Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Еротичний масаж

Відмінним вибором є еротичний масаж.

Більшість людей настільки заклопотані, проблемами, домашніми справами і роботою, що на інтимне життя залишається дуже мало часу, або взагалі не залишається.Завдяки безпосередньому впливу на тіло організму в людині розкривається весь потенціал сексуальної енергії, підвищується чуттєвість, потенція, бажання зростає. Еротично правильний масаж з успіхом може застосовуватися як молодими, так і людьми похилого віку, одруженими парами і людьми абсолютно різних категорій. Застосовуючи еротичний масаж, ви зробите своє сексуальне життя багатшим і більш насиченою. Еротичний масаж ділиться на два основних види: загальний масаж і так званий тантричний масаж з використанням особливо чутливих ерогенних зон. У свою чергу цей вид еротичного масажу викликає сильне сексуальне збудження. Крім того виробляє великий оздоровчий ефект.

Для закоханих еротичний масаж завжди неймовірно приємне заняття, що викликає задоволення у обох партнерів. Під час еротичного масажу існує можливість проявити любов і доставити непередаване задоволення своєму партнеру. Якщо ви умовте свою улюблену зробити їй еротичний масаж, вона буде тільки вдячна, розслабитися і забуде про проблеми. Еротичний масаж заспокоїть її і підсилить її статевий потяг, оскільки одночасно з розслабленням тіла, почуття багаторазово посилюються і загострюються. Коли ви даруєте своїй коханій дівчині еротичний масаж, у вас є можливість розгледіти її прекрасне тіло і всю його красу. У тому випадку якщо її лякає світ, і вона не хоче в цей момент займатися сексом, умовте її зробити еротичний масаж. Якщо ваша «любов» соромиться, як буде виглядати голою, що будуть помітні дефекти шкіри, попросіть її прийняти душ, а коли вона вийде свіжа і чистенька, швидше беріться за справу!

Створюємо інтимну атмосферу під час еротичного масажу.

У той час як ваша дівчина займається приготуванням себе, ви займіться підготовкою навколишньою атмосферою, вона повинна бути інтимною. Ароматичні масла або свічки (якщо у вашої дівчини немає алергії, і якщо їй подобаються аромати), а також красива мелодійна музика створить потрібну обстановку.

Не поспішайте мерщій роздягнутися, і в той же час не розтягуйте це на дуже довгий період. Прелюдія до еротичного масажу повинна бути схожа на гру, але правильної тривалості, щоб не втратити з уваги її мета. Коли дівчина повністю підготувалася і оголилася, знаходиться в очікуванні, найніжнішим чином візьміть її на руки і акуратно покладіть на ліжко або на килим. Ліжко має бути зручним і м'якою, але якщо їй не до вподоби лежати на килимі, то це теж відмінний спосіб зробити масаж в більш вільній обстановці.


Варто згадати про масажних оліях і кремах. Використовуючи масло, ви будете як би ковзати по ніжної шкіри коханої. Навіть простими втирання ви можете принести їй колосальне задоволення. Якщо раптом у вас або у вашої дівчини є алергія на запахи, вам слід придбати спеціальний протиалергенний крем або спеціальне масажне масло. Дуже ефективним є застосування ефірних олій під час еротичного масажу. Правильно підібравши запах олії, можна або спонукати дівчину заснути, або навпаки загострити її почуття і бажання.

Перші кроки до еротичного масажу

Почніть еротичний масаж з ніг або рук. Будь дама особливо чутлива до поглаживанию внутрішньої та зовнішньої сторони кистей рук, виходячи з цього, постарайтеся як можна ніжніше починати і продовжувати погладжування, поступово злегка розминаючи кисть. Ноги під час еротичного масажу можна масажувати також, тобто погладжуванням і поступовим розтиранням. При розтиранні використовуйте подушечки пальців, долоні, кінчики пальців. Намагайтеся чергувати погладжування з натисканням, періодично змінюючи швидкі дії на повільні, ви побачите, як ваша дівчина знемагає від задоволення, але будьте уважні, інакше передчасно доведете її до оргазму.

Масажуючи спину, враховуйте ерогенну зону, що знаходиться в області між лопаток, ласки цієї зони викликає масу сексуальних емоцій. І в той же час варто пам'ятати про той факт, що у жінок буває зміни в ерогенних відчуттях. Тому постійно питайте улюблену про те, де їй приємніше всього відчувати ваші ласки, і шукайте ці місця з такою ж старанністю, якби вам довелося шукати скарби. Виконуючи еротичний масаж, ви займаєтеся фактично пошуком цих зон, адже ви відчуваєте і торкаєтеся до всіх місць її прекрасного тіла.

Ніжно щипав її, масажуючи спину, потім застосуйте погладжування і розтирання, це принесе вам у нагороду її прихильність і любов. Еротичний масаж - вище задоволення!

Додати коментар


Захисний код
Оновити