Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Вакуумний масаж

Вакуумний масаж - один з найбільш ефективних видів лікувального масажу та методу боротьби з целюлітом. Метод полягає в сильному впливі на шкірний покрив, м'язові волокна і підшкірно-жирову клітковину.

Найважливіший аспект впливу вакуумного масажу полягає у спонуканні організму використовувати біологічно активні речовини, що знаходяться в кровоносній потоці і всередині клітин для лікування організму. Результат дії вакуумного викликає позитивне дії на весь організм, допомагає позбутися від болю, поліпшити емоційний фон. Якщо у вас нету проблем з целюлітом або зайвою вагою вам буде корисний вакуумний масаж для підняття сил організму.Медики радять пройти повний курс вакуумного масажу. Майже відразу після початку курсу вигини тіла стають більш плавними, колір обличчя змінюється в кращу сторону, і це є не тільки результатом збільшення струму крові. Згідно з дослідженнями, вакуумний масаж сприяє виробництву колагену, в результаті чого шкіра і м'язи стають еластичними, пружними, помолоділими. У місцях, де шкіра зморщена, ефект від дії процедур схожий на ефект ліфтингу.

 

Вакуумний масаж. Боротьба зі стресом

Основна мета курсу вакуумного масажу - глибоке розслаблення всіх систем організму. Особливо актуальний курс для тих, у кого перевтома, синдромом хронічної втоми і нервова нестійкість. Найбільш ефективно сукупність вакууму з ароматичними маслами і аромотерапією. Результат від вакуумного масажу буде набагато краще.

Лікувальні властивості вакуумного масажу

Через здатність вакууму виганяти зі шкіри, м'язових волокон, підшкірної клітковини продукти розпаду, і діяльності клітин, а також токсичні речовини. Спостерігається позитивний ефект вакуумного масажу при спазму м'язів спини, Міогелоз, постійного болю в м'язах, невралгіях. Не варто лякатися «синців», які з'являються під час застосування процедур, це результат викиду непотрібних речовин в організмі, які завдяки дії вакууму були виведені назовні. З плином часу цих виділень буде набагато менше. По суті, вони є індикатором стану здоров'я і ступеня засміченості організму.

Показання до вакуумного масажу:

• зайва вага

• целюліт

• появи ущільнень у сполучної тканини

• постійна фізичне навантаження

• післяопераційний режим при пластичних операціях

• хронічна втома

При целюліті і зайвим вазі вакуумний масаж особливо ефективний. Згідно з дослідженням, більше 90% жінок страждають целюлітними відкладеннями. Крім того, курс процедур здатний налагодити лимфоток, кровообіг і вивести токсичні речовини, позбавити від стресу і нервового напруження. Поліпшується периферичний кровообіг, а також трофіка тканин, кров'яний потік прискорюється, поліпшується тонус м'язів. До того ж вакуумний масаж ефективний при лікуванні хвороб м'язів, нервової, венозної і лімфатичної системи, судинної недостатності.

Що можна чекати в результаті курсу вакуумного масажу? Стимуляцію кровоносної та лімфатичної систем, поліпшення роботи сальних і потових залоз, глибокого м'язового розслаблення. Видаляється набряк і застійні області, такі як целюліт. Вакуумний масаж допомагає в боротьбі з целюлітом 2 і 4 ступеня. Під впливом вакууму целюлітні відкладення поступово розсмоктуються, жировий шар зменшується і, як результат, віддаляється зайва вага.

Додати коментар


Захисний код
Оновити