Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Комірний масаж

Комірний масаж є не тільки приємним, але і корисним. Безліч сучасних людей, а особливо офісні працівники, водії і всі ті люди, робота яких безпосередньо пов'язана з тривалим сидінням у незручній позі, часто скаржаться на болі в передпліччях, мігрені, головні болі, сонливість, втома, а так само нервозність. Причин, які викликають перераховані недуги існує безліч, але в більшості випадків, подібні симптоми провокують застійні явища в шийному відділі, затурканість м'язів, защемлення хребців, дефіцит припливу крові до голови, відкладення солей, а так само порушення функціонування сполучних тканин.Найкращим методом усунення даних проблем є комірний масаж. Даний вид масажу приводить в норму багато систем організму. Ця процедура не просто усуває сольові відкладення, але і знімає набряклість, а ще добре зменшує невротичні стани, надаючи шиї, плечах, руках і спині гнучкість. До того ж комірний масаж здатний виправити остеохондроз, сколіоз, кривошею, а так само лопаточні спайки. У разі, якщо у вас поки немає перерахованих симптомів, то відмовлятися від комірного масажу не варто, оскільки профілактика захворювань нікому не шкодить, особливо тогода, коли ви тривалий час сидите.

Вплив масажу шийно-комірцевої зони на організм людини

Ознайомившись з цілющою дією масажу шийно-комірцевої зони, багато людей побажають дізнатися механізм його впливу.

Комірний масаж має механізм, який полягає в знятті напруги з наступних м'язів: трапецієподібних дельтовидних, грудино-ключично-сосцевидних. У процесі проведення процедури під дією рук масажиста зазначені м'язи ретельно розігріваються, розминаються, в результаті чого успішно знімається болючий спазм і приходить відчуття полегшення.

Комірний масаж дає активний вплив на точки, які розташовуються в області потилиці дозволяє визначити, чи є в даній області відкладення солей. Усунувши солі можна успішно зняти заподіяні остеохондрозом хворобливі відчуття, а так само защемлення. Коли виконується комірний масаж, капіляри значно розширюються, а крім того зростає їх число, завдяки цьому поліпшується кровопостачання, а ще прискорюється венозний і лімфатичний відтік, приходить в норму рух крові по артеріях, поступово йде головний біль, нормалізується тиск. До речі, шийно-комірний масаж рекомендований людям, які мають варикозне розширення вен. 

Слід бути готовим до того, що перші сеанси комірного масажу можуть бути дуже болючими, особливо, якщо у вас захворювання у важкій формі.

В принципі відчуття, що дає комірний масаж, можна порівняти з м'язової болем у людей, які ведуть малоактивний спосіб життя, а потім надмірно навантажують себе фізично. Проте не потрібно хвилюватися, оскільки така реакція організму говорить про те, що масаж допомагає, а сама проблема вже усувається і ви можете розраховувати на те, що надалі біль буде менш вираженою, а після і зовсім зійде нанівець. Обов'язково потрібно правильно себе вести після перших сеансів. Наприклад, випити склянку чистої води, щоб утворилися в процесі токсини вийшли з потом. А ще не зайвим буде провести час, не навантажуючи себе справами, щоб організм повноцінно відновився.

Длительност курсу. У випадку, якщо ви вирішили вдатися до процедури комірного масажу, то слід знати, що один сеанс тривалістю 30-45 хвилин вам не допоможе. Наприклад, щоб позбавиться від легкого дискомфорту доведеться пройти 2-3 сеансу комірного масажу. З метою хорошою профілактики рекомендуються два курси на рік по десять сеансів, не менше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити