Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж живота

Почніть масаж з погладжування, потім чергуйте його з розтиранням. Потім переходьте безпосередньо до розминання.

Розтирання слід починати з прийому гойдалки. Підстава однієї долоні розташовується між нижнім краєм реберної дуги та верхнім краєм клубової кістки. Друга долоня підставою розташовується на пальцях першою. Пальці другої руки розташовуються між реберної дугою і верхнім краєм клубової кістки. Руками робіть плавні рухи, що погойдують в горизонтальній площині.Далі зробіть глибоке щіпкообразное погладжування по краю реберної дуги, яка захоплюється між великим і вказівним пальцями. Тепер перейдіть до інтенсивного круговому площинному розтиранню підставами долонь. Після цього переходьте до гребенеподібне розтиранню другим і фалангами всіх пальців, крім великих. Рухи повинні бути інтенсивними.

Тепер переходьте до разминаниям. Захопіть жирову складку між великим та іншими пальцями, і розминайте її подушечками пальців. Робіть це вертикально, від бічних поверхонь до центру. Далі переходите до поперечно спрямованого разминанию жирової складки живота, яке проводиться аналогічно вертикальному, знизу вгору.

Завершуйте сеанс масажу знову прийомом гойдалки, і стимуляцією глибоких лімфатичних вузлів. Для цього на відстані 2-3 см від пупка захопіть вертикальну жирову складку, відтягніть вгору і струсніть 2-3 рази. Потім виконайте широко розставленими напруженими пальцями скребуть руху від периферії до центру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити