Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інтим масаж

Ще з давніх часів коханим засобом підтримки здоров'я є масаж інтимних зон.

У свій час за допомогою інтим масажу отримували задоволення справжні цінителі насолоди, частіше це були царі, правителі, монархи.

У самому справі, мабуть, будь хотів би опинитися на їхньому місці, відчути ті ж відчуття, емоції почуття, випробувати незабутнє насолоду і підняття настрою і сил від інтим масажу.Піднімаючи на новий рівень чуттєвого задоволення інтим масаж здатний порадувати партнерів у процесі сексуального життя новими відчуттями і емоціями.

 

Інтим масаж

Медики добре знають, що інтим масаж всебічно впливає на здоровий стан організму.

І це встановлений факт! При цьому не потрібне лікування медикаментами, так як сам інтим масаж надає повноцінний ряд позитивних змін в організмі! До того ж, такий інтим масаж дозволяє повноцінно відпочити, випробувати найглибше задоволення і повне задоволення.

Лише фахівці, добре і спеціально навчені всім методам інтим масажу, можуть допомогти відчути дійсно повний перелік відчуттів, і всі переваги цього приємного вигляду оздоровлення. Володіння вмінням робити інтим масаж можна порівняти з мистецтвом. Майстри інтим масажу повинні бути здатні створити затишну атмосферу, яка сприяла б настрою і повному розслабленню, наприклад, підготувати релаксуючу музику, створити ароматний шлейф.

Серед загальновідомих різновидів інтим масажу бувають і маловідомі. До таких видів відносяться урологічний, хеллерверк, тайський, Есален, а також шведський масаж і масаж аква. Спробувавши хоча б один із видів інтим масажу, ви відкриєте для себе двері в світ зовсім нових «солодких» відчуттів, розширите сексуальну фантазію і різноманітите сірі будні сексуального життя.


Випробувати ці відчуття ви зможете, якщо звернетеся до установ, де працюють справжні професіонали інтим масажу.

Варто підкреслити, що періодично звертаючись до послуг інтим масажу, ви тим самим розкріпачує тіло, і вивільняєте величезний потенціал сексуальної енергії.

Цей інтим масаж здатний максимально збільшити захопленість статевим актом, наситити і урізноманітнити сексуальне життя.

Тайський інтим масаж на основі шиацу

У більшості випадків не має протипоказань. Завдяки цьому його застосовують здавна як для отримання задоволення, так і в лікувальних цілях.

Потрібно врахувати, що тайський інтим масаж кардинально відрізняється від класичних видів.

Здійснюється цей вид інтим масажу з використанням всього тіла, а не тільки рук. Непередавані відчуття від зіткнення з молодими і пружними тілами дівчат мають крім лікувального ще й задовольняє емоційний і фізичний ефект.

Прекрасні молоді дівчата здійснюють масаж грудьми, сідницями, животом. Це схоже на сексуальні ігри. Такі ласки здатні сп'янити і додати вишуканості. Чутливість тіла наростає з часом і подовжує насолоду. Якщо тайський інтим масаж продовжується все довше і довше, це призведе до більш яскравого закінченню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити