Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Японський масаж

Японський масаж «Шиатсу» перекладається як «тиск пальцями», shi-палець, atsu - тиск. Саме цей японський точковий масаж, користується найбільшою актуальністю.

Шиацу зародився в минулому столітті, тому дана практика вже перевірена досвідом безлічі людей. Можна сміливо сказати, що він є своєрідним варіантом масажу амма. Даний японський масаж є традиційним масажем, який вже багато століть застосовується у східній медицині.Такіюро Намікоші є засновником школи шиацу. Він запевняє в тому, що дана терапія відновлює сили, працездатність службовців, які упродовж дня змушені сидіти на одному місці. Таким чином ви можете зробити свою роботу ще більш успішною. Крім того, він вважає, що японський масаж здатний профілактувати простудні захворювання, а так само проблеми з ШКТ і мозкові крововиливи.

Японське Міністерство охорони здоров'я навіть дало офіційне визначення даному виду масажу. Він визнаний методом лікування, який здатний підтримувати, а так само покращувати здоров'я людини, виліковувати різноманітні захворювання. Масажист в процесі процедури застосовує пальці і долоні рук. За допомогою їх він створює необхідний тиск на точки тіла людини.

У першу чергу, японський масаж шиацу спрямований на відновлення і підтримку енергетичного здоров'я людини. За час його застосування він показує чудові результати в процесі лікуванні безсоння, а так само нервових розладів. Вважають, що шиацу може врівноважити в організмі боротьбу різних начал, після чого і досягається гармонія.

Вплив масажу

Японський масаж шиацу має великий діапазон впливу. Слід відзначити так само те, що аналогічні прийоми можна застосовувати в самих різних ситуаціях, що пов'язано з особливостями цього масажу. Він призначений не для лікування хвороб, а для стимуляції захисних якостей організму людини. Застосовують його і для підвищення життєвого тонусу. Досвідчені фахівці з енергетичної медицині впевнені в тому, що шиацу допомагає активізувати енергії та істотно поліпшити її циркуляцію. Точки розташовуються на тілі людини, які застосовує шиацу, в більшості випадків, не збігаються з тими, які застосовує традиційна акупунктура. 

Варто сказати, що дані точки є фактично умовними. Їхнє місце розташування описується не чітко. Творець шиацу говорить, що даний вид масажу заснований на інстинкті людини, який автоматично потирає і масажує ділянку тіла, в якому відчуває больовий синдром. Такіюро Намікоші вивчив і систематизував інстинктивні пориви, саме на їх основі і була розроблена шиацу-терапія.

Методи шиатсу засновані на теорії циркуляції енергії. Даний японський масаж працює з енергією людини, а не тільки надає фізична дія на тіло.

Майстри натискають на точки, через які виявляється благотворну дію на енергетичні потоки. Дані точки розташовуються в поглибленнях тіла. У більшості випадків, фахівці визначають їх місце розташування за допомогою інтуїції. Дія на дані точки виявляється не тільки пальцями, так само застосовують спеціалізовані кулі, які носять назву «кі-гонг». Масажист просто притискає їх і обертає за годинниковою стрілкою.

Масаж шиатсу можна застосовувати і для того, щоб посилити свою сексуальну енергію. Японський масаж є простим і його можна застосовувати навіть у ролі еротичного масажу. Чоловікам потрібно протягом трьох секунд масажувати точки, які розташовуються в крижово-поперекової області. У жінок дані точки розташовуються в області щитовидної залози, а так само між грудей. Впливаючи на дані точки можна успішно профілактувати сексуальну активність людини. Часто шиатсу застосовують і просто щоб зняти напругу, яка накопичилася протягом робочого дня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити