Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Інтимний масаж

Сама назва інтимного масажу вказує на те, яке взаємне задоволення може отримати закохана пара. Варто проводити інтимний масаж з легкістю, не використовуючи силу і безболісно. Дотики в процесі інтимного масажу повинні бути чуттєві, ніжні і дарувати лише приємні відчуття. Успіх інтимного масажу в тому, що при ньому організм отримує глибоке розслаблення, а емоції, навпаки, посилюються і загострюються почуття. Якщо проводити ласки і погладжування, не поспішаючи, це поступово призведе до повномасштабного оргазму. Не шкодуючи ніжності і ласки під час інтимного масажу, можна привести кожну частку тіла в трепет і насолоду. Хоча, інтимний масаж сильно збуджує організм, але саме це допоможе досягти максимального розслаблення.Згідно з дослідженнями, під час інтимного масажу пробуджуються еротичні фантазії, які допомагають звільнитися сексуальної енергії. В залежності від того, якої тривалості буде інтимний масаж і наскільки ніжним, кінцевий результат буде яскравіше і більш вираженим.

Інтимний масаж служить чудовим засобом від депресії. Пари, практикуючі інтимний масаж довше зберігають здоровий і молодий вигляд, не схильні до депресій. Незважаючи на те, що інтимний масаж сильно розслабляє організм, це не завадить продовжити будь-яку роботу з новим припливом сил.

Інтимний масаж можна успішно проводити перед початком сексу. Люди, які використовують методи масажу під час статевого акту, істотно оздоровлюють статеві функції на довгі роки вперед.

Головний принцип проведення інтимного масажу - бути ніжним. Виняток становить еротичний масаж, який жінка робить улюбленому чоловікові. Краще під час інтимного масажу використовувати чуттєві методи, наприклад, цілувати його. Ерогенними зонами чоловіків, як і жінок, є поверхня шиї, вух, і поясниця. Варто пам'ятати і про те, що в кожного чоловіка є унікальні ерогенні зони, наприклад він, може «втратити голову» коли ви почнете масажувати йому сідниці. Бажано гладити, застосовувати розтирання, можна використовувати поплескування і навіть легкі покусування.

Інтимний масаж - спосіб показати вашу любов.

З вишенапісанного можна зробити висновок, що інтимний масаж здатний як глибоко розслабити організм, так і посилити статеві функції. В ідеалі інтимний масаж корисний чоловікам у віці, яким потрібна велика прелюдія до сексу. Зробити інтимний масаж якісно, за всіма правилами, довести чоловіка до піку істинної насолоди зможе тільки чуйна і досвідчена дама. Від частоти використання методу інтимного масажу залежить професіоналізм його виконання. Знайте, що з ніжністю і ласкою торкаючись до своєї половинці ви повинні показувати щирість і любов. Що стосується зон підвищеної статевої чутливості, справа йде суто індивідуально. Тому щоб зрозуміти, де знаходяться ці чутливі, інтимні місця, потрібно весь час практикуватися. Намагайтеся не боятися запитувати безпосередньо які ласки, і в яких місцях особливо приємні партнерові, частіше цілуйте його, пестіть.

Чоловіки і деяка частка жінок може порахувати інтимний масаж дуже тривалими і не мають конкретної мети діями. Деякі склалися комплекси заважають задовольняти один одного масажем стоп, анальним масажем і інших інтимних місць. Згідно словами професіоналів, чим різкіше реакція, тим вища ймовірність вираженої потреби в інтимному масажі.

Намагайтеся впроваджувати інтимний масаж поступово. Почніть з ласки плечей, продовжите ласкою ділянок спини, можете робити це в душі, з часом справа дійде і до інших інтимних місць. Звичайно, для цього просто необхідна близькість, прихильність, потрібно довіряти один одному і бути відкритими, але пам'ятайте, що інтимний масаж сам по собі сприяє розвитку таких відносин. Якщо ви заінтриговані, біжіть купувати обігрівач, спеціальне масажне масло, і хутряну рукавицю!

Додати коментар


Захисний код
Оновити