Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правила прийому гостей

Правила прийому гостей повинна знати кожна справжня господиня. Приймати гостей - це здорово. Але разом з тим - і колосальна відповідальність. Ви повинні зробити все від вас залежне, щоб гості відчували себе комфортно, щоб їм було весело, в чому допоможуть правила прийому гостей. Тому потрібно правильно приймати гостей? Ось тільки як це зробити?

Все починається з запрошень. В ідеалі необхідно запросити кожної людини особисто. Якщо ж це чисто фізично неможливо, то можна вислати запрошення поштою.

Проте все залежатиме від виду урочистості. Наприклад, якщо ви затіваєте невелике сімейне торжество, то в цьому випадку гостей запрошують в усній формі (по телефону або при зустрічі). У запрошеннях на велике торжество потрібно вказувати місце і час його проведення. При необхідності також вказується і вид одягу, чого вимагають правила прийому гостей.

Ви повинні розуміти, що кожній людині потрібно якийсь час на підготовку: купівлю подарунка, вибір відповідного наряду. Тому запрошення намагайтеся надсилати заздалегідь. Наприклад, запрошення на весілля або ювілей можна відправити приблизно за місяць до планованого торжества. Якщо говорити про які-небудь домашніх святах, то відправляйте запрошення не менш ніж за тиждень, як говорять правила прийому гостей.

Винятком є лише специфічні прийоми гостей. Яскравим прикладом цьому служать дівич-вечори і парубочі.

Зустрічати гостей неодмінно потрібно у святковому настрої, щоб вони вже з порога могли відчути святкову атмосферу. І, звичайно ж, ви повинні бути при «повному параді»: одягнені в гарний одяг, причесані. У той момент, коли гість вручає вам подарунок, на вашому обличчі повинна з'явитися щира посмішка. Обов'язково подякуйте гостя. як того вимагають правила прийому гостей. Перед зустріччю гостей ретельно перевірте, чи вистачає гачків і плічок для одягу, щоб потім, в разі їх браку, не метушитися. На видному місці повинна лежати щітка для взуття. У ванній кімнаті не забудьте повісити кілька чистих рушників.

Що ж до змінного взуття для гостей, то краще надати їм можливість залишатися в своїй. Так вона не будуть себе відчувати ніяково, що враховують правила прийому гостей. До того ж, зовсім негігієнічно пропонувати свої тапочки гостям.

Якщо деякі з запрошених вами гостей даремно не знайомим між собою, то потрібно познайомити їх, роблячи це максимально тактовно. Наприклад, новоприбулого гостя відразу ж уявляєте всім присутнім. Як варіант, можна спочатку зібрати всіх гостей в одному приміщенні, а тільки потім представляти їх один одному.

Розміщення гостей за столом є цілим мистецтвом, про що нагадують правила прийому гостей. Якщо ви влаштовуєте невеликий сімейний свято, то кожному гостю його місце можна вказати рухом руки. У тому випадку, якщо передбачається велике торжество, то кожному гостю попередньо повинна бути вручена картка із зазначенням місця. Варто відзначити, що існують певні правила розміщення гостей за столом. По-перше, господині будинку потрібно сісти таким чином, щоб їй було добре видно абсолютно всіх гостей. Крім того, вона повинна мати можливість у будь-який момент, не турбуючи нікого, встати з-за столу. По-друге, почесних гостей прийнято саджати особою до вхідних дверей. По-третє, вам потрібно подбати про те, щоб сусідам по стільця було зручно і цікаво перебувати поруч один з одним

Ні в якому разі не перетворюйте святкове застілля в якесь відгодовування гостей. Рекомендується будь-яке застілля починати з аперитиву, адже не всі гості приходять не в один і той же час. А завдяки аперитиву можна скоротати час очікування. У більшості випадків в якості аперитиву виступають алкогольні напої і різні закуски (нарізка, канапе, горішки), що пропонують правила прийому гостей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити