Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Лімфодренажний масаж

Завдяки застосуванню лімфодренажного масажу відбувається тиск на тканину, і як результат зростає лимфоток, усувається застійні області. Спостерігається поліпшення обміну речовин, шкіра стає гладкою, м'якою, набуває здоровий колір, відбувається розсмоктування целюлітних утворень. Застосовується даний лімфодренажний масаж, як з профілактичною метою (зміцнення і поліпшення шкірного покриву тіла), так і з метою лікування (явне погіршення стану організму). Якщо лімфосістема працює правильним чином, через неї проходить від 2 до 4 літрів лімфатичної рідини в день. Однак у випадку, якщо лімфосістема ослабла, можуть з'явитися застої рідини, з'являються набряки, целюлітні відкладення. Погіршується стан організму, колір шкіри змінюється, вона тьмяніє.

 

Причини неправильної роботи лімфатичної системи:

Малорухливий і сидячий спосіб життя з часом погіршує роботу м'язів, що в свою чергу обмежує діяльність лімфосістеми. Адже саме при русі м'язових волокон відбувається стимуляція руху лімфи.

Хвороби серця і судин. При порушенні венозної циркуляції, при якій венозна кров приходить назад до серця, з'являються набряки в ногах, запалення, варикозне розширення вен

Шкідливі звички та неправильний спосіб життя. Вдихання тютюнового диму, неповноцінне харчування, погана екологія і атмосфера - причини, які сприяють порушенню в лимфосистеме.

Вікова категорія. Імовірність того, що лімфатична система дасть збій збільшується з роками. Однак до цього схильні також люди молодого віку.

Існує один з головних методів відновлення функцій лімфатичної системи. До нього відноситься лімфодренажний масаж, вироблений вручну.

Під час лімфодренажного масажу струм лімфи прискорюється майже в 8 разів. Як результат, органи і тканини швидше залишають продукти життєдіяльності клітин, токсини, шлаки. Відбувається інтенсивна доставка живильних речовин і кисню. Клітини позбавляються від непотрібної рідини, йдуть набряки і запалення, розсмоктується целюліт, розгладжується шкіра.

Лімфодренажний масаж проводиться вручну, за допомогою рухів, спрямований по ходу руху лімфи, хвилястим чином знизу вгору. Рухи повинні бути м'якими, плавними, без натискання на тканини. Потрібно стежити, щоб не з'являлися хворобливі відчуття, і щоб лімфодренажний масаж носив релаксуючий ефект. Дослідження показують, що лімфодренажний масаж вельми ефективно і позитивно діє на ЦНС.

Починати лімфодренажний масаж варто з легких рухів, поступово переходячи до більш активного впливу на тіло, спочатку потрібно зняти напругу і тільки після цього починати роботу з лімфатичною системою.
Застосовується лімфодренажний масаж в наступних випадках:

- Набряки по всьому тілу або на його ділянках;

- Варикозне розширення вен, часто проходить паралельно збою в лимфосистеме.

- Целюліт. У деяких випадках без лімфодренажного масажу не обійтися.

Якщо ви не страждаєте цими захворюваннями, то можете погодитися на лімфодренажний масаж з профілактичної точки зору.

Збільшує ефект від лімфодренажного масажу обгортання з участю водоростей і глини. Організм більш глибоко очищається в даному випадку.

Тривалість лімфодренажного масажу займає певний час курсу, частіше від 10 до 12 сеансів 2-3 рази на тиждень.

Протипоказань для застосування лімфодренажного масажу практично не існує. Лікарі радять робити лімфодренажний масаж при захворюванні вірусами, з метою очистити організм. У цьому випадку лімфодренажний масаж проводитися з обережністю і з необхідними паузами. Акуратність важлива і при певних запальних захворюваннях. Якщо ніяких серйозних проблем в організмі не знайдено, лімфодренажний масаж - кращий засіб для підтримки здоров'я!

Додати коментар


Захисний код
Оновити