Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж рук

Масаж рук підвищує інтенсивність кровотоку і лімфотоку, насичує киснем і допомагає доставити поживні речовини, сприяє розвитку рухливості суглобів, шкіра стає еластичною, м'якою.

Якщо проводити заходи масажу рук правильним чином, то це дозволяє відчути тільки позитивні емоції. Радиться використовувати спеціальні мазі, креми, лосьйони, тальк.
Методи виконання масажу рук.Масаж рук. Етап № 1. Якщо ви робите масаж рук іншій людині, візьміть його руку в долоні, почніть погладжують руху від кінчиків пальців до плечового суглобу, намагаючись захопити всю область руки. При зворотному русі продовжуйте рухати долоні у напрямку до кистей рук. Бажано добре змастити маслом руку за допомогою таких неодноразових рухів.

Масаж рук. Етап № 2.Разверніте руку долонею назовні. Використовуючи великий палець, починайте розминання. Не сильно натискаючи, намагайтеся погладжувати долоню круговими рухами. Під час масажу приділяйте увагу обом рукам. Після пересуньтеся, щоб бути ближче до ліктьового суглобу.

Масаж рук. Етап № 3. Поклавши кисть на живіт, зігніть руку партнера в ліктьовому суглобі. Підтримайте його лікоть. Другою рукою погладжуйте і розминайте верхню область руки, починаючи з плавних рухів і змінюючи їх більш інтенсивними з пощипування всіма пальцями вашої руки. Чи не забувається приділити увагу задньої області плеча.

Масаж рук. Етап № 4. Якщо ви масажували правою рукою, то поміняйте її на ліву. Відсуньте масажовану руку від тіла партнера і як слід розімніть використовуючи прихват і працюючи в основному пальцями, затроньте всю внутрішню частину руки

Масаж рук. Етап № 5. Бажано поставити руку, яку ви масажуєте на лікоть. Створіть замок зі своїх долонь, візьміть в них зап'ясті, і акуратно стискаючи і масажуючи, прямуйте у бік ліктя.

Масаж рук. Етап № 6. Тепер в праву руку беріть зап'ясті, лівої обхопіть знизу лікоть, зверху повинен знаходиться великий палець. Після цього зігніть руку партнера в лікті і акуратно ведіть до другого плечу, залиште руку в такому положенні на деякий час.

Масаж рук. Етап № 7. Тепер за допомогою замка з ваших долонь візьміть масажовану руку під лікоть і робіть плавні, погладжування по напрямку до плечового суглобу.

Масаж рук. Етап № 8. Тепер підніміть правий ліктьовий суглоб. Просуньте свій лікоть під лікоть партнера. Лівою рукою злегка натисніть на праву руку партнера. Випрямляючи, обережно тягніть массажіруемого руку у напрямку від підлоги.

Масаж рук. Етап № 9. Візьміть кисть партнера і опустіть на його лівий плечовий суглоб. Опустіться на коліна і своєю лівою долонею натискайте на плече, а правою долонею на його лікоть. Починайте масажувати плече і лікоть партнера по напрямку від себе.

Масаж рук. Етап № 10. У ліву руку покладіть його зап'ясті, перемістіть руку за голову і плавно відведіть.

Масаж рук. Етап № 11. Використовуючи погладжування довгими рухами масажуйте руку долонями по всій довжині. Погладжуйте руку повністю до кінчиків пальців. Повторіть той же самий процес з іншою рукою партнера.

Додати коментар


Захисний код
Оновити