Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж голови

Застосовується масаж голови для додання бадьорості всьому організму, сприяє росту волосся, покращує стан шкіри голови.

Зазвичай при головних болях, людина інтуїтивно тягнеться масажувати віскі, потирає перенісся, розминає шию. З давніх часів наші прабатьки користувалися прийомами масажу голови, щоб позбутися від втоми і головного болю. Отже, розглянемо принцип дії, і позитивний ефект від застосування масажу голови.

 

Переваги масажу голови

Найкраще застосовувати масаж голови регулярно. Це обумовлено тим, що в процесі процедур до шкіри голови приливає кров, приносячи собою живильні речовини. Цим самим стимулюється ріст волосся, поліпшується їх стан. Крім цього відбувається видалення залишків старих частинок шкіри, очищення сальних залоз, що дозволяє волоссю виглядати краще, з'являється блиск, волосся «світяться» здоров'ям.

Під час масажу голови задіюється по ланцюжку багато фізіологічних процесів. Масаж голови допомагає пацієнтів з невротичними проявами. У результаті проведення масажу піднімається настрій, а м'язи досягають стану розслаблення.

Чинний масаж голови як профілактика головних болів, мігрені. Також якщо болить голова, масаж одне з кращих і нешкідливих засобів для боротьби з болем.

На даний момент є безліч різних приладів і пристроїв для здійснення масажу голови, найбільш часто застосовуються спеціальні крісла з вібромасажером, в які вкладено спеціальні схеми роботи. Ці спеціальні крісла масажують одночасно тіло і голову, враховуючи необхідні точки. Якщо ви зібралися купувати масажне крісло вам варто уважно ознайомитися з фірмою його виготовила, тому що в цій справі потрібно довіряти зарекомендували себе брендам, а не новачкам в цьому специфічному виді виробництва.

Проведення масажу голови не вимагає особливих умов, одяг не заважає, в оліях і кремах немає необхідності. Місце проведення масажу обмежується тільки можливістю і бажанням, можна проводити масаж вдома, на роботі, в транспорті, в школі і т.д.

Відмінним засобом для боротьби зі стресом може бути масаж голови, він допомагає заспокоїтися, розслабити м'язи і нервову систему.

Не дивлячись на численні свідчення і корисну дію, слід все ж таки враховувати і протипоказання.

Протипоказання до масажу голови

Застосуємо практично для всіх, за винятком тяжкохворих людей. Варто звертати увагу на вікові обмеження і хронічні хвороби.

Особливо обережним потрібно бути людям похилого віку, проводити масаж коштує дуже акуратно, м'яко, без різких рухів.

Тим людям, які страждають хворобами шкіри голови, гнійними утвореннями, грибком, екземою слід утриматися від масажу, на час хвороби.

При випаданні волосся масаж голови проводити не слід.

Очевидно, що наявність травм голови не зробить масаж корисним заходом.

Тим, хто страждає гіпертонічними хворобами варто звернутися за консультацією в медичний центр. Якщо ж людина страждає сильною гіпертонією, варто утриматися від масажу зовсім.

Масаж голови може принести навіть шкоду, якщо у людей високе внутрішньочерепний тиск, в цьому випадку обов'язкова консультація з лікарем.

У будь-якому випадку необхідно проявляти розумний похід і обережність, поміркованість.

Якщо у вас захворювання судинної системи, застосовуйте спеціальний масажер, який приводить в норму артеріальний тиск і дарує величезну кількість позитивних емоцій і користі під час масажу голови.

Додати коментар


Захисний код
Оновити