Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як здивувати кохану дівчину?

Як здивувати кохану дівчину? - Цим питанням задаються всі хлопці, які хочуть привернути до себе увагу обраниці. Людина влаштована так, що його завжди привертає щось оригінальне, нестандартне і цікаве. Це ж стосується і взаємин між чоловіком і жінкою, бажання виділитися і справити враження, здивувати - це вірний шлях для завоювання серця коханої людини.

Один з героїв книжкових романів про любов говорив, що любов в нужді чахне. На жаль він був правий, хоча й не в усьому. Кожному зрозуміло, що великі фінансові можливості дають хлопцю великі можливості для організації сюрпризу, для того щоб ак-то здивувати кохану дівчину.

Дорога машина в подарунок, поїздка по екзотичних країнах, відпочинок на престижних пляжах, дорогі ювелірні вироби навряд чи залишать будь-яку дівчину байдужою. Однак така пряма демонстрація ваших фінансових можливостей зазвичай не сприяє щирості подальших взаємин, тим більше, якщо дарувати такі подарунки строго в певні дні (8-е березня, день народження і т.д.).

Набагато більший ефект справляє несподіваний подарунок, як кажуть «просто». Ось це може дійсно здивувати вашу кохану дівчину. Це може бути ранковий букет квітів на столику біля ліжка або присланий з посильним, здивувати кохану дівчину можуть квитки на концерт улюбленого виконавця, недорога, але абсолютно оригінальна тематична іграшка або прикраса і т.д. Дуже важливою при цьому виявляється одна деталь - маленька листівочка зі словами любові, прикладена до подарунка.

Розглянемо інший варіант вираження своєї прихильності і можливості здивувати кохану дівчину. Він зажадає від вас мало фінансових витрат, але багато знань про свою дівчину. Щоб робити сюрпризи і бути впевненими, що вони сподобаються, необхідно точно знати прихильності людини. Ви повинні пам'ятати про її коханого виконавця, групі, кулінарному рецепті, кольорі і т.д. Якщо ви все це знаєте, то вам іноді достатньо просто купити тільки що вийшов альбом її улюбленої групи, який вона сама шукала. Якщо вона любить певну страву, то ви можете влаштувати просто так вечеря при свічках, де подасте на стіл те саме блюдо, приготоване своїми руками. Не забудьте про її улюбленій музиці (тут, до речі, можна ненароком поставити той самий новий диск).

Жінки, звичайно, люблять вухами. Слова любові, вимовлені вами, дуже важливі, але не переборщіть. Навряд чи навіть найтерплячішою дівчині сподобатися хлопець, який буде через кожні п'ять хвилин їй освідчуватися в коханні. Навіть саме солодке враження при частому використанні стає буденним і набридає. Краще висловіть свою любов вчинком. Якщо вона слухає певне радіо, то не полінуйтеся, передайте їй привіт в прямому ефірі і замовте її улюблену пісню (краще це робити в тверезому вигляді, щоб вийшло від душі).

А як здивувати кохану дівчину своїми талантами? Та дуже просто! Самим безпрограшним варіантом щоб здивувати кохану дівчину буде зйомка власного короткометражного фільму про себе коханого. У ньому ви повинні виглядати максимально презентабельно, сюжети повинні підкреслювати ваші таланти і здібності. Дуже важливо витримати цей «шедевр» у тому дусі, який сподобатися дівчині. Якщо вона любить гумор, то зніміть щось типу «Єралашу» про своє життя. Для серйозних дівчат сюжет повинен бути з легкої часткою гумору. Якщо вона цікавиться тваринами, то розкажіть все про вашої домашньої кішці (собаці, хом'ячка і т.д.), як ви їх виховуєте, доглядаєте і т.д. Чим більше ви знайдете спільних тем, тим більше буде точок дотику, тим зрозуміліше ви будете один одному. Щоб здивувати, підключіть до сюжету своїх друзів і подруг. Особливо розповідь подруг про ваші достоїнства джентльмена повинен справити враження, проте не варто застосовувати цей прийом, за умови, що ваша дівчина надто ревнива.

В кінці фільму варто розповісти про свої почуття, які ви живите саме до цієї дівчини. І ще одне - дуже важливо, щоб цей фільм вона переглянула без вашої присутності. Можна залишити диск на видному місці і прикинутися, що ви не знаєте, що це (самому при цьому піти). Можна намовити її подружок підсунути їй цей диск, можна, можна, можна ...

Як здивувати кохану дівчину залежить тільки від фантазії і бажання хлопця. Здивована і розчулена жінка дуже просто потрапить у ваші мережі, так що дерзайте. Тільки пам'ятайте, що негоже виплеснути весь свій арсенал в перший же вечір, а потім повторюватися або взагалі нічого не робити. Інтерес, як вогонь, його необхідно постійно підживлювати, інакше він скоро згасне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити