Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Точковий масаж

Точковий масаж відомий з незапам'ятних часів. Коли відбувався розвиток людства, люди відзначали, яким чином діє організм людина і помічали, що є нитка взаємодії людини і природи. Люди давнину вважали, що сили природи підтримують життя всього людства. Організм людини вважався невід'ємною частиною природи, а не окремої субстанцією. Була поширена думка, що при захворюванні окремої частини організму хвороба переноситися до всіх його органам, і відповідно змінює функціональний стан всіх систем через хворобу всього лише однієї системи.

Захворювання вважалося як цілий ланцюжок видозмін в результаті порушення певних фізичних законів, і законів взаємодії з природою. З цього виходило, що захворювання, це відповідь організму на вторгнення шкідливих організмів. Серед факторів, які сприяють розвитку хвороби, можуть бути кліматичні зміни, інфекційні захворювання, травми. Це зовнішні фактори. До внутрішніх факторів належать: неправильне харчування, забрудненість води, емоційна неврівноваженість. Мета доктора допомогти організму в боротьбі з хворобою, а не заважати йому. У результаті багаторічної практики були вивчені і зібрані методи боротьби із захворюваннями.

Принцип точкового масажу схожий на принцип акупунктури і припікання за винятком того моменту, що замість голок використовуються пальці або вся кисть при натисканні на активні точки. В описах зустрічаються близько семисот різних точок, проте тільки 150 з них вживаються регулярно. При виконанні точкового масажу, реакція наступає і в інших областях тіла, там, де не безпосередньо не відчувається дія масажу.

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ точковий масаж

Вчені довели, що, як результат впливу точкового масажу, організм виділяє речовини подібні ендорфінів, енкефалінів, різним гормонів. Метод впливу на активну точку викликає як розслаблення, так і збудження тіла, залежно від конкретних прийомів. При порушеній роботі м'язів, паралічі, парези, невритах, болях у м'язах і суглобах, мета лікаря - максимально розслабити м'язову систему, заспокоїти організм, викликати седативну реакцію.

Технічні прийоми китайського точкового масажу

В основному користуються двома методами роботи з точками:

1) Заспокійливий метод точкового масажу. Дії проводяться за допомогою подушечок пальців, поступово посилюючи натискання (ямка повинна бути непомітною) і проводячи затримки. Не слід відривати палець від точки, і бажано повторити прийом від 3 до 4 разів. На одну точку повинно йти від 3 до 5 хвилин. Даний метод точкового масажу застосовується, коли в організмі або його частинах скупчується багато зайвої енергії.

2) Тонізуючий спосіб точкового масажу. На відміну від першого методу необхідні швидкі і сильні натискання на точку, з переміщенням пальці від точки і назад. Тривалість близько однієї хвилини. Спосіб хороший, коли в організмі або органах - брак енергії.

До точкового масажу постарайтеся обережно відчути точку. При натисканні повинні виникати тільки приємна біль, невелика ломота, і колють відчуття навколо неї. Варто уникати грубості і різкості при натисканні, синців. Для того щоб докласти правильні сили потрібно порівняти натискання на точку з тиском на око, щоб він не захворів. Тиснути на точку потрібно, використовуючи подушечки великого чи середнього пальця і ​​дотримуючись перпендикуляра до поверхні натискання, строго перпендикулярно до поверхні шкіри.

Загальноприйнято думка, що причини позитивної реакції тіла на китайський точковий масаж, - це вплив на активні точки, що знаходяться в енергетичних зонах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити