Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Як отримати задоволення від життя?

«Як отримати задоволення від життя?» - Цим філософським, досить провокаційним і неодмінно дискусійним питанням спантеличені в більшості випадків або остаточно розчаровані в житті песимісти, яким поки не вдалося пізнати всі принади дивовижне життя та світу неповторною і неймовірною краси, або ті щасливці, що за свій короткий вік вже випробували і скуштували всі спокуси, і яких можна мало чим здивувати. Однак і тим, і іншим пацієнтам психолога слід, перш за все, нагадати, що саме життя у всіх її проявах і відчуттях, яка, незважаючи на різні теорії про переродження душ, все-таки одна (єдина і неповторна, і є головним насолодою. Тому , щоб отримати справжнє задоволення від життя, слід з позитивними емоціями і доброзичливістю проводити кожну мить на Землі.Насправді, отримати справжнє задоволення від життя дуже просто: достатньо самому творити чудеса, тобто приємні і несподівані сюрпризи, в першу чергу, для дорогих серцю людей. Наприклад, неодмінно принесе насолоду гостинний прийом і приємне спілкування з незваним гостем або вишуканий і оригінальний несподівано зроблений комплімент співробітникові, а також добрі і оптимістичні слова підтримки родича в складній ситуації. Тому що, коли людина щиро, цілком природно і безкорисливо за велінням серця робить приємні вчинки, не шкодуючи сил, слів, позитивної енергії для ближнього, він облагороджує власну душу, відчуває радість, тепло, осяяння, благодать, внутрішню гармонію і квітучу красу.

Щоб отримати задоволення від життя, часом буває досить милого сувеніра, випадково побаченого і купленого для людини, якого він почасти характеризує, символізує, чи подарунка для себе. У будь-якому випадку подарувати задоволення здатний якийсь колекційний предмет, талісман, атрибут захоплення і пр. Одним словом, отримати максимальне задоволення від життя реально, якщо не вимагати, а щедро віддавати щирі райдужні емоції, ненаігранние позитивні почуття, безцінне увагу, добрі поради і викликають посмішку людини подарунки. До речі, задоволення від життя прямо пропорційно власній посмішці. Психологи радять більше і якомога частіше (але бажано все-таки з причини) посміхатися, причому не тільки своєму відображенню в дзеркалі, а й оточуючим людям, а передусім - зловісним ворогам, у яких після променистою посмішки просто не залишиться вагомих причин для зловтіхи і помсти.

Медичні дослідження відзначають парадокс: позитивні, доброзичливі, сліпуче і заразливо усміхнені й закохані люди обеззброюють не тільки злісних ворогів, нечистоплотних конкурентів у бізнес-середовищі і на любовному фронті, а й підступні хвороби. І в цьому теж полягає задоволення від життя, яке потрібно отримувати з ранку, ледве розкривши очі спросоння і ... відразу порадівши новому дню, який, можливо, подарує незабутні сюрпризи і емоції, нові знайомства і незвідані відчуття, дивовижні знання і нереальні (але тільки на перший погляд) мрії. До речі, отримати задоволення від життя дозволяє саме мрія - як приземлена і легко здійсненна, так і зоряна.

А якщо все-таки почати з ранку, то отримати задоволення можна і від елементарних гігієнічних процедур, що гарантують чистоту і бадьорість, а також обов'язково позитивний настрій і віра в здійснення всіх планів на день прийдешній, де слід знайти час на улюблену роботу, приємний відпочинок і плідну творчість. Протягом дня (трудового або вихідного) отримати задоволення можна від прекрасної погоди (скажімо, мрійливий снігопад, романтичний злива, зігріваючий сонце), непередбачуваного за витратами і емоціям шопінгу, нових шедеврів кулінарного мистецтва, продегустувати в обідню перерву і т.д.

А от увечері отримати задоволення від життя можливо завдяки хорошим новинам від друзів, рідних або від публічних персон, за досягнення яких варто порадіти, а також якщо вдалося присвятити час улюбленому заняттю (фітнес, музика, живопис, скульптура, рукоділля і т.д.) . Звичайно, набагато більше задоволення доставляють не предмети, а живе оточення: обожнювані вихованці, надихаючі рослини, люблячі діти, ніжний поцілунок коханої людини на порозі затишного будинку, який дозволяє досягти нірвани ... Так що задоволення від нинішньої, наповненою катастрофами, втратами, розладами житті все же можна отримати, але лише повноцінно віддаючи себе світу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити