Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж ніг для релаксації і оздоровлення організму

Масаж ніг допомагає не просто зняти втому, а й піднімає тонус м'язів всього тіла. Крім цього, масаж ніг для релаксації і оздоровлення організму людини приносить задоволення. На наших ногах розташовується простору безліч зон і точок, вплив на які впливає на стан внутрішніх органів, зміцнює їх, коригує обмін речовин і зберігає молодість всього тіла.Користь від масажу

Існує велика різниця між масажем ніг і яких-небудь інших частин тіла. Полягає вона в благотворну дію на весь організм за допомогою масаж тільки ступень і ніг. На стопах зосереджені рефлекторні точки, які пов'язані з хребетним стовпом. При наданні впливу на дані точки знімаються болі в хребті, попереку, виявляється вплив на ясна, зуби, носові пазухи, вуха і очі. На стопах людини є активні точки, впливаючи на які, можна оздоровити організм, поліпшити самопочуття, настрій і підвищити тонус внутрішніх органів.

Масаж ніг в домашніх умовах

У домашніх умовах можна застосовувати прості прийоми масажу. Щоб виключити упор кісточок пальців ніг в підлогу, при масажі необхідно під колінну частину ложить валик або згорнутий в рулон плед. За винятком техніки проведення масажу, необхідно звернути свою увагу і на обстановку, щоб відчувався комфорт. Температура повинна бути нормальною, так як ноги не мерзнути в процесі масажу. Можна використовувати ефірні масла, так як приємний аромат допоможе більш ефективно провести масаж. А спеціалізовані разогревающие крему забезпечать зняття болю і тяжкості.

Починають масаж з розтирання фалангами пальців і долонями стопи, після переходять до кожного пальцю окремо. Після розігріву стопи необхідно приступати до масажу круговими рухами великого пальця.

Зусилля слід прикладати у місцях з більш грубою шкірою, особливо п'яткові області. Після проводиться масаж гомілки і ахіллесовою частини. Руху по раніше залишаються круговими, розтираючими. При переході до верхньої частини ніг не потрібно масажувати внутрішню частину колінного суглоба, оскільки можна пошкодити кровоносні судини, що знаходяться близько до поверхні. Сідницях приділяють особливу увагу, домогтися розслаблення м'язів і поліпшення притоку крові можна простим поплескуванням. 

Самостійний масаж

Особливості техніки масажу в кожній культурі свої власні. Так тайський масаж спирається на підвищення енергетичного припливу до тканин, поліпшення фізичного та психоемоційного стану. В Індії масажисти надають вплив на рефлексогенні зони, а китайські майстри допомогою натискання стимулюють біологічно активні точки. У Росії практикують класичний варіант масажу, техніка якого розроблена іменитими вченими, такими, як Остроумов, Бехтерєв, Боткін та інші.

У минулі століття на Русі було прийнято шмагати один одного віниками в лазні, застосовуючи їх для масажу. Приділяли увагу лазні в Стародавньому Єгипті і на Сході. У Римі в давні часи були навіть створені спеціалізовані школи навчають техніці масажу.

Одним з популярних видів масажу є ходіння босоніж по гальці або по скошеної траві. Дана процедура не просто приємна, але й корисна для здоров'я. Взимку ходіння можна замінити переступанням з ноги на ногу протягом 10 хвилин у коробці, яка наповнена маленькими гладкими камінчиками, горохом або квасолею. Можна застосовувати масаж однієї ноги інший, це добре допомагає у разі забитих місць, розтягнень і плоскостопості.

Можна придбати спеціалізований килимок для ванної або масажер з коліщатками, вони теж допоможуть стимулювати активні зони, піднімуть настрій і загальний тонус.

Хороша і гідромасажна ванна, за рахунок бульбашок повітря добре розслабляються м'язи, досягається заспокійливий ефект для організму в цілому. Крім того можна впливати на активні точки підошви, застосовуючи для цього струмінь води зі шланга.

Масаж в спеціалізованих салонах

У перелік послуг салону краси обов'язково входять різні техніки масажу. Через пару сеансів можна досягти підвищення тонусу, поліпшення настрою і загального самопочуття.

Додати коментар


Захисний код
Оновити