодних умовах і житлових обставинах можна втілити і в наші дні.

Зрозуміло, що справжня сервіровка столу на день народження починається з настилания скатертини та клейонки (або під неї - щоб гарячі страви не пошкодили дерев'яний стіл, або поверх неї). Відразу ж своє місце займає ваза з фруктами (по центру фуршету), а от кошик з квітами може розташуватися в одному з кутів столу, на чолі якого сидить щасливий іменинник, - щоб не заважати гостям, що знаходяться по різні сторони, розглядати один одного і не переривати їх тісної і захоплюючого спілкування. А ось розноси з хлібом і бутербродами, як і ємності з напоями, ставлять у різні кінці столу.

Потім сервіровка триває розстановкою тарілок (на відстані 1 см від краю столу і 50-60 см - від сусідньої) одного виду, матеріалу, орнаменту: дрібна тарілка у вигляді підставки і для других страв, потім - глибока тарілка (для перших страв), а на неї ставлять ще дрібніше (для закусок), в ось посуд для хліба (пиріжкові блюдця) прийнято розташовувати зліва від основних тарілок на кожну персону. А при ножа (праворуч від тарілок) можна поставити чашечку для масла. Під заголовну тарілку доцільно покласти шматок щільної клейонки в чохлі з тонкої білої матерії. Як тільки тарілки визначили кількість гостей, сервіровка столу на день народження постачає кожну з них необхідними столовими приборами, які гігієнічно беруть за ручки: столові ніж (лезом звернений до тарілки) і ложка (для перших страв, увігнутою стороною вгору - як прийнято в Росії, США, Великобританії) праворуч, а вилка (зубцями вгору) - зліва, паралельно ще лівіше кладуть квадратні серветки. У тому випадку, коли світський раут передбачає солодкі частування, за тарілкою паралельно краю столу знаходиться десертна ложка, звернена ручкою вправо і розташована опуклою стороною вниз.

Церемоніальна сервіровка столу допускає варіанти розташування серветок: якщо вони представлені у вигляді конвертів, то всередину вкладають столові прилади (що знаходяться праворуч від тарілки), якщо нагадують лілію, то покривають тарілку і т.д. Тепер прийшла черга сервірування столу на день народження кристально-чистим склом для випивки, що розташовують у порядку убування по висоті зліва направо: тобто найбільший келих (для води або соку) буде першим, за ним піде ємність для червоного вина або ж високий вузький кришталевий фужер для шампанського, далі трохи менше - для білого вина, маленькі чарки і стопки завершують побудову.

Оскільки етикет прийому їжі припускає починати трапезу з холодних закусок (салати зі свіжих, варених, консервованих овочів, бутерброди) і продовжувати гарячим, то презентація перших страв відбувається пізніше, ніж закусок (у кожній салатниці повинна бути окрема ложка для порційного персонального викладання). Природно, як тільки підходить час спробувати перші страви, дрібні тарілки для закусок прибирають.

Окремої уваги заслуговує сервіровка дитячого столу, тим більше, якщо день народження у дитини. Святковий стіл для малюків зручно сервірувати одноразової кольоровий паперовій або пластиковим посудом і столовими приборами, що гарантує безпеку крихти у разі, якщо він (вона) перекине подібні трапезні приналежності, то банкет не завершені травмою або втратою дорогою колекційної посуду з кришталю, порцеляни. Розміщення тарілок, приладів і склянок аналогічно розташуванню посуду на столі для дорослих, де, звичайно, менше барвистих декоративних елементів.

Саме маленькі гості набагато більшою мірою трепету і захоплення, ніж їх батьки, очікують солодкого столу. Сервіровка десертного столу на день народження передбачає не тільки заміну тарілок на блюдця для торта, тістечок, печива, фужерів на келихи для морозива та гуртки (чайні або кофейні), а також десертних столових приладів (менших за розміром, які кладуть праворуч від тарілки, а точніше - між нею і чашкою), але і серветок, темної скатертини, на яку першим справою ставлять романтичні підсвічники, що оточують і висвітлюють шедевр кондитерського мистецтва - святковий торт. Також можлива фруктова нарізка на розносі, вази з цукерками і пр.

Що ж, знаючи ці прості правила великосвітського етикету, можна влаштувати грандіозний і гідний гордості, поваги і захоплення святковий і незабутній прийом.

Додати коментар


Захисний код
Оновити