Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Татуаж

Татуаж (отримав назву перманентного макіяжу) - це поверхневе руйнування шкірного покриву за допомогою спеціальних інструментів, після чого в шкіру вводять барвні речовини, в результаті чого отримують досить стійкі лінії.

Такий макіяж став самостійним напрямком у сучасній косметології. Популярність такого виду прикраси тіла має декілька тому пояснень. По-перше, безсумнівно, будь-яка жінка, мало-мальськи стежить за своїм зовнішнім виглядом, не відмовилася б кілька підкоригувати деякі, на її думку, недоліки.

По-друге, татуаж звільняє вас від обов'язку щоранку проводити досить довгий час за макіяжем, достатньо лише трохи освіжити зовнішній вигляд. По-третє, якщо ви ведете активний спосіб життя, відвідуєте різні спортивні секції, басейн або сауну, то можете бути спокійні - ваш макіяж не потече, з тієї причини, що його просто немає, так як його місце замінює якісний тату-макіяж. Будь-яка жінка мріє виглядати ефектно, не втрачаючи дорогоцінного часу. По-четверте, якщо косметичні засоби є для вас потужним алергеном, то для татуажу існують спеціальні фарби, які не викликають жодних алергічних реакцій і повністю нейтральні в цьому відношенні. Ну і, по-п'яте, людям, які перенесли пластичні хірургічні втручання, використання перманентного макіяжу - єдина можливість прикрасити свою зовнішність.

Не секрет, що майже кожна жінка мріє володіти ідеальною красою. Але це не завжди представляється можливим. По-перше, досить складно виглядати найкрасивішою, володіючи лише природною красою, адже зірки кіно та естради, визнані секс-символами, всі до єдиної використовують різноманітні досягнення в області косметології. Несприятлива екологія, не завжди якісні товари і жорстка вода навряд чи допоможуть вам відчути ту природну красу, представлену в музеях з картин великих майстрів образотворчого мистецтва. Не той час зараз ....

По-друге, якщо навіть ви і досягнете бажаного результату, завдяки косметиці і досвіду по її накладанні, то це буде тимчасовий ефект, який може зіпсувати самий звичайний дощ.

І що ж тепер? Залишається опустити руки і змиритися з цим? Ні в якому разі ... Якщо ви досить вимогливо ставитеся до свого зовнішнього вигляду, якщо ви не хочете довгий час проводити за накладанням макіяжу і постійно вдивлятися в дзеркало з думкою «Господи, який жах» і т.д. , То вам слід замислитися про татуаж. Однак, людям властиво не довіряти і бути підозрілими по відношенню до широко-рекламованим товарам. Чи завжди це якісно, а найголовніше - безпечно? Відповіді можна дізнатися в спеціальних рубриках, можливо, саме там ви знайдете відповіді на ваші питання.

Час тримання перманентного макіяжу

Татуаж, на відміну від звичайної татуювання, тримається від півроку до двох-семи років, в залежності від виду фарби.

Яку допомогу надає перманентний макіяж при вирішенні проблем зовнішності?

Татуаж корисний тим, хто по кілька разів на дню підходить до дзеркала і коректують за допомогою косметичних засобів щось на своєму обличчі, втрачаючи при цьому масу дорогоцінного часу. Завдяки йому, можна вигідно підкреслити форму губ, очей і брів. Навіть можна нанести родимки, такі пікантні і зворушливі. А якщо є невеликі шрами, то можна і їх замаскувати.

Іноді такий макіяж робить, здавалося б, не можливе, коли здається, що без пластичної операції не обійтися. Наприклад, якось в татуіровальний салон звернулася жінка похилого віку, у якої з роками куточок брови трохи опустився. Їй нанесли ідеально-красиву брову, яка зробила її погляд відкритим і зачаровує, а сама вона помолодшала на кілька років.

Татуаж допоможе приховати деякі дефекти зовнішності, такі як, «заяча губа», випадіння вій та брів, шрами і наслідки пластичних операцій.

Додати коментар


Захисний код
Оновити