Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як отримати задоволення від сексу?

"Як отримати задоволення від сексу?" - Одне з головних питань людства. Природа обдарувала людину можливістю відчувати оргазм, жоден інший біологічний вид не відчуває таких гострих і, безсумнівно, приємних відчуттів. Але далеко не завжди людина може отримати задоволення від сексу, безліч різноманітних аспектів і причин стають суттєвою перепоною на шляху до отримання таких бажаних хтивих відчуттів. У разі якщо вам не вдається отримати повноцінне задоволення від статевого акту, слід розібратися детальніше в ситуації і виявити головні причини, які заважають вам отримувати задоволення від сексу в процесі реалізації основного інстинкту. У більшості випадків проблема відсутності задоволення дуже багатогранна і вимагає тільки комплексного підходу.Як отримати задоволення від сексу: проблема перша

Фізіологічна. Часто відсутність приємних відчуттів у процесі сексу виступає наслідком повного незнання власного тіла, незнанням і, відповідно, не стикуванням з бажаннями вашого партнера. Таке часто відбувається в самому початку активного статевого життя, плавно з набуттям досвіду дана проблема йде сама собою.

Вирішення проблеми: щоб отримати справжнє задоволення від сексу, слід вивчати власне тіло, виявити найбільш ерогенні зони, також вельми важливо навчитися розслаблятися і «бути в процесі». Не слід ліниво чекати приємних відчуттів, вони повинні виникати внаслідок якихось дій, у разі якщо весь час просто чекати, ймовірність отримання задоволення зводиться до мінімуму. Тренуйте свої інтимні м'язи, систематично виконуйте вправи Кегеля.

До розряду фізіологічних проблем також відносять і різноманітні дисфункції, як у чоловіків, так і у жінок. У даному випадку слід звернутися до кваліфікованого лікаря і пройти курс необхідного лікування.

Як отримати задоволення від сексу: проблема друга

Психологічна. Швидше за все, одна з найбільш значних проблем. Тут грає роль абсолютно все - від установок батьків, отриманих вами в процесі виховання в дитинстві, до вражень від самого першого інтимного досвіду. Комплекси суттєво заважають розслабитися, розкріпачитися, неприйняття свого ж тіла заважає отримувати оргазм. Відсутність взаєморозуміння між партнерами також являє собою серйозну перешкоду.

Вирішення проблеми: щоб отримати райське задоволення від сексу, вчіться приймати власне тіло таким, яким воно є, висловлюйте особисті побажання та пропозиції партнеру, відкрито обговорюйте вознікнувшіх проблему. З'ясуйте, що йому подобається, чого він бажає від вас. Чи не замовчує і ні в якому разі не імітуйте, від цього буде лише гірше, обман в таких речах набагато страшніша річ, ніж відверта розмова про це. Навчіться отримувати задоволення від того, що ви доставляєте задоволення своєму партнеру. Приймайте тіло і заняття сексом як даність, з тієї причини, що не просто так природа наділила даними інстинктом людей, в заняттях сексом абсолютно немає нічого негожого, ганебного.

Як отримати задоволення від сексу: проблема третя

Обстановка. Обстановка для занять любов'ю грає не менш важливу роль, ніж всі інші чинники, у разі якщо навколишнє атмосфера значно заважає вам розслабитися і напружує, то шанс на отримання задоволення теж мінімальний. Вельми часто з даною проблемою стикаються саме ті пари, які живуть разом з батьками або проживають в однокімнатній квартирі з маленькою дитиною. Страх створити непотрібний шум призводить до серйозної блокуванні, і як результат - до повної відсутності задоволення.

Вирішення проблеми: щоб випробувати задоволення від сексу, знайдіть відповідний час, тоді, коли ви будете лише удвох і в самоті не станете нікому заважати. Внесіть необхідні елементи романтики у своє життя, прийміть разом ванну, в піну можна додати пару крапель ефірного масла, а також афродизіаків. Спробуйте зайнятися сексом не на ліжку, а наприклад, на кухонному столі або ж на балконі. Можна спробувати зайнятися сексом не у себе вдома, для цього зніміть номер у готелі, влаштуйте собі справжній романтичну вечерю і пробуйте насолоджуватися один одним.

Як отримати задоволення від сексу: проблема четверта

Буденність і звичка. Буває, секс не приносить задоволення і з тієї причини, що стає не цікавою і банальної подружньої обов'язком.

Вирішення проблеми: отримати задоволення від сексу допоможуть фільми еротичного характеру, читайте удвох кама-сутру, експериментуйте з різноманітними позами. Також можна придбати різноманітні сексуальні іграшки.

У випадку якщо у вас є проблема, не слід зациклюйтеся на ній, переважніше шукати методи її вирішення. З тієї простої причини, що задоволення - це не просто отримання оргазму, але і шанс зробити приємне своїй коханій людині. Заснути в обіймах один одного може бути набагато більш приємно, ніж відчути оргазм і по закінченні хвилини вже чути хропіння партнера, який відвернувся спиною.

У разі якщо, незважаючи на всі ваші зусилля і варіації, ви все ще не відчуваєте оргазм під час сексу, зверніться до досвідченого фахівця сексолога - можливо, ваша проблема криється значно глибше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити