Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тайський масаж

Виник тайський масаж практично близько двох з половиною тисяч років тому, а його прабатьком визнаний доктор Кумар Бхакка, який за переказами жив в один час з Буддою. Одні вважають, що він був тайцем, інші що індусом. У Таїланді вважають, що тайський масаж стався в один час з буддизмом і в основному застосовувався в монастирях. Тоді монастирі виконували не тільки роль храмів поклоніння, але і медичних дослідницьких центрів. Саме з цієї причини професійними медиками визнавали ченців. Тайський масаж це збірка китайських традицій медицини, поряд з індійською аюрведою і йогою.Тайський масаж включає в себе впливу на м'язи, сухожилля, активні точки, рефлекторні зони тіла. Проглядаються прийоми, запозичені у йогів і мануальної терапії. У період проведення тайського масажу фахівець чергує сильні натискання з розминаючими рухами. Це допомагає зняти стрес і стимулювати роботу внутрішніх органів, лимфоток, прибрати зайві продукти розпаду і рідини з клітин. Завдяки цьому існує велика область застосування тайського масажу, в числі яких можливість позбутися не тільки від хвороб, а й від причин, що їх викликають.

Тайський масаж схожий на традиційний китайський масаж за методом виконання. Це обумовлено принципом дії уздовж, так званих не переглядаються силових ліній. Деякі представники системи тайського масажу нарахували близько 72 тисяч цих ліній, однак застосовують на практиці не більше десяти. Їх називають Сен, над кожною лінією розташовуються точки. У свою чергу вплив на точку викликає реакцію в певному органі, що приводить до поліпшення в роботі органу і всього тіла. Більше тимчасових витрат робиться на тайський масаж ніг, так як в них найбільша кількість важливих точок.

Немає нічого поганого в маніпуляціях масажиста з пахом, так як це включається в область впливу і зосередження важливих точок, лімфовузлів, і судин крові. Якщо тайський масаж проводиться тривалий час, краще закінчити його постукуванням, і компресом на основі трав. Це, безсумнівно, заспокоїть нерви і дасть вихід зайвої енергії. В основі трав `яних зборів повинен лежати ефект очищення і змочування, а за словами майстрів тайського масажу - омолоджуючий ефект. Як альтернативу компрес існує тайська лазня на основі трав, таких як турмерик, лемонграсу, каффір і т.д. Можуть включатися трави, які допомагають позбутися від токсичних речовин.

Тривалість тайського масажу проходить від одного до трьох годин, і фахівець робить його на передбаченому мате, який розташовується на підлозі. Тайський масаж відрізняється від Європейського відсутністю крісла з масажною функцією. Інша відмінність - наявність одягу під час проведення масажу. Зазвичай це просторе і зручне вбрання.

Незважаючи на позитивний ефект, для тайського масажу потрібна підготовка. Після перших процедур може з'явитися біль, або незатишне відчуття в м'язах тіла. Якщо пройти весь курс тайського масажу, то невеликі неприємні відчуття зміняться значним припливом енергії і настрою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити