Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Правильний масаж

Правильний масаж зможе зробити лише професіонал. Нам тільки здається, що немудрі торкання кимось із членів сім'ї нашої спини приносять нам полегшення. Насправді, «сліпий» масаж може навіть піти на шкоду. Слід враховувати, що які-б болю в спині ви не відчували, це не означає, що першим кроком до одужання буде масаж. Перед тим, як проводити цю процедуру (в домашніх умовах або в медичному кабінеті), необхідно пройти повне обстеження, щоб отримати довідку про те, що протипоказань до правильного масажу у вас немає.Як тільки ви впевнені, що з загальним здоров'ям у вас все гаразд, можете приступати до пошуку масажиста. Довіряти себе в руки до кого попало не варто. Адже спина - дуже «примхлива» частину тіла, вона не допускає невірних рухів.

Давайте торкнемося теми правильного масажу. Ясно, що професійний масажист може зробити все за правилами. Але для цього потрібні гроші, і чималі. У певних випадках потрібно дозвіл і нагляд лікаря. Але розуміти сутність і знати основні методи правильного масажу - обов'язок кожної людини. Ці знання допоможуть знайти хорошого професіонала своєї справи. До того ж не завадить знати способи проведення правильного самомасажу, і масажу який би ви змогли зробити рідним та друзям, нужденним у правильному масажі.

Головний принцип будь-якого масажиста - не завдати шкоди. Майстер масажу володіє всім набором методів і нюансів. Однак, хоча ви ще може, тільки починаєте освоювати масаж, зверніть увагу на виключення. Протипоказанням для проведення масажу є високі температури, запалення шкіри і хронічні хвороби. Абсолютно неприпустимий правильний масаж при ракових захворюваннях і пухлинах, туберкульозі, психічних і венеричних хворобах, закупорки судин, і інших патологій судин. При лихоманці не можна застосовувати правильний масаж, так само як і при легеневій, печінкової і ниркової недостатності.

Якщо у вас все в порядку, немає протипоказань до застосування правильного масажу, і ви йдете до масажиста, придивіться до нього трохи краще.

Щоб людина зробила Вам правильний масаж, зверніть увагу на те, чисті чи в нього руки, відсутні чи довгі нігті, мозолі, парези, рани. Обробляє чи він руки спеціальним кремом до процедур. Чи говорить по суті. Якщо все в нормі, це масажист, який вам потрібен.

Існує безліч різновидів правильного масажу. Окрема розмова займає дитячий правильний масаж. В залежності від цілей старцюють методи проведення процедур. Подробиці по кожному виду можна знайти в окремих матеріалах по правильному масажу. Поведемо підсумок, щодо того, як проводити правильний масаж.

Напрямок руху при масажних процедурах варто вибирати залежно від спеціальних невидимих ліній. Спину варто масажувати уздовж хребта, не зачіпаючи його, особливо якщо ви не масажист. Це сфера іншої медичної галузі та будова крихке, можна пошкодити неправильними діями. Під час косметичних процедур на обличчі є певна схема напрямки рухів. По кожній зоні існує безліч літератури з докладним описом і доступною для покупки. Проте варто пам'ятати головне правило правильного масажу: руху варто здійснювати від краю до центральної частини, паралельно течією лімфи і крові. Якщо по іншому сказати, не варто розтирати спину від плечових суглобів до попереку, а верхні кінцівки від ліктьового суглоба до долонь. Не варто зачіпати лімфатичні вузли, це небезпечно і шкідливо, не розминайте передню і бічні частини шиї, пахви, пах.

І нехай ви будете частіше потребувати класичному правильному масажі, ніж в лікувальному!

Додати коментар


Захисний код
Оновити