Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Самомасаж

Найпростіший спосіб боротьби з целюлітом - самомасаж за допомогою спеціального шипованного гумового кульки. Кожного разу після прийняття душу масажуйте проблемні ділянки шкіри цим м'ячиком. Для цього катайте його по тілу, злегка притискаючи до шкіри долонею, протягом 10-15 хвилин.

Самомасаж особливо ефективний після ранкової гімнастики. Можна рекомендувати самомасаж під душем або у ванні, при температурі води 36-38 ° С. Самомасаж можна виконувати і в лазні, сауні.У будь-якому випадку самомасаж слід проводити після консультації з лікарем, інакше можна завдати своєму здоров'ю великої шкоди.

Протипоказання для масажу поширюються і на процедуру самомасажу.

Самомасаж повинен починатися з живота. Жирові відкладення в цій галузі розташовуються у формі півмісяця, в основному в зоні нижче рівня пупка.

Починайте масаж з погладжування, потім погладжування чергуйте з розтиранням. Після цього переходьте безпосередньо до розминання. Далі слід перейти до прийому гойдалки.

Підстава однієї долоні розташуйте між нижнім краєм реберної дуги та верхнім краєм клубової кістки. Другу долоню підставою вниз розташуйте на пальцях першою. Пальці другої руки розташуйте між реберної дугою і верхнім краєм клубової кістки. Руками робіть плавні рухи, що погойдують в горизонтальній площині.

Далі проводите глибоке щипцеобразноє погладжування по краю реберної дуги, шкіру при цьому захоплюйте між великим і вказівним пальцями. Потім проводите інтенсивне круговий площинне розтирання підставами долонь. Потім має слідувати інтенсивне гребнеобразное розтирання другими фалангами всіх пальців, крім великих. Потім перейдіть до вертикального разминанию жирової складки по бічних поверхнях живота. При цьому жирова складка повинна захоплюватися між великим та іншими пальцями і ретельно розминатися подушечками пальців (вертикально, від бічних поверхонь до центру). Далі таке ж розминка повинно проводитися в напрямку знизу вгору. Завершіть сеанс масажу знову прийомом гойдалки. Потім на відстані 2-3 см від пупка захопіть вертикальну жирову складку, відтягніть її вгору і струсніть 2-3 рази. Після цього переходите до масажу передньої поверхні стегон.

Починайте масаж з погладжування, поступово переходячи до розтирання. При розтиранні акцент робіть на проблемних зонах. Потім слід перейти до розминання.

При погладжуванні потрібно почати з глибокого погладжування зовнішньої поверхні стегна, знизу вгору. Потім виконаєте швидке круговий погладжування. Потім проводите швидке, але поверхневе розтирання подушечками більших пальців внутрішньої поверхні коліна. Після цього слід гребнеобразное кругове розтирання від низу до верху другими фалангами пальців. Потім переходьте до горизонтального разминанию жирової складки, складку при цьому захоплюйте вертикально і прокочується в горизонтальному напрямку, знизу вгору по тілу. Потім жирову складку промассируйте вертикально. Подушечками пальців при цьому треба розминати захоплену вертикально жирову складку. Пальці повинні просуватися вертикально знизу вгору. Далі широко розставленими напруженими пальцями під кутом 30-35 ° до поверхні стегна проводите продавлюється повільне погладжування знизу вгору. Таким чином слід зробити масаж всій поверхні стегна.

Далі встановіть руки на стегні паралельно один одному на відстані 4-6 см. Повільно зміщайте подкожножіровой клітковини в протилежних напрямках до відчуття пружного опору. Таким чином промассируйте всю поверхню стегна. Далі подушечками пальців, розташованих перпендикулярно до поверхні стегна, зробіть постукування. Все.

Потім переходьте до масажу задньої поверхні стегон. Починайте масаж знову з погладжування, переходячи до розтирання. Потім слід перейти до розминання. При погладжуванні починайте з глибокого погладжування зовнішній поверхні стегна знизу вгору. Після цього слід провести швидке круговий погладжування, потім швидке, але поверхневе розтирання подушечками більших пальців внутрішньої поверхні коліна. Після цього слід гребнеобразное кругове розтирання другими фалангами пальців знизу вгору. Далі переходите до горизонтального разминанию жирової складки, складка при цьому захоплюється вертикально і прокочується в горизонтальному напрямку знизу вгору по тілу.

Потім жирову складку масажуйте вертикально. Подушечками пальців розімніть захоплену вертикально жирову складку, при цьому пальці повинні просуватися вертикально знизу вгору. Далі широко розставленими напруженими пальцями під кутом 30-35 ° до поверхні стегна проводите продавлюється повільне погладжування знизу вгору. Таким чином слід масажувати всю поверхню стегна. Далі встановіть руки на стегні паралельно один одному на відстані 4-6 см. Повільно зміщайте підшкірно-жирову клітковину в протилежних напрямках до відчуття пружного опору по всій поверхні стегна. Далі подушечками пальців, розташованих перпендикулярно до поверхні стегна, зробіть постукування. Всі рухи виконуйте інтенсивно.

Наступним етапом має стати масаж сідниць. Масаж сідниць проводите від периферії до центру і знизу вгору. Почніть з глибокого погладжування ребром долоні, потім переходите до швидкого круговому поглаживанию. Це погладжування повинно проводитися підставами долонь від бічних поверхонь до крижів. Далі виконуйте аналогічне глибоке погладжування. Потім виконайте односпрямоване поперечне розминання жирової складки. При цьому жирова складка захоплюється горизонтально і розминається знизу вгору. Вертикально захопіть жирову складку між великим і вказівним пальцями і ретельно розімніть від бічних поверхонь до центру. Далі подушечками пальців, розташованих перпендикулярно до поверхні стегна, зробіть постукування. Завершіть сеанс масажем куприка. Для цього зробіть інтенсивне круговий погладжування за годинниковою стрілкою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити